Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ale biadolisz chopie :rolleyes

ta... Gdzie napisalem ze do zwolenienia ? :gwizdanie: ze zrozumieniem czytamy :decayed: . Ogladam prawie wszystkie mecze Barcy i czasem bezradnosc Pepa mnie poprostu denerwuje. Dlaczego wszyscy widza ze Keita gra pioch a on wciaz gra ? - tu nie trzeba sztabu ludzi zeby to zauwazyc, widzialem jego z 3 dobre mecze. Dlaczego prawie kazdy transfer Pepa konczyl sie klapa ? Chygrysnki ? Ibra ? Hleb ? Cacares ? Keirrison ? . Uwazam go za swietnego trenera ale jak widze momentami jego bezradnosc i jego ruchy transferowe razem z bylym Tixim to rece opadaja. Wtym roku jakby lepsze transfery poczynione ale to wyjdzie w praniu.

Wiem ze nie da sie byc na szczycie caly czas , goscie ktorzy graja w FCB wygrali juz wszystko co bylo do wygrania , czasem ciezko znalesc motywacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam każdy mecz Barcelony jak trenerem jest Pep i nie wiem co ty chcesz od Keity ale jest teraz potrzebny, bo Marszcze rano to jakąś pomyłka :kox: barcelona ma najmniejszą kadrę piłkarzy od 3 lat więc nie wybrzydzaj. Wolę keite niż walikonia Marszczerano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty chcesz od Keity ale jest teraz potrzebny,

teraz to moze i jest potrzebny , ale ogolnie odstaje poziomem od reszty. Fakt ze w kazdej druzynie potrzebny jest tzw robotnik . Javier ostatnio zagral dobre spotkanie :good: .

p.s. najmniejsza kadre ma na wlasne zyczenie , ponoc taka kadra spokojnie wystarcza i maja z B wprowadzac... no i wprowadzili ostanio Nolito ...ktory ma 24 lata :gwizdanie: . Sa tam lepsze perelki , Thiago , Dos Santos, Jeffren .

A np taki Bojan to powienien poprzedni sezon spedzic na wypozyczeniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biadolisz chopie :rolleyes

ta... Gdzie napisalem ze do zwolenienia ? :gwizdanie: ze zrozumieniem czytamy :decayed: . Ogladam prawie wszystkie mecze Barcy i czasem bezradnosc Pepa mnie poprostu denerwuje. Dlaczego wszyscy widza ze Keita gra pioch a on wciaz gra ? - tu nie trzeba sztabu ludzi zeby to zauwazyc, widzialem jego z 3 dobre mecze. Dlaczego prawie kazdy transfer Pepa konczyl sie klapa ? Chygrysnki ? Ibra ? Hleb ? Cacares ? Keirrison ? . Uwazam go za swietnego trenera ale jak widze momentami jego bezradnosc i jego ruchy transferowe razem z bylym Tixim to rece opadaja. Wtym roku jakby lepsze transfery poczynione ale to wyjdzie w praniu.

Wiem ze nie da sie byc na szczycie caly czas , goscie ktorzy graja w FCB wygrali juz wszystko co bylo do wygrania , czasem ciezko znalesc motywacje...

potrzebne jest odmłodzenie składu, wprowadzanie młodszych piłkarzy tudzież wychowanków :wink4: no i duża rotacja w składzie też jest dobra, bo w razie kontuzje, albo stwarza takie coś konkurencje dodatkową i motywację o której piszesz właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biadolisz chopie :rolleyes

Dlaczego prawie kazdy transfer Pepa konczyl sie klapa ? Chygrysnki ? Ibra ? Hleb ? Cacares ? Keirrison ? . Uwazam go za swietnego trenera ale jak widze momentami jego bezradnosc i jego ruchy transferowe razem z bylym Tixim to rece opadaja. Wtym roku jakby lepsze transfery poczynione ale to wyjdzie w praniu.

Pep jeszcze nie jest zadnym swietnym trenerem chociaz ma zadatki na takiego to jednak wiele sie musi jeszcze nauczyc zanim bedzie w gronie tych najlepszych. a wymienione przez Ciebie niewypaly transferowe tez troche mu ujmuja bo jak trener kupuje jakiegos zawodnika to znaczy ze mu jest potrzebny w zespole i go widzi czy jako podstawowy czy jako zmiennik a tymczasem Chrygrynski to chyba pare minut zagral wiec po co na takiego gracza wydawac tyle grubych BANIEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biadolisz chopie :rolleyes

ta... Gdzie napisalem ze do zwolenienia ? :gwizdanie: ze zrozumieniem czytamy :decayed: .

Tak odbieram Twoje biadolenie... Więc może pisz bardziej zrozumiale :gwizdanie:

Co do transferów Barcy to może nie do końca wina samego trenera, a jeszcze menagerów którzy słabo się starają. Co rundę Barca ma jakieś konkretne plany, ale nic z tego nie wychodzi...

Przykład to saga z Fabregasem w roli głównej... Real nie ma aż takich problemów no może poza Riberim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaca czy też nie, ja jako kibic MU śmiało stwierdzam ze wkońcu w Realu coś zaczęło trybić i mają większe szanse na majstra niż ta cała Barcelona. ;) Blaugrana bez Messiego to jedno wielkie dno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaca czy też nie, ja jako kibic MU śmiało stwierdzam ze wkońcu w Realu coś zaczęło trybić i mają większe szanse na majstra niż ta cała Barcelona. ;) Blaugrana bez Messiego to jedno wielkie dno :wink4:

chłopak dobrze mówi :naughty: polać mu :> Real rozkręca się i jeśli tak dalej pójdzie to mają szanse jeszcze na mistrza :tongue4:

szkoda tylko że MU obniżył troche loty... :confused4:

z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real się rozkręca bo w końcu ma dobrego trenera :good:

Kiedyś największy ich problem to obrona, ostatnio właśnie dobry trener...

Teraz się wydaje jest wszystko :kox:

Zobaczymy co z tego wyjdzie...

P.S. Macie nowy zestaw w lidze typerów... Tym razem międzypaństwowe spotkania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast argument ze Barca bez Messiego to dno , do mnie nie przemawia :decayed:

No i w końcu się mogę z Tobą zgodzić...

Poza Messim jest tam kilku naprawdę świetnych grajków mogących pełnić spokojnie rolę lidera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...