Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

5 i 15 bramka :kox:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 16:19_________________________________________________

Lechia zmiażdżyła wczoraj Legię,więc Wisła nie jest osamotniona w pędzie w dół tabeli.

I Wisła i Legia się odbiją od dna w jakim teraz są, ale faktem jest faktem że poziom jaki teraz prezentują jest żenujący :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: powinni dopłacać za przychodzenie na takie mecze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale juz takiej gwiazdy długo nie będzie.Messi pokazał klase na mistrzostwach w RPA ....czyli zero,dno.C.Ronaldo to piłkarz bardziej medialny,model,celebryta,sezonowiec :cool1:

aż strach pomyśleć co by było gdyby nie kontuzje u Ronaldo (R9) bo przez nie stracił kilka młodych lat kariery :wallbash:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 16:23_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos oglada Blaugrana- Majorka ?

Barca za latwo bramki traci w tym roku, jesli nad tym nie popracuja beda mieli problemy w lidze. Dostana bramke na poczatek a potem bedzie murowanie sie (Rubin, Hercules ... i dlugo by wymienial)

Cos ta obrona sie gubi - za duzo rotacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiazdzone ... Po tym meczu stwierdzam ze cos niedobrego dzieje sie z Ta druzyna ... Alves wciaz nie ma godnego zmiennika a gra pyte do potegi ... Messi chce sie zakiwac !! denerwuje mnie to. Bojan... no coz, malo dostaje szans na gre i nie wytrzymuje presji . Keita to sie nadaje do tarcia chrzanu !! ALCANTARA powienien grac od poczatku. Blad obrony latwa strata gola a potem ... granie pod duza presja. Wynik nie zasluzony dla Majorki ale... taki jest football.

Nie wroze niczego dobrego Barcy w tym sezonie . :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Dobra Real juz prowadzi :decayed: .

DiM ze mnie dobry kibic tylko nie slepy :) , widze co sie dzieje bezradnosc Guardioli mnie oslabia... On innego sposobu na gre jak wejsc z pilka do bramki nie widzi. Nie kazdy przeciwnik da sie ograc setka podan... Nieraz trzeba otworzyc oczy , rabnac z dystansu ...albo wpuscic zespol na swoja polowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Real gromi co nie zmienić faktu że to mośki :kox:

moski nie moski ale prawie nie traca bramek wtym roku , za to Barca z czolowki ma najwiecej straconych - 5 sztuk. I jak widac Camp Nou przestalo byc twierdza taka jaka bez watpienia jest Santiago...

Uwazam ze brakuje cos temu zespolowi...nie ma tej iskry , Guardiola moze pieprzyc ze zespol gra duzo lepiej niz wczesniej ...ale ja tego ani nie widze w wynikach, ani w statystykach ani w ..ich grze. Wiec nie wiem o czym on gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać długi... :decayed:

Ważne że już zaczynją coś grać :kox:

oj Dobra Real juz prowadzi :decayed: .

DiM ze mnie dobry kibic tylko nie slepy :) , widze co sie dzieje bezradnosc Guardioli mnie oslabia... On innego sposobu na gre jak wejsc z pilka do bramki nie widzi. Nie kazdy przeciwnik da sie ograc setka podan... Nieraz trzeba otworzyc oczy , rabnac z dystansu ...albo wpuscic zespol na swoja polowe.

Ale biadolisz chopie :rolleyes:

Taki super treneiro i już do zwolnienia...

Spokojnie, On ma tam nie takich doradzców :wink4:

Na pewno o wiele lepiej wiedzą co się złego dzieje.

Albo Sobie poradzę i powalczą o tytuł, albo niestety sezon starcony i wówczas trzeba się będzie zastanowić nad zmianami...

Nie zawsze można być na szczycie...

Real się buduje już ze 3 sezony i powoli zaczyna to konkretnie trybić :naughty:

Ale nie zapeszajmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...