Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

troche rozowa czcionka srednia :D

klubowiczowe zboczenie :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

troche rozowa czcionka srednia :D

klubowiczowe zboczenie :decayed:

:decayed:

Opublikowano

troche rozowa czcionka srednia :D

klubowiczowe zboczenie :decayed:

:decayed:

wiemy jaką Robert ma dziś bieliznę :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

troche rozowa czcionka srednia :D

klubowiczowe zboczenie :decayed:

:decayed:

wiemy jaką Robert ma dziś bieliznę :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________najgorzej jak zgadłem :decayed:
Opublikowano

troche rozowa czcionka srednia :D

klubowiczowe zboczenie :decayed:

:decayed:

wiemy jaką Robert ma dziś bieliznę :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:OMG::buhaha: :buhaha: :buhaha::polew:
Opublikowano

:hi:

Arek może zmienimy troszkę obrazek w pierwszym poście jak wam się podoba ? Troszkę się bawiłem dziś fotoshop'em ( muszę to jeszcze dokładniej opanować )

:wtf::sick3:
Opublikowano

teraz w tvn turbo gosc zali sie ze kupil A3 2.0 tdi i po 100 tysia zatarl a oni mu nie chca zwrocic kasy za naprawe ;/ rok 2008

Opublikowano

ja chodzę bez majtek :cool1:

Opublikowano

ja chodzę bez majtek :cool1:

:gwizdanie:, jakaś kara od Marzenki :naughty: [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:34_________________________________________________w filmie Apokalypto był taki krótki wątek :decayed:

Opublikowano

ja chodzę bez majtek :cool1:

:gwizdanie:, jakaś kara od Marzenki :naughty: [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:34_________________________________________________w filmie Apokalypto był taki krótki wątek :decayed:

po prostu lubię tak :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

Ja w robocie a Wy tu srata tata, co jest jakieś bezsensowne dyskusje itd itp

Na następnym spocie :bicz3:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________Robert uważam ze trzeba by przerobić całkowicie nasz baner spotowy :cool1:

Opublikowano

Robert uważam ze trzeba by przerobić całkowicie nasz baner spotowy :cool1:

Ja też tak uważam , przez to dziś już troszkę kombinowałem [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:38_________________________________________________Idę spać

nara :hi:

Opublikowano
:hi: trzymajcie się ,ja jeszcze trochę poczytam o kabelkach i takich tam zmieniarkach :wink4:
Opublikowano

:hi:

trzymajcie się ,ja jeszcze trochę poczytam o kabelkach i takich tam zmieniarkach :wink4

Czytaj czytaj bo będzie Ci się zegar z RNSa gryzł z FISem :gwizdanie:

Opublikowano

Tzn. :mysli:

Opublikowano

Przeszukaj forum gdzieś to czytałem że po dołożeniu RNSa Fis przestawiam mu zegar czy coś

Opublikowano

ale przy zmianie czasu zimowy-letni i odwrotnie ,czy na codzień :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie nie pamiętam ale pytał się jak wyłączyć lewy wyświetlacz zegara w liczniku.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 00:04_________________________________________________Spadam narka :hi:

Opublikowano

Dokładnie nie pamiętam ale pytał się jak wyłączyć lewy wyświetlacz zegara w liczniku.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 00:04_________________________________________________Spadam narka :hi:

rozwaliłeś mnie na łopatki :good::decayed:

a tak serio :wink4: to jeszcze nie doczytałem do tych problemów z zegarem[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 00:36_________________________________________________

:hi:

dzień doberek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.