Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten temat powinien się nazywać Barcelona kontra Mośki z Realu :kox:

ten temat jest o piłce a nie o przereklamowanej Barcelonie :cool1:

true :decayed:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TrueOgre nieźle obstawiłeś mecz USA - Polska :polew:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze pare lat temu jak Farsa paletala sie w srodku tabeli tez tak krzyczales;>:) CZy wtedy byles kibicem innej druzyny!? Nieobrazaj chlopaku!

kibic sukcesu :kox::good::notworthy:

Opublikowano

to się nazywa tzw. sezonowy kibic :gwizdanie: nie mam tutaj nikogo na myśli :wink4:

Opublikowano

ja od zawsze Man Utd :kox:

Opublikowano

Inter Mediolan :evil: ...od 1997 roku (dla wtajemniczonych w tym roku do Interu przeszedł R9)

Opublikowano
  • Autor

to się nazywa tzw. sezonowy kibic :gwizdanie: nie mam tutaj nikogo na myśli :wink4:

My tu w KR nazywamy taki objaw kibicem sukcesu - zgadnij dlaczego :wink4:

Inter Mediolan :evil: ...od 1997 roku (dla wtajemniczonych w tym roku do Interu przeszedł R9)

Pierwsza drużyna jakiej kibicowałem ( oczywiście zagraniczna ) to AC MILAN :evil:

Oczywiście wówczas to głównie z powodu holenderskiej trójki i wielkiego kunsztu piłkarskiego van Bastena :cool1:

Opublikowano

TrueOgre nieźle obstawiłeś mecz USA - Polska :polew:

każdy inny wynik będzie niespodzianką :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

ja od zawsze Man Utd :kox:

ja również :wink4:

to się nazywa tzw. sezonowy kibic :gwizdanie: nie mam tutaj nikogo na myśli :wink4:

My tu w KR nazywamy taki objaw kibicem sukcesu - zgadnij dlaczego :wink4:

Inter Mediolan :evil: ...od 1997 roku (dla wtajemniczonych w tym roku do Interu przeszedł R9)

Pierwsza drużyna jakiej kibicowałem ( oczywiście zagraniczna ) to AC MILAN :evil:

Oczywiście wówczas to głównie z powodu holenderskiej trójki i wielkiego kunsztu piłkarskiego van Bastena :cool1:

hehe dobre :naughty: nie trudno zgadnąć :tongue4::wink4:

Opublikowano

ja od zawsze Man Utd :kox:

ja również :wink4:

me too :decayed:
Opublikowano

jeszcze pare lat temu jak Farsa paletala sie w srodku tabeli tez tak krzyczales;>:) CZy wtedy byles kibicem innej druzyny!? Nieobrazaj chlopaku!

Ja jej kibicuje odkąd pamiętam. Od 94 roku niezależnie jak jej idzie. A przereklamowany to jest Real :)

Opublikowano

Wiec moze przystopuj z tymi wyzwiskami co? jak jestes kibicem od tylu lat to powinienes wiedziec co to znaczy szacunek do rywala itp. a jak narazie to zachowujesz sie jakbys byl kibicem barcy od 5 miesiecy i mial 14 lat:)

Opublikowano

Zmija luz...szanuje Real tylko rozpię..-la mnie to że nie potrafią budować drużyny stopniowo tylko nabiorą kredytów i wielki SZAŁ PAL...taka jest prawda i niech mi ktoś powie że nie :)

Opublikowano

panowie spoko :drunk:

:wink4:

Opublikowano

nie no wszystko jest spoko:) :drunk:

DiM nie zaprzecze masz troche racji ale to nie powod zeby rzucac wyzwiskami:) jedni buduja druzyne tak inni maja mniej rozgarniejtych ludzi i inaczej. czego jak czego ale jest taka jedna rzecz ktorej zazdroszcze Barcelonie - szkolka pilkarska wprowadzajaca zawodnikow do 1 druzyny! bo chlopaki z Realu tez sa dobrzy ale juz w INNYCH druzynach:)

Opublikowano

bo chlopaki z Realu tez sa dobrzy ale juz w INNYCH druzynach:)

hmmmm Robben ,Sneider :naughty:
Opublikowano

Robben , :naughty:

Pan szklanka? :polew::tongue4:

Opublikowano

bo chlopaki z Realu tez sa dobrzy ale juz w INNYCH druzynach:)

hmmmm Robben ,Sneider :naughty:

oni ,akurat nie sa wychowankami Realu :naughty:
Opublikowano

bo chlopaki z Realu tez sa dobrzy ale juz w INNYCH druzynach:)

hmmmm Robben ,Sneider :naughty:

oni ,akurat nie sa wychowankami Realu :naughty:

nie chodzi o wychowanków ale o "wielkie niewypalone transfery" Realu :gwizdanie:
Opublikowano

Real ma właśnie taką politykę transferową, a nie inną.

Czasem tylko nie rozumiem dlaczego zawodnicy przechodzą do tej drużyny.

Dwa lata temu myślałem, że taki: KAKA będzie dzielił i rządził w Hiszpanii, a tu wielka lipa :blink:

Takich zawodników jest w tej drużynie co sezon kilku :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.