Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ty czego się boisz to On dostanie wjebane :kox:

Ty sie sniegu najodł :?:

Zbiera na kolejnego Bana :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Ty czego się boisz to On dostanie wjebane :kox:

Ty sie sniegu najodł :?:

Zbiera na kolejnego Bana :kox:

:polew:
Opublikowano

a Ty czego się boisz to On dostanie wjebane :kox:

Ty sie sniegu najodł :?:

Zbiera na kolejnego Bana :kox:

:polew:

No i se nagrabiłeś :gwizdanie: :gwizdanie:

To może ja se daruję przyszły spot nie będę Wam przeszkadzać w :baseball: :baseball: :baseball::vava:

:D

Opublikowano

jeden ban w tą jeden wewtą nie robi na mnie wrażenia :no:

Opublikowano

jeden ban w tą jeden wewtą nie robi na mnie wrażenia :no:

MMmm twardziel :paker:

Opublikowano

jeden ban w tą jeden wewtą nie robi na mnie wrażenia :no:

Tylko na cholerę by Ci on był skoro możesz z nami tu siedzieć na rzyci (chyba tak to się pisze?) i gadać :wink4:

Opublikowano

Tomek nie dowej takich zdjyńc bo orzigom monitor :sick3:

Nie być taki wrażliwy :decayed:

Tomek nie dowej takich zdjyńc bo orzigom monitor :sick3:

Robert był milszy dla mnie! ;(

Fajna fotka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

On dla Wszystkich jest brutalny mnie ostatnio od bałwanów wyzwał ale na spocie to jemu będzie łyso :baseball::vava:

Chyba ja się teraz zacznę bać przyjechać na tego spota :kox:

a Ty czego się boisz to On dostanie wjebane :kox:

A co z bałwanem przyjedziesz :polew:

Opublikowano

jeden ban w tą jeden wewtą nie robi na mnie wrażenia :no:

MMmm twardziel :paker:

no byłem dzisio na siłowni :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________

A co z bałwanem przyjedziesz

nie zobaczę go na spocie :polew::wink4:
Opublikowano

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________

A co z bałwanem przyjedziesz

nie zobaczę go na spocie :polew::wink4:

Panowie! Ja rozumiem, że z Was ten testosteron aż bucha, ale spokojniej trochę... Kobieta z Wami siedzi!!! :bicz2:

Opublikowano

Nie być taki wrażliwy :decayed

Nie jestem wrażliwy tylko uczulony :polew:

Opublikowano

Nie być taki wrażliwy :decayed

Nie jestem wrażliwy tylko uczulony :polew:

Musisz się przygotować psychicznie na spota... bo nigdy nie wiadomo, co ujrzysz :decayed:

No chyba, że Cię serio nie będzie...

Opublikowano

Nie być taki wrażliwy :decayed

Nie jestem wrażliwy tylko uczulony :polew:

uciulony na co?
Opublikowano

Nie być taki wrażliwy :decayed

Nie jestem wrażliwy tylko uczulony :polew:

uciulony na co?

Uczulony!

Na moje kształty :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Nie być taki wrażliwy :decayed

Nie jestem wrażliwy tylko uczulony :polew:

uciulony na co?

Uczulony!

Na moje kształty :naughty: :naughty: :gwizdanie:

że niby te z foty to zbliżone do Twoich :shocked:
Opublikowano

Nie być taki wrażliwy :decayed

Nie jestem wrażliwy tylko uczulony :polew:

uciulony na co?

Uczulony!

Na moje kształty :naughty: :naughty: :gwizdanie:

że niby te z foty to zbliżone do Twoich :shocked:

A wiesz 100kg w tą czy w tamtą... kilka miseczek w tą czy w tamtą... :kox:

Opublikowano

kochanego ciała nigdy za wiele :mysli: ale co za dużo to niezdrowo, pono :cool1:

Opublikowano

kochanego ciała nigdy za wiele :mysli: ale co za dużo to niezdrowo, pono :cool1:

no właśnie "ponoć" :tongue4:

Opublikowano

to jak z tą masą ?

Opublikowano

to jak z tą masą ?

Kobiet się o takie rzeczy nie pyta :cool1:

Dowiesz się na spocie

Opublikowano

to jak z tą masą ?

Kobiet się o takie rzeczy nie pyta :cool1:

kto pyta nie błądzi :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.