Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

no Madas i w ogóle kibice Lecha i cały Poznań, a przede wszystkim piłkarze Lecha Poznań :> szacun :good::naughty::wink4: oby tak dalej oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Madas i w ogóle kibice Lecha i cały Poznań, a przede wszystkim piłkarze Lecha Poznań :> szacun :good::naughty::wink4: oby tak dalej oby...

:kox::good: Wszystko idzie w dobrą stronę... Stadion, kibice i gra... (co prawda w lidze na razie średnio ale będzie lepiej). :evil::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95ug55.jpg fotka z meczu .... skopany jestem jak pies :decayed::kox: :kox:

Pewnie było zajebiśie.

było za***iście bo to dla nas w Poznaniu oprócz samego meczu ważne wydarzenie --- pierwszy mecz na nowym stadionie ..... z trawą się nie popisali :evil::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95ug55.jpg fotka z meczu .... skopany jestem jak pies :decayed::kox: :kox:

Pewnie było zajebiśie.

było za***iście bo to dla nas w Poznaniu oprócz samego meczu ważne wydarzenie --- pierwszy mecz na nowym stadionie ..... z trawą się nie popisali :evil::kox:

trawe da się poprawić ;] tylko kwestia $, ale jak Lech dalej tak będzie kąsał choćby w LM + wpływy za bilety to chyba poprawią tą murawe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95ug55.jpg fotka z meczu .... skopany jestem jak pies :decayed::kox: :kox:

siedziałeś w samym rogu, na samej górze? :decayed:

fotka robiona z narożnika .... ale na następny mecz idę właśnie pod sam dach w narożnik :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stadion wyglada bardzo atrakcyjnie , jak z zapleczem ? Knajpy , bary , piwo :D? (oczywiscie brak :wink4:) . Jak z organizacja i ogolnym wejsciem na stadion , sprawnie ?.

Bylem na kilku stadionach europejskich i musze przyznac ze ze zdjecia i galeri jaka ogladlaem kiedys w necie ten w Poznaniu sie prezentuje calkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowałem wyniki w lidze typerów :naughty:

Środa i czwartek już nie były tak owocne w punkty jak wtorek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stadion wyglada bardzo atrakcyjnie , jak z zapleczem ? Knajpy , bary , piwo :D? (oczywiscie brak :wink4:) . Jak z organizacja i ogolnym wejsciem na stadion , sprawnie ?.

Bylem na kilku stadionach europejskich i musze przyznac ze ze zdjecia i galeri jaka ogladlaem kiedys w necie ten w Poznaniu sie prezentuje calkiem fajnie.

z zapleczem póki co jak na jarmarku ... w tralcie organizacji jest ....

organizacja z wejściem i wyjściem ze stadionu --- MIAZGA REWELKA :kox: :kox: stałem tylko 5 min w kolejce przy 43 tys ludków .... wcześniej po 30-40 min :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stadion wyglada bardzo atrakcyjnie , jak z zapleczem ? Knajpy , bary , piwo :D? (oczywiscie brak :wink4:) . Jak z organizacja i ogolnym wejsciem na stadion , sprawnie ?.

Bylem na kilku stadionach europejskich i musze przyznac ze ze zdjecia i galeri jaka ogladlaem kiedys w necie ten w Poznaniu sie prezentuje calkiem fajnie.

z zapleczem póki co jak na jarmarku ... w tralcie organizacji jest ....

organizacja z wejściem i wyjściem ze stadionu --- MIAZGA REWELKA :kox: :kox: stałem tylko 5 min w kolejce przy 43 tys ludków .... wcześniej po 30-40 min :good: :good: :good:

dziwne , ja przy 30 000 wychodziłem z Lecha 20 min :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jak Ty wychodziłeś .... w sumie wychodziłem dłużej niż wchodziłem ale nie 20 min może z 10 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jak Ty wychodziłeś ....

Po Krakowsku, przez płot :kox::polew:

to do Trzenia nie podobne :polew: :polew: na bank się wytańczył i szedł jak ślimak :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jak Ty wychodziłeś .... w sumie wychodziłem dłużej niż wchodziłem ale nie 20 min może z 10 :naughty:

tak wychodziłem jak tłum szedł :tongue4: największy korek zrobił się jak wyszedłem za kołowroty. Poważnie Ci piszę ok 15-20 min zanim byłem na parterze ( po zejściu z tych schodów gdzie po lewj jest bodajże boisko treningowe) :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 13:04_________________________________________________

to nie wiem jak Ty wychodziłeś ....

Po Krakowsku, przez płot :kox::polew:

Gumior , nie fisiuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie może tak być jak wszyscy wyszli razem po koncercie ..... z meczu wiara wychodzi partiami jedni wcześniej inni po meczu od razu a jeszcze inni zostają długo po meczu i dopiero wychodzą .....i chyba więcej bram było otwartych teraz ale pewien nie jestem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...