Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I co to za Rudi?

Była "maskotka" Gliwickich :naughty: ... to Ty , przyznaj się :gwizdanie:

Nie, co jak co, ale na tym forum to moje pierwsze konto :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatnie 4 miejsca na liście do BT :naughty:

Opublikowano

I co to za Rudi?

Była "maskotka" Gliwickich :naughty: ... to Ty , przyznaj się :gwizdanie:

Nie, co jak co, ale na tym forum to moje pierwsze konto :cool1:

pod postacią Wilma
Opublikowano

ale konto jako Rudi M też ma :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Nie mam. To moje pierwsze konto na tym forum, bez względu na nick/płeć/auto/miasto nie wiem co Wy tam jeszcze wymyślicie

Opublikowano

Nie mam. To moje pierwsze konto na tym forum, bez względu na nick/płeć/auto/miasto nie wiem co Wy tam jeszcze wymyślicie

mogę Ci mówić Renatko ??? :naughty:

Opublikowano

Renia :wink4::naughty:

Opublikowano

Nie mam. To moje pierwsze konto na tym forum, bez względu na nick/płeć/auto/miasto nie wiem co Wy tam jeszcze wymyślicie

mogę Ci mówić Renatko ??? :naughty:

Kunegundo od razu :tongue4:

Opublikowano

cosik się uniosła nasza Wilma czyżby sedno :cool1:

Opublikowano

Nie mam. To moje pierwsze konto na tym forum, bez względu na nick/płeć/auto/miasto nie wiem co Wy tam jeszcze wymyślicie

mogę Ci mówić Renatko ??? :naughty:

Kunegundo od razu :tongue4:

na chłopski, logiczny, głupi rozum:

czemu Wilma nie może ujawnić swojego prawdziwego ja do czasu spotu?

bo coś ma do ukrycia i na spocie na pewno ktoś z kimś nas wyłacha :gwizdanie:

Opublikowano

Nie mam. To moje pierwsze konto na tym forum, bez względu na nick/płeć/auto/miasto nie wiem co Wy tam jeszcze wymyślicie

mogę Ci mówić Renatko ??? :naughty:

Kunegundo od razu :tongue4:

na chłopski, logiczny, głupi rozum:

czemu Wilma nie może ujawnić swojego prawdziwego ja do czasu spotu?

bo coś ma do ukrycia i na spocie na pewno ktoś z kimś nas wyłacha :gwizdanie:

dopiero teraz na to wpadłeś :cool1:
Opublikowano

a jeśli nie to zapisuj mnie jako 1 na listę, bo chcę mieć S8 które pali 10,4 litra :naughty:

biedny arturoo mu 2,5 TDi więcej łyka :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________

Nie mam. To moje pierwsze konto na tym forum, bez względu na nick/płeć/auto/miasto nie wiem co Wy tam jeszcze wymyślicie

mogę Ci mówić Renatko ??? :naughty:

Kunegundo od razu :tongue4:

na chłopski, logiczny, głupi rozum:

czemu Wilma nie może ujawnić swojego prawdziwego ja do czasu spotu?

bo coś ma do ukrycia i na spocie na pewno ktoś z kimś nas wyłacha :gwizdanie:

dopiero teraz na to wpadłeś :cool1:

ja dopiero teraz, a oprócz tego chciałem sprawdzić reakcję :P

Opublikowano

kobita Decks'a to jest z łosroł :naughty:

Opublikowano

na głupi chłopski rozum po co pisać do ślązaków jak można jeździć na spoty do Wawy :cool1:

Opublikowano

kobita Decks'a to jest z łosroł :naughty:

czyżby go ruscy ściągli, bo tyn synek jest nie do zajeb!@# mistrz nadgodzin anno 2010 :decayed:

Opublikowano

albo sam pan SEVES :mysli:

Opublikowano

i Wilma ucichła

Opublikowano

a decks jakoś podejrzanie ucichnął :gwizdanie:

Opublikowano

Szanowni Panowie, dowiecie się wszystkiego na spocie, ponieważ wolę wyjaśnić wszystko osobiście, a to chyba jedyna forma, aby to zrobić twarzą w twarz. Nie znacie mnie (najprawdopodobniej) i również najprawdopodobniej nigdy się nie widzieliśmy. To moje pierwsze i jedyne konto tutaj. Jestem kobietą z krwi i kości, żadnych operacji itp. Jestem abstynentką, nie biorę niczego, nie palę, nie piję kawy, nie lubię ryb, nie poszczę,a reszty dowiecie się na spocie.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:42_________________________________________________Odpisać Wam się nie da tak nawijacie... :wallbash:

Opublikowano

albo sam pan SEVES :mysli:

jo od zawsze wiedzioł że mo jakies ciągotki do przebieranek :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.