Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witam po przerwie:hi:

myślałem o AUTO-MIX ale powiem szczerze że słyszałem różne opinie na ich temat

i dobrze słyszałeś, ja u niego robiłem 3 auta ale teraz idzie w ilość, a nie w jakość

z tego co słyszałem tu -> https://maps.google.pl/maps?q=50.093402,18.537073&ll=50.093391,18.536988&spn=0.002784,0.004823&num=1&t=m&z=18&iwloc=near .... koleś dobrze V-ki ogarnia

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

ale ręki uciąc niedam więc niech inni se wypowiedzą

też słyszałem że dobry ale na ul.Rudzkiej również jest dobry magik (dokładnie nie znam numery ale między cmentarzem, a obwodnicą po prawej stronie od Rybnika)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nigdy z gazem nie miałem do czynienia wiec się nie odzywam, ale faktycznie ze słyszenia co do mnie dociera to automix poszedł w ilość i kiedyś byli dobrzy a teraz jacyś uczniowie zakładają i partoczą podobno :kwasny:

a podobnie jak Arek dobre słowo słyszałem o rudzkiej i jakiś dobry gazownik jest jeszcze na prostej w rybniku :wink:

ale powtarzam nigdy tam nie byłem nic nie wiem tylko słyszałem :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

Ogarniamy te kalendarze?? Przy wiekszej ilosci wysyłka taniej wyjdzie, ja biore jak co wiec jak ktos sie chce podpiąć to pisać

Opublikowano

:hi: z roboty,

dziś dzień masakra od 6 siedzę ale już mam dosyć .....

PS jak znajdę tą gębę co pada na twarz to wrzucę bo teraz nie mam cierpliwości przeglądać tych motek 3raz :facepalm:

Opublikowano
:hi: z roboty,

dziś dzień masakra od 6 siedzę ale już mam dosyć .....

PS jak znajdę tą gębę co pada na twarz to wrzucę bo teraz nie mam cierpliwości przeglądać tych motek 3raz :facepalm:

wczoraj wolne dzisiej nadrabiacie ? że taki wycisk dostałeś :naughty:

Opublikowano
:hi: z roboty,

dziś dzień masakra od 6 siedzę ale już mam dosyć .....

PS jak znajdę tą gębę co pada na twarz to wrzucę bo teraz nie mam cierpliwości przeglądać tych motek 3raz :facepalm:

wczoraj wolne dzisiej nadrabiacie ? że taki wycisk dostałeś :naughty:

oczy mam takie przekrwione że szok :P

ale robić trza zeby na rezanie było :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

dziś koniec laby na L4, od jutra zaś arbajt...

jak tam w SR zima?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pochwal się Wiesiek na co zmieniasz :naughty: Basia powiedziała: nie chca już tego kombika na placu widzieć :grin::decayed:

Opublikowano
pochwal się Wiesiek na co zmieniasz :naughty: Basia powiedziała: nie chca już tego kombika na placu widzieć :grin::decayed:

Dokładnie :decayed: nowe już stoi :wink: też VAG ale nie oooo :naughty: i nie ON :whistling:

Opublikowano

a3 ? :decayed:

Opublikowano

golfik abo jako octavia szczelom

Opublikowano

Ni:naughty:

Opublikowano
pochwal się Wiesiek na co zmieniasz :naughty: Basia powiedziała: nie chca już tego kombika na placu widzieć :grin::decayed:

Dokładnie :decayed: nowe już stoi :wink: też VAG ale nie oooo :naughty: i nie ON :whistling:

exeo :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

tym grubiorzom to je dobrze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.