Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

no raczej, nie będzie letko :kox:
Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

no raczej, nie będzie letko :kox:

To się wyjaśniaj :przebiegly:

Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

no raczej, nie będzie letko :kox:

To się wyjaśniaj :przebiegly:

przyjedź to zobaczysz, teraz ja będę tajemniczy :przebiegly:
Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

no raczej, nie będzie letko :kox:

To się wyjaśniaj :przebiegly:

przyjedź to zobaczysz, teraz ja będę tajemniczy :przebiegly:

Z reguły brak mi cierpliwości... ale tym razem... poradzę sobie :naughty:

Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

no raczej, nie będzie letko :kox:

To się wyjaśniaj :przebiegly:

przyjedź to zobaczysz, teraz ja będę tajemniczy :przebiegly:

Z reguły brak mi cierpliwości... ale tym razem... poradzę sobie :naughty:

możemy iść na kompromis, Ty zdradzisz jedną z nurtujących nas Twoich tajemnic, a ja naszą
Opublikowano

Mam się bać? :cool1: :gwizdanie:

no raczej, nie będzie letko :kox:

To się wyjaśniaj :przebiegly:

przyjedź to zobaczysz, teraz ja będę tajemniczy :przebiegly:

Z reguły brak mi cierpliwości... ale tym razem... poradzę sobie :naughty:

możemy iść na kompromis, Ty zdradzisz jedną z nurtujących nas Twoich tajemnic, a ja naszą

Ja umiem sobie radzić... więc powiem skromnie... poczekam do spota :gwizdanie:

Opublikowano

Kto ma PS3 w domu :?:

Wiesiek a w czym problem , nie mam ale miałem w domu nie raz i grałem :wink4:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Wilma babochłop :mysli::mysli::mysli:

Opublikowano

Ja umiem sobie radzić... więc powiem skromnie... poczekam do spota

ale po co się zadręczać :gwizdanie:
Opublikowano

Ja umiem sobie radzić... więc powiem skromnie... poczekam do spota

ale po co się zadręczać :gwizdanie:

Bo to co zakazane lepiej smakuje :decayed:

Opublikowano

ale możesz osiwnąć

Opublikowano

ale możesz osiwnąć

W 11 dni? :kox: Szybki jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

ale możesz osiwnąć

W 11 dni? :kox: Szybki jesteś :gwizdanie:

ja już mam siwe włosy co prawda niewiele ale to już ten nerwowy rocznik
Opublikowano

ale możesz osiwnąć

W 11 dni? :kox: Szybki jesteś :gwizdanie:

ja już mam siwe włosy co prawda niewiele ale to już ten nerwowy rocznik

Podfarbujesz, to nikt nie zauważy :naughty:

Opublikowano

Wilma pierwsza litera imienia Twego , dawaj :!: :!: :!:

Opublikowano

Wilma pierwsza litera imienia Twego , dawaj :!: :!: :!:

Robert... rozmawialiśmy już na ten temat :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy ?

Opublikowano

ale możesz osiwnąć

W 11 dni? :kox: Szybki jesteś :gwizdanie:

ja już mam siwe włosy co prawda niewiele ale to już ten nerwowy rocznik

Podfarbujesz, to nikt nie zauważy :naughty:

a robiłaś to wiesz? bo moja babcia jak farbnęła to jej wyszedł fiolet :polew:
Opublikowano

Kiedy ?

Dawno temu! Nie powiem... dowiesz się na spocie wszystkich literek.. i to naraz! :wink4:

ale możesz osiwnąć

W 11 dni? :kox: Szybki jesteś :gwizdanie:

ja już mam siwe włosy co prawda niewiele ale to już ten nerwowy rocznik

Podfarbujesz, to nikt nie zauważy :naughty:

a robiłaś to wiesz? bo moja babcia jak farbnęła to jej wyszedł fiolet :polew:

Ja mam naturalny kolor włosów, bo go lubię i nie muszę nic z tym robić... jeszcze :tongue4: Ale to wszystko i tak zależy jaka farba na jakie włosy i :bla:

Opublikowano

to jaki masz bląd że nie widać siwizny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.