Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra idę trochę śniegu odciepać przed garażem ... później jeszcze wpadnę :wink4:

Padało dziś u Was?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra idę trochę śniegu odciepać przed garażem ... później jeszcze wpadnę :wink4:

Padało dziś u Was?

Nie ale dawno nie odśnieżałem i drzwi ciężko się otwiera i zamyka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czego się wstydzisz :gwizdanie:

Zawsze do usług. :decayed:

No bo zazwyczaj nie oglądam obcych mężczyzn w takim stanie :tongue4::wink4:

o to jeszcze zycie przed toba :good:

Wczoraj nie było czasu rozbierałem silnik z zięciem w jego autku no i moje przypuszczenia się sprawdziły - dziura w tłoku i to w benzynie Leon 1,4 16v

a jezdzil na LPG :?:

Opublikowano

Czego się wstydzisz :gwizdanie:

Zawsze do usług. :decayed:

No bo zazwyczaj nie oglądam obcych mężczyzn w takim stanie :tongue4::wink4:

o to jeszcze zycie przed toba :good:

To wróżysz mi oglądanie gołych, męskich i do tego obcych pośladków? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no niezle sa :good:

maja super parametry, sa w moim ulubionym kolorze :decayed: i na drogach rzadko spotykane ale nie do kazdego auta :gwizdanie:

Czego się wstydzisz :gwizdanie:

Zawsze do usług. :decayed:

No bo zazwyczaj nie oglądam obcych mężczyzn w takim stanie :tongue4::wink4:

o to jeszcze zycie przed toba :good:

To wróżysz mi oglądanie gołych, męskich i do tego obcych pośladków? :cool1:

czy wroze to nie wiem ale napewno zycze ci tego :good:

Opublikowano

Czego się wstydzisz :gwizdanie:

Zawsze do usług. :decayed:

No bo zazwyczaj nie oglądam obcych mężczyzn w takim stanie :tongue4::wink4:

o to jeszcze zycie przed toba :good:

To wróżysz mi oglądanie gołych, męskich i do tego obcych pośladków? :cool1:

czy wroze to nie wiem ale napewno zycze ci tego :good:

A dziękuję... może się kiedyś przyda :gwizdanie:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina::good:Arek Ty to masz gust :naughty:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________

Takie akurat mi nie podchodzą :sick3: ale o gustach się nie dyskutuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Arek Ty to masz gust :naughty:

wiem...... zwichrowany :kox:

Opublikowano

Ale 19" jak dla mnie to już przesada na nasze drogi ( niestety ) :wallbash:

Opublikowano
Arek Ty to masz gust :naughty:

wiem...... zwichrowany :kox:

Żebyś wiedział :kox:

Opublikowano

Jest moc :good:

Tomek moc by była z Tobą :naughty: ... w tej S ... (?) :kox:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ale 19" jak dla mnie to już przesada na nasze drogi ( niestety ) :wallbash:

Jakbym miał auto do kościoła, na zakupy i spoty. To można się pozwolić na 19" ale ja robie 40-50kkm rocznie więc u mnie to nie przejdzie...[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:56_________________________________________________

Jest moc :good:

Tomek moc by była z Tobą :naughty: ... w tej S ... (?) :kox:

:tongue4: :tongue4:

w tej S-line :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ale 19" jak dla mnie to już przesada na nasze drogi ( niestety ) :wallbash:

:gwizdanie:

Arek Ty to masz gust :naughty:

wiem...... zwichrowany :kox:

Żebyś wiedział :kox:

ja dobrze o tym wiem :kox:

Opublikowano
Arek Ty to masz gust :naughty:

wiem...... zwichrowany :kox:

Żebyś wiedział :kox:

ja dobrze o tym wiem :kox:

A jaki dumny z siebie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

w tej S-line :tongue4:

:blink: Taaaa :przebiegly:

:tongue4:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:58_________________________________________________

A jaki dumny z siebie :naughty: :gwizdanie:

A jak :wink4: ... co ma płakać :cool1:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:59_________________________________________________Lista do BT pełna :naughty::wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:59_________________________________________________Lista do BT pełna :naughty::wink4:

Zaszalejecie sobie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.