Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jak z tą masą ?

Kobiet się o takie rzeczy nie pyta :cool1:

kto pyta nie błądzi :cool1:

Wy i tak wzrokowcy :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proszę tylko nie mów do mnie w 3os.liczby mnogiej :tongue4:

Opublikowano

proszę tylko nie mów do mnie w 3os.liczby mnogiej :tongue4:

Proszę Cię bardzo. Jesteś wzrokowcem przecież :naughty:

Opublikowano

proszę tylko nie mów do mnie w 3os.liczby mnogiej :tongue4:

Proszę Cię bardzo. Jesteś wzrokowcem przecież :naughty:

tego nie możesz być pewna, generalizujesz :cool1:
Opublikowano

proszę tylko nie mów do mnie w 3os.liczby mnogiej :tongue4:

Proszę Cię bardzo. Jesteś wzrokowcem przecież :naughty:

tego nie możesz być pewna, generalizujesz :cool1:

Domyślam się :wink4: Mierzę Ciebie swoją miarką :gwizdanie:

Opublikowano

to lepiej nie mierz bo nie wszyscy są tacy sami :no:

Opublikowano

to lepiej nie mierz bo nie wszyscy są tacy sami :no:

No nie uwierzę, że nie zapamiętujesz lepiej wzrokowo :wink4:

Opublikowano

kurcze już myślałem, że Cię wywiało, ja raczej nie jestem pamiętliwy, po co se głowę zaśmiecać :tongue4:

Opublikowano

kurcze już myślałem, że Cię wywiało, ja raczej nie jestem pamiętliwy, po co se głowę zaśmiecać :tongue4:

Ja z reguły mam sklerozę, więc do mnie se można pogadać, ale bywa, że nie pamiętam jakiejś piosenki, ale fragmenty teledysku tak lub jakieś słowa,które gdzieś zapisałam, pamiętam w jakim miejscu kartki, albo nie pamiętam jak się ktoś nazywa, ale pamiętam kolor ubrań jak miał(-a) kiedy ostatni raz się widzieliśmy... różne takie pierdoły :tongue4:

I ja raczej nie uciekam bez pożegnania :wink4:

Opublikowano
:hi: to ja się pożegnam mam fajny film, pogadamy jutro :wink4:
Opublikowano

:hi: to ja się pożegnam mam fajny film, pogadamy jutro :wink4:

No cóż... jak wolisz :hi:

Opublikowano

Spadam bo młody przyszedł. :thumbdown:

Wilma na spocie mnie nie będzie, :wallbash: nie żartowałem i bardzo żałuję.

:hi:

Do zawtra , Na schledanou

Opublikowano

Spadam bo młody przyszedł. :thumbdown:

Wilma na spocie mnie nie będzie, :wallbash: nie żartowałem i bardzo żałuję.

:hi:

Do zawtra , Na schledanou

Szkoda :(

Trzymaj się :hi:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________Milczki... :thumbdown: :bicz3: :angry:

Opublikowano
:hi: cosik pusto tylko 8 stron od południa :thumbdown: :>
Opublikowano

:hi: cosik pusto tylko 8 stron od południa :thumbdown: :>

:hi: ja tu wiszę od samego rana... więc to reszta nawaliła :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

Cosik słabo się starasz moja droga w takim razie :gwizdanie: :).

Opublikowano

Cosik słabo się starasz moja droga w takim razie :gwizdanie: :).

Ja?! :shocked: A to tylko ja mam tutaj palce?! Faceci też ich używać chyba potrafią! :foch:

Opublikowano

:foch:

Nie rób scen :decayed::wink4:

Opublikowano

:foch:

Nie rób scen :decayed::wink4:

Wszystko na mojej głowie ;( A to tylko dlatego, że chcę dobrze...

Opublikowano

luz, za kilka dni wrócą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.