Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam klina! :wink4:

Idę się zdrzemnąć. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Mam klina! :wink4:

Idę się zdrzemnąć. :hi:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Witam

Nawaliliście tego spamu ho ho.

Opublikowano

:hi:

Witam

Nawaliliście tego spamu ho ho.

:hi:

Walczymy o 700 stron :tongue4:

Opublikowano

:hi: z ranka[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 09:39_________________________________________________

SNC00607.jpg

Panowie tak wygląda ten wtyk do kompa w LT35, da rada cuś z tym zrobić :([br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 09:42_________________________________________________

no wlasnie nie wiem ale isc muze wiec pewnie cos sie swieci

ja wiem co to za nagroda, właśnie wykonuję granitowe kostki pod twoją nagrodę, już zrobiłem 115szt a 90szt jest w przygotowaniu, jak co roku firma Teneco raczy Was takimi nagrodami za dobrą pracę :polew: ta kostka granitowa razem z tym czymś na niej kosztuje 200pln :polew: wolą Wam dać nagrodę byście reklamowali firmę Teneco, takim bzdetem, jak to dostaniesz to walnij fotkę :naughty:
Opublikowano

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 09:42_________________________________________________

no wlasnie nie wiem ale isc muze wiec pewnie cos sie swieci

ja wiem co to za nagroda, właśnie wykonuję granitowe kostki pod twoją nagrodę, już zrobiłem 115szt a 90szt jest w przygotowaniu, jak co roku firma Teneco raczy Was takimi nagrodami za dobrą pracę :polew: ta kostka granitowa razem z tym czymś na niej kosztuje 200pln :polew: wolą Wam dać nagrodę byście reklamowali firmę Teneco, takim bzdetem, jak to dostaniesz to walnij fotkę :naughty:

No to właśnie chłopaka pocieszyłeś... On tu się cieszy, że nagrodę dostanie a Ty mu z liścia w twarz :thumbdown:

Opublikowano

Panowie tak wygląda ten wtyk do kompa w LT35, da rada cuś z tym zrobić

Wal do Roberta On pisał że jego kumpel ma taki kabel

No to właśnie chłopaka pocieszyłeś... On tu się cieszy, że nagrodę dostanie a Ty mu z liścia w twarz :thumbdown:

Nokaut

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

:hi: z rana

Heloł Herr Prezes

:hi:

Opublikowano

:hi: z rana

:hi:

Opublikowano
  • Autor

tak na mily poczatek dnia.......

tumblr_lbtks5sJcz1qzqlhwo1_500.jpg

ps: Andy gdzie dla mnie ta wroclawianka ktora miales przywieź :cool1:

:hi: z rana

Heloł Herr Prezes

:hi:

:hi:

pograles na PeeSie :?: masz jakies fajne wyscigowki :?: :naughty:

Opublikowano

tak na mily poczatek dnia.......

tumblr_lbtks5sJcz1qzqlhwo1_500.jpg

ps: Andy gdzie dla mnie ta wroclawianka ktora miales przywieź :cool1:

Na miły początek męskiego dnia... :thumbdown:

A Wrocławiankę zostawił dla siebie pewnie :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Na miły początek męskiego dnia...

no wiesz raczej nie wypada mi wrzucic tutaj fote jakiegos faceta :cool1:

Opublikowano
Na miły początek męskiego dnia...

no wiesz raczej nie wypada mi wrzucic tutaj fote jakiegos faceta :cool1:

Wiesz ja nie proszę o takową, ale tak szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy :tongue4:

Poza tym, to dość dobijające kiedy widzę dziennie same d*py... albo w kompleksy można popaść albo w jeszcze większy wstręt... jako, że jestem typową heteroseksualną osobą :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Na miły początek męskiego dnia...

no wiesz raczej nie wypada mi wrzucic tutaj fote jakiegos faceta :cool1:

Wiesz ja nie proszę o takową, ale tak szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy :tongue4:

Poza tym, to dość dobijające kiedy widzę dziennie same d*py... albo w kompleksy można popaść albo w jeszcze większy wstręt... jako, że jestem typową heteroseksualną osobą :wink4:

99% tutaj to faceci wiec raczej musisz sie przyzwyczaic ze dosc czesto beda tutaj takie fotki :wink4:

Opublikowano
Na miły początek męskiego dnia...

no wiesz raczej nie wypada mi wrzucic tutaj fote jakiegos faceta :cool1:

Wiesz ja nie proszę o takową, ale tak szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy :tongue4:

Poza tym, to dość dobijające kiedy widzę dziennie same d*py... albo w kompleksy można popaść albo w jeszcze większy wstręt... jako, że jestem typową heteroseksualną osobą :wink4:

99% tutaj to faceci wiec raczej musisz sie przyzwyczaic ze dosc czesto beda tutaj takie fotki :wink4:

Przyzwyczaić, to już się przyzwyczaiłam, ale wstręt się tworzy mimowolnie :tongue4:

Opublikowano

pograles na PeeSie :?: masz jakies fajne wyscigowki :?: :naughty

Eee tam dopiero rozkminiam dziada, a gier nie mam tylko to co tam było.

Wczoraj nie było czasu rozbierałem silnik z zięciem w jego autku no i moje przypuszczenia się sprawdziły - dziura w tłoku :shocked: i to w benzynie Leon 1,4 16v :wallbash:

Wilma specjalnie dla Ciebie i bez podejrzeń co do mojej osoby. :wink4:

d4f5b55091dcdf49med.jpg

4692b16d5b8ce844med.jpg

Opublikowano

No i teraz rozumiem! Zamiast wstrętu chociaż się zawstydziłam! :wink4:

Hahahaha :D :D :D widzę, że się postarałeś :decayed:

Dziękuję :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.