Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barcelona 5 - 1 Pa-os

Bo ostatniej wpadce w lidze teraz się odegraja. Jestem tego pewien. Messi się wk***i :evil:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:07_________________________________________________Dawać do wątku o lidze mistrzów. Już założyłem. Tam można typować

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

PS.a może by założyć osobny wątek do typowania wyników :naughty:

Możemy pobawić się w ligę TYPERÓW.

Mogę ogarnąć taki wątek wraz z zasadami.

Tylko co, bawimy się w obstawianie ligi mistrzów, czy np dokładamy do tego jakieś inne rozgrywki np: el. euro itp. :mysli:

EDIT Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:53

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158495.new#new

Opublikowano

PS.a może by założyć osobny wątek do typowania wyników :naughty:

Możemy pobawić się w ligę TYPERÓW.

Mogę ogarnąć taki wątek wraz z zasadami.

Tylko co, bawimy się w obstawianie ligi mistrzów, czy np dokładamy do tego jakieś inne rozgrywki np: el. euro itp. :mysli:

EDIT Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:53

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158495.new#new

myśle że państwowe też :good:

tylko nie wiem czy lepiej obstawiać wyniki czy np wygrana/remis/przegrana za 1pkt za trafienie i dodatkowo np za 0,5 punktu wygrana+remis/remis+przegrana :mysli: (będzie łatwiej)[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:03_________________________________________________1-oznaczać jako zwycięstwo gospodarza x-jako remis 2-jako zwycięstwo gości 1x-jako zwycięstwo+remis gospodarza x2-jako remis+zwycięstwo gości

:mysli:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:07_________________________________________________tak czy inaczej jest dobrze :good::kox:

Opublikowano
  • Autor

Oki, będę się starał wrzucać też mecze państwowe.

Może nie tylko el. do Euro ale jak będą w danym dniu jakieś ciekawe to również je dodam.

Co do punktacji to zaporzyczyłem pomysł z innego forum gdzie się to dobrze sprawdza i przy tym bym pozostał :wink4:

To jest zabawa i jak ktoś trafi wynik to fajnie dostać bonusa :>

Opublikowano

Oki, będę się starał wrzucać też mecze państwowe.

Może nie tylko el. do Euro ale jak będą w danym dniu jakieś ciekawe to również je dodam.

Co do punktacji to zaporzyczyłem pomysł z innego forum gdzie się to dobrze sprawdza i przy tym bym pozostał :wink4:

To jest zabawa i jak ktoś trafi wynik to fajnie dostać bonusa :>

ok :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:09_________________________________________________ten wątek ("piłka nożna") warto by podczepić do Sticky Topics i "ligi typerów" :cool1:

w jednym byśmy obstawiali a w drugim rozmawiali o obstawianych meczach

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Jak się przyjmie jedno to pomyślimy i o drugim :wink4:

Ale racja, napiszę w typerach że dyskusje głównie prowadzimy tutaj :)

Opublikowano

Jak się przyjmie jedno to pomyślimy i o drugim :wink4:

Ale racja, napiszę w typerach że dyskusje głównie prowadzimy tutaj :)

:good:

Manchester United najlepszy :decayed:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Manchester United najlepszy :decayed:

:bla::tongue4:

Opublikowano

mało Wam toto-mixa, sts itp widzę :gwizdanie: :decayed::naughty:

Opublikowano

mało Wam toto-mixa, sts itp widzę :gwizdanie: :decayed::naughty:

nie robimy tego dla forsy tylko wspólnej zabawy :cool1:
Opublikowano
  • Autor

mało Wam toto-mixa, sts itp widzę :gwizdanie: :decayed::naughty:

nie robimy tego dla forsy tylko wspólnej zabawy :cool1:

Od czegoś trzeba zacząć...

Na kasę przyjdzie czas :naughty: :naughty:

Opublikowano

mało Wam toto-mixa, sts itp widzę :gwizdanie: :decayed::naughty:

nie robimy tego dla forsy tylko wspólnej zabawy :cool1:

Od czegoś trzeba zacząć...

Na kasę przyjdzie czas :naughty: :naughty:

później w zastaw będą szły wyrezane części z naszych samochodów, samochody, mieszkania, domy, żony, kochanki itp ( niekoniecznie w tej kolejności :decayed: )

Opublikowano

ja bym najpierw wrzucił kochanki i żony :slina::polew:

Opublikowano

ja bym najpierw wrzucił kochanki i żony :slina::polew:

kochanki nie :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 14:14_________________________________________________no to za dużo dzisiaj nie trafiłem :disgust:

Opublikowano

chyba nikt za dobrze nie trafił ....

Opublikowano

chyba nikt za dobrze nie trafił ....

to jest fajne w tym sporcie :)

Opublikowano
  • Autor

chyba nikt za dobrze nie trafił ....

to jest fajne w tym sporcie :)

Hehe na 78 typów były tylko 3 dobre strzały :naughty:

Najbardziej zaskoczył MU i Inter :gwizdanie:

No i mecz Kopenhaga - Rubin okazał się ciężki do wytypowania...

Opublikowano

przynajmniej wiem, żeby nie wybierać się do STSu :polew:

Opublikowano
  • Autor

przynajmniej wiem, żeby nie wybierać się do STSu :polew:

Co racja to racja :polew:

Opublikowano

Inter mnie rozczarował :thumbdown:

Kuszczak :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.