Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i wynik nie łatwy do przewidzenia :dziura:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ciężkie zestwienie tym razem będzie do wytypowania na :good::evil:

Opublikowano

Roma w 90 minucie strzeliła na 1-0 z Interem :wallbash:

to już nie ten Inter co za Jose Mourinho ;(

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: znowu nie trafiony :kwasny:
Opublikowano

a mnie cieszy przegrana Interu,Chelsea i Arsenalu :> a Bayern u siebie przegral :blink: dobrze ze Real remis a Barca wygrala i przeskoczy ich w tabeli :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Podsumowałem ostatnią kolejkę :)

Jak się okazałao wyniki meczów dnia nie były aż tak proste do obstawienie - w poprzedniej kolejce było więcej trafionych :gwizdanie:

No i nikt nie ustrzelił ligi niemieckiej :kox:

Jest nowy lider :decayed:

Opublikowano

Podsumowałem ostatnią kolejkę :)

Jak się okazałao wyniki meczów dnia nie były aż tak proste do obstawienie - w poprzedniej kolejce było więcej trafionych :gwizdanie:

No i nikt nie ustrzelił ligi niemieckiej :kox:

Jest nowy lider :decayed:

:oklaski:

Opublikowano

Podsumowałem ostatnią kolejkę :)

Jak się okazałao wyniki meczów dnia nie były aż tak proste do obstawienie - w poprzedniej kolejce było więcej trafionych :gwizdanie:

No i nikt nie ustrzelił ligi niemieckiej :kox:

Jest nowy lider :decayed:

hehe punkty :wink4: no gratki dla lidera :cool1: żółta koszulka by się przydała hehe :naughty:

Opublikowano

dajcie mi miesiąc i zobaczycie lidera :kox: :>

Opublikowano

dajcie mi miesiąc i zobaczycie lidera :kox: :>

a co masz jakieś cynki od obych co do wyników :?: :P

Opublikowano

Kazan 0 - 6 Barcelona

doyyebał :polew:

Barca rok temu ledwo 1 -1 wywiozła

Ale jestem za Barcą o oby było 3pkty

dajcie mi miesiąc i zobaczycie lidera :kox: :>

a co masz jakieś cynki od obych co do wyników :?: :P

:naughty:

Opublikowano

no to Panowie miłego oglądania dzisiaj meczyków LM :wink4::drinks: i powodzenia w typowaniu hehe :cool1:

Opublikowano

ważne żeby MU wygrał i tyle :decayed:

Opublikowano

Dla tych ,którzy nie mają N sport,tylko cyfrę ,polecam 338 kanał ,leci mecz Ajax-Milan :hi:

Opublikowano

Dla tych ,którzy nie mają N sport,tylko cyfrę ,polecam 338 kanał ,leci mecz Ajax-Milan :hi:

dzienks :decayed:
Opublikowano

ważne żeby MU wygrał i tyle :decayed:

zgadza się ;)

ja oglądam Auxerre- Real Madryt i narazie niby przewaga przy piłce Realu, ale w sytuacjach 1 do 1 jest :P szkoda, że Jeleń nie gra :kwasny:

Opublikowano

Ani to ladne co gra Real ani skuteczne... a pan Benzema to jest tragicznie slaby ... nie wiem jak on gole strzelal kiedys....

Opublikowano

Ani to ladne co gra Real ani skuteczne... a pan Benzema to jest tragicznie slaby ... nie wiem jak on gole strzelal kiedys....

zgodze się z Tobą w zupełności :wink4: Benzema... może dlatego, że grał we francuskiej lidze, a może też po części gwiazdorzyki Realu i te sprawy :naughty:

po cichu liczę, że Auxerre 1pkt uratuje chociaż ;) no nic zobaczymy :mysli:

widze, że ciekawie się dzieje w Amsterdamie :wink4: , a także w Bazylei i Belgradzie :naughty:

Opublikowano

Na 56 jest Multi LM,dziś się dowiedziałem,a podobno tak jest od dawna :decayed:

w sumie Nka na każdym kanale ma możliwych komentatorów,nie wiem jak to się dzieje,że MŚ w TVP,trzeba oglądać z wyłączonym volumem.

1:1 po karnym dla Bayernu

Opublikowano

Real jak zawsze fartem bramke wsadzil , no ja pierd... reka zagral a potem gol Di Maria kurfa... co to jest . EEEEH Mourinho style .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.