Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak... i robię karierę hackerską :tongue4: Niecierpliwcze... poczekaj do spota

co to było za forum?

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wieczorem

:hi:

o Decks Twoja kobita pisze z nami :naughty:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

To było takie ogólnodostępne forum ? Czy np. bardziej kobiece ?

Opublikowano

Tak... i robię karierę hackerską :tongue4: Niecierpliwcze... poczekaj do spota

co to było za forum?

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

jesteś monotematyczna, nie dowiem się bo nie przyjdę i tyle na dziś, zrobię Ci na złość :tongue4::hi:
Opublikowano

Tak... i robię karierę hackerską :tongue4: Niecierpliwcze... poczekaj do spota

co to było za forum?

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

jak możesz wydać swoją osobę skoro my Cie nie znamy ponoć ???

Opublikowano

:hi: wieczorem

:hi:

o Decks Twoja kobita pisze z nami :naughty:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

To było takie ogólnodostępne forum ? Czy np. bardziej kobiece ?

gdzie?

Opublikowano

forum kupa.eu ??? albo inaczej "wytarmośmisuty" ???

Opublikowano

:hi: wieczorem

:hi:

o Decks Twoja kobita pisze z nami :naughty:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

To było takie ogólnodostępne forum ? Czy np. bardziej kobiece ?

Po 1 nie jestem z nim.

Po 2 forum było.. um... takie dla"wybranych", ale jak ktoś inny założył konto, to też mógł pisać, ale nie w każdym wątku i nie wszystko mógł czytać.

Tak... i robię karierę hackerską :tongue4: Niecierpliwcze... poczekaj do spota

co to było za forum?

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

jak możesz wydać swoją osobę skoro my Cie nie znamy ponoć ???

No ale dowiesz się kim jestem tak?

Opublikowano

robert gdzie tu widzisz moja babe?

Opublikowano

robert gdzie tu widzisz moja babe?

no Wilma :naughty:

Opublikowano

dobra spadam nie nawalcie za dużo spamu plizzzzz :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: wieczorem

:hi:

o Decks Twoja kobita pisze z nami :naughty:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

To było takie ogólnodostępne forum ? Czy np. bardziej kobiece ?

Po 1 nie jestem z nim.

Po 2 forum było.. um... takie dla"wybranych", ale jak ktoś inny założył konto, to też mógł pisać, ale nie w każdym wątku i nie wszystko mógł czytać.

Tak... i robię karierę hackerską :tongue4: Niecierpliwcze... poczekaj do spota

co to było za forum?

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

jak możesz wydać swoją osobę skoro my Cie nie znamy ponoć ???

No ale dowiesz się kim jestem tak?

jak dowiem się kim jesteś ???

a cóż w tym wszystkim zmieni Twoje imię???

Opublikowano

Ja też lece nynu

Nara :hi:

Opublikowano

robert gdzie tu widzisz moja babe?

no Wilma :naughty:

Nie jestem z nim :confused4:

dobra spadam nie nawalcie za dużo spamu plizzzzz :hi: :hi: :hi:

Na złość Ci nawalimy :tongue4:

:hi: wieczorem

:hi:

o Decks Twoja kobita pisze z nami :naughty:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

To było takie ogólnodostępne forum ? Czy np. bardziej kobiece ?

Po 1 nie jestem z nim.

Po 2 forum było.. um... takie dla"wybranych", ale jak ktoś inny założył konto, to też mógł pisać, ale nie w każdym wątku i nie wszystko mógł czytać.

Tak... i robię karierę hackerską :tongue4: Niecierpliwcze... poczekaj do spota

co to było za forum?

Nie mogę powiedzieć, bo wydam swoją osobę :tongue4: dowiesz się na spocie :wink4:

jak możesz wydać swoją osobę skoro my Cie nie znamy ponoć ???

No ale dowiesz się kim jestem tak?

jak dowiem się kim jesteś ???

a cóż w tym wszystkim zmieni Twoje imię???

Tu nie chodzi wyłącznie o imię tylko o całość.

Ja też lece nynu

Nara :hi:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

robert gdzie tu widzisz moja babe?

no Wilma :naughty:

oj chcialbym ale wtedy bym sie nie wozil B7 a S8 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i znow kilka stronek przed snem sobie przeczytalem....... :>

Opublikowano

i znow kilka stronek przed snem sobie przeczytalem....... :>

:hi: wodzu

Opublikowano

i znow kilka stronek przed snem sobie przeczytalem....... :>

Dobra lektura :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

i znow kilka stronek przed snem sobie przeczytalem....... :>

:hi: wodzu

jak tam zdrowko :?:

i znow kilka stronek przed snem sobie przeczytalem....... :>

Dobra lektura :tongue4:

no poczatek byl ok ale potem........ :decayed:

Opublikowano

i znow kilka stronek przed snem sobie przeczytalem....... :>

Dobra lektura :tongue4:

no poczatek byl ok ale potem........ :decayed:

Ale potem mnie zamęczyć chcieli ;(

Opublikowano

jak tam zdrowko :?:

a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.