Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w reprezentacji brakuje środkowego pomocnika z prawdziwego zdarzenia,co by kreował gre,wypracowywał sytuacje dla napastników.brak też walecznika jakim był (może nie idealnym) Krzynówek.

jak te braki zapełnimy to może Smuda ulepi coś z tego ustrojstwa :decayed:

Wracając do reprezentacji, to Krzynówek był raczej skrzydłowym niżeli środkowym pomocnikiem :tongue4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w reprezentacji brakuje środkowego pomocnika z prawdziwego zdarzenia,co by kreował gre,wypracowywał sytuacje dla napastników.brak też walecznika jakim był (może nie idealnym) Krzynówek.

jak te braki zapełnimy to może Smuda ulepi coś z tego ustrojstwa :decayed:

Wracając do reprezentacji, to Krzynówek był raczej skrzydłowym niżeli środkowym pomocnikiem :tongue4:

ło tam takie terefere

Ryjówka jaki był taki był ale walczył :kox:

Opublikowano

no Barca dala d*py ... zlekcewazyl sobie Guardiola przeciwnika i wpuscil....KEITE na cale 90 min , nie moge tego dluzej ogladac... :wallbash: :wallbash: :wallbash: , gra mi na nerwy Pep ostatnio , zaden transfer jego nie byl trafiony, czekam na Ville i Mascherano ale poprzednie transfery to dno. Ibra oddany za 20mln mniej , Chygrynsky za 10 mniej , za Caceresa dali 16 wypozyczaja go co sezon i sprzedadza go za 4...,eh Hleb to samo ... , ale kur... Keita gra bo jakby , leci to przodu a potem zawraca i podaje do tylu , na cholere taki zawodnik.

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze że Real się powoli rozkręca :cool1:

Opublikowano

Keita gra bo jakby , leci to przodu a potem zawraca i podaje do tylu , na cholere taki zawodnik.

no niestety, ale nie da się ciągle grać do przodu :naughty:

a Real przyjmuje strategie wygrywania meczy bez względu na styl :tongue4: ale kto wie może to wkońcu przyniesie jakieś trofeum :gwizdanie:

Opublikowano

a Real przyjmuje strategie wygrywania meczy bez względu na styl :tongue4: ale kto wie może to wkońcu przyniesie jakieś trofeum :gwizdanie

Na pierwszym miejscu stawia się wygrana a później rozmawia się o stylu, bo co z tego że drużyna gra piękny futbol jak przegrywa :tongue4: Aczkolwiek mając jednych z najlepszych piłkarzy na świecie w klubie to powinni grać piękny futbol :cool1: Chyba, że co za dużo (gwiazd) to nie zdrowo :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przyjdzie i czas na piękną grę :cool1:

Opublikowano

nie liczcie na piekna gre Realu pod wodza Mourinho-on preferuje futbol defensywny-tak jak Capello ktorego zwolniono pomimo ze wygral Lige :shocked: a mieliscie Pellegriniego za ktorego Real rzadko strzelal ponizej 3 goli w meczu i tez wylecial :thumbdown:

Opublikowano

widze że większość kibicuje Realowi :thumbdown::tongue4:

ja w Realu kibicuje tylko Mourinho...dlatego że jest legendą Interu :notworthy:

Opublikowano

widze że większość kibicuje Realowi :thumbdown::tongue4:

ja w Realu kibicuje tylko Mourinho...dlatego że jest legendą Interu :notworthy:

Ja tam za nikim nie jestem, mi o obojętne kto wygrywa, czy to Barca czy Real, lubie oglądać dobre widowisko ;)

Opublikowano
  • Autor

widze że większość kibicuje Realowi :thumbdown::tongue4:

ja w Realu kibicuje tylko Mourinho...dlatego że jest legendą Interu :notworthy:

Raczej Barcelonie :gwizdanie:

Opublikowano

widze że większość kibicuje Realowi :thumbdown::tongue4:

ja w Realu kibicuje tylko Mourinho...dlatego że jest legendą Interu :notworthy:

Raczej Barcelonie :gwizdanie:

w Barcelonie podobały mi sie czasy Ronaldo (mój idol z młodości,śledze jego kariere do dziś),Kluivert,Rivaldo :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Mnie w Realu podoba się polityka transferowa iście Królewska :kox:

Co do sentymentów to właśnie Milan z wielkim trio Holenderskim na czele :cool1:

Opublikowano

a ja tęsknię za Man Utd z lat 90tych ( Schmeichel, Keane, Cantona...) :)

Opublikowano

Zaden zespoł Mourinho nie gral ladnie... moj znajomy wielki kibic Chelsea , twierdzi ze dobrze ze Mou odszedl bo Chelsea gra super odkad go nie ma.

Opublikowano

Mou psuje piłkę, jak ma mocnego przeciwnika to stawia autobus w polu karnym. Ja wspominam Barcelone 2003 do 2006 no i ta sprzed roku :)

Opublikowano
  • Autor

Zaden zespoł Mourinho nie gral ladnie...

Mou psuje piłkę

Ale pitolicie :kox:

Opublikowano

Zaden zespoł Mourinho nie gral ladnie...

Mou psuje piłkę

Ale pitolicie :kox:

myślę, że to jeden z lepszych trenerów ostatnich lat :gwizdanie:

Opublikowano

Co z tego że lepszy? Ale na h*jowy styl

Opublikowano

Zaden zespoł Mourinho nie gral ladnie...

ładnie nie ,ale cholernie skutecznie.dla przykładu warto podać półfinał Inter-Barcelona.w 1-szym meczu Inter pokazał siłę ofensywną (wygrał 3-1),a w rewanżu siłę defensywną (zamurowali sie na tyle skutecznie że przez 90 minut Barca była bezradna).najwyższy poziom strategii w wykonaniu "The Special One" :notworthy:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 08:36_________________________________________________jakie obstawiacie wyniki 1.kolejki LM ??

Ja obstawiam tak:

14 września, wtorek

Grupa A

Werder Brema - Tottenham Hotspur 1-1

Twente Enschede - Inter Mediolan 0-4

Grupa B

Olympique Lyon - Schalke 04 2-1

Benfica Lizbona - Hapoel Tel Awiw 3-0

Grupa C

Bursaspor - FC Valencia 0-2

Manchester United - Glasgow Rangers 4-1

Grupa D

FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 3-1

FC Kopenhaga - Rubin Kazań 0-0

15 września, środa

Grupa E

Bayern Monachium - AS Roma 2-1

CFR Cluj - FC Basel 1-3

Grupa F

Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 2-2

MSK Żylina - Chelsea Londyn 0-5

Grupa G

Real Madryt - Ajax Amsterdam 3-0

AC Milan - AJ Auxerre 2-0

Grupa H

Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1-1

FC Arsenal - Sporting Braga 3-2

PS.a może by założyć osobny wątek do typowania wyników :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.