Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

luz, za kilka dni wrócą

AŻ... poza tym część z nich zostaje... i mają gadać :przebiegly: bo tym sposobem, to my Gliwic nie prześcigniemy :disgust:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gliwic się nie dogoni i tak :gwizdanie:

Opublikowano

No jakby wszyscy mieli takie tempo jak ja, to myślę, że dalibyśmy radę... nie mówię, że zajęłoby to chwilę, ale dałoby radę...

Opublikowano
:no:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________nie gliwice
Opublikowano

No Częstochowę, to na bank przegonimy... no chyba,że tak będą wszyscy gadać jak teraz czyli praktycznie wcale :tongue4:

Trzeba mieć ambicję! :naughty:

Opublikowano

Ambicja i przegonienie cze-wy ,czy gliwic? Nie kumam ,trza się spotykać ,integrować ,a nie siedzieć i w wirtualny sposób gonić.

Tak mnie się wydaje. :good: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 23:15_________________________________________________będę leciał ,3maj się ,kororowych

Opublikowano

Ambicja i przegonienie cze-wy ,czy gliwic? Nie kumam ,trza się spotykać ,integrować ,a nie siedzieć i w wirtualny sposób gonić.

Tak mnie się wydaje. :good:

Ambicja - Gliwice.

No z Wami to się spotkam... ale niestety później, a nie dziennie :tongue4: więc pozostał necik

Opublikowano

spoko ,jak kto woli.Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

spoko ,jak kto woli.Dobrej nocki :hi:

Wzajemnie :hi:

Opublikowano
:kox: JEDZIEMY :kox:
Opublikowano

:kox: JEDZIEMY :kox:

No wreszcie jakaś bratnia dusza ruszyła szanowną pupę! :naughty:

Opublikowano

Nie wiem czy ruszyła bo zaraz spać idzie :wink4:

Opublikowano

No to teraz dałeś d*py... Zero pożytku ;(

Opublikowano

7 zimnych LECHÓW wypiłem :wink4:

Opublikowano

No to powinieneś chętniej pogadać :cool1: Ostatnio jak byłeś podpity, to nawijałeś więcej :gwizdanie:

Nawet na PW...

Opublikowano

ale dziś jakiś słaby jestem , choróbsko mnie jakieś bierze :confused4: ... tylko 7 Leszków :(

Opublikowano

ale dziś jakiś słaby jestem , choróbsko mnie jakieś bierze :confused4: ... tylko 7 Leszków :(

A mówiłam idź do lekarza... to nie słuchałeś... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

i... "tylko"... ja bym już swojego do łóżka nie wpuściła :gwizdanie:

Opublikowano

i... "tylko"... ja bym już swojego do łóżka nie wpuściła :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano

No bo to tak śmierdzi... ani się przytulić ani nic... bleee... :sick3:

Opublikowano

Wilma 60 wiadomości jeszcze w tym wątku i jesteś na najniższym stopniu "podium" :naughty: :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:50_________________________________________________

No bo to tak śmierdzi... ani się przytulić ani nic... bleee... :sick3:

co śmierdzi ??? :mysli: .... pachnie chmielem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.