Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Od meczu z Groclinem się troszkę zmieniło...

Wystarczy czasami trochę gazety poczytać :gwizdanie:

Ot taki mały przykład:

Jedynym klubem, który rzeczywiście szalał tego lata, był Manchester City. Arabskich szejków kryzys nie dotknął, kupowali więc takie gwiazdy jak David Silva, Yaya Toure, Mario Balotelli czy James Milner.

żródło: Kryzys na europejskim rynku transferowym

Każdy inny wynik jak porażka Lecha w meczach z MC i Juve trzeba będzie traktować niestety jako sporą niespodziankę...

Na którą zapewne większość z Nas ma tu nadzieję...

Ostatni rywal jest jak najbardziej w zasięgu Kolejorza, ekipa pokroju Dnipra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

To fakt ze Man City wydał niesamowitą kwotę na transfery, tylko nie zawsze może się to przełożyć na dobre wyniki w lidze, na pewno będą w czołówce tylko czy wygrają ligę, to nie byłbym taki pewny. Są takie jeszcze ekipy jak Man Utd, Chelsea czy Arsenal, które grają na wysokim poziomie już trochę czasu i mają zgraną ekipę, a co za dużo gwiazd to tez nie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ze Man City wydał niesamowitą kwotę na transfery, tylko nie zawsze może się to przełożyć na dobre wyniki w lidze, na pewno będą w czołówce tylko czy wygrają ligę, to nie byłbym taki pewny. Są takie jeszcze ekipy jak Man Utd, Chelsea czy Arsenal, które grają na wysokim poziomie już trochę czasu i mają zgraną ekipę, a co za dużo gwiazd to tez nie dobrze ;)

nie chodziło nam o wyniki w lidze tylko o szanse lecha :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ze Man City wydał niesamowitą kwotę na transfery, tylko nie zawsze może się to przełożyć na dobre wyniki w lidze, na pewno będą w czołówce tylko czy wygrają ligę, to nie byłbym taki pewny. Są takie jeszcze ekipy jak Man Utd, Chelsea czy Arsenal, które grają na wysokim poziomie już trochę czasu i mają zgraną ekipę, a co za dużo gwiazd to tez nie dobrze ;)

nie chodziło nam o wyniki w lidze tylko o szanse lecha :decayed:

No otóż to, M.C. - Lech :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ze Man City wydał niesamowitą kwotę na transfery, tylko nie zawsze może się to przełożyć na dobre wyniki w lidze, na pewno będą w czołówce tylko czy wygrają ligę, to nie byłbym taki pewny. Są takie jeszcze ekipy jak Man Utd, Chelsea czy Arsenal, które grają na wysokim poziomie już trochę czasu i mają zgraną ekipę, a co za dużo gwiazd to tez nie dobrze ;)

nie chodziło nam o wyniki w lidze tylko o szanse lecha :decayed:

No otóż to, M.C. - Lech :gwizdanie:

Aaa to wybaczcie, ale tutaj nie ma co gdybać, tak jak jarko mówił, każdy inny wynik niżeli przegrana to będzie w pewnym sensie sensacja, ale to nie raz się już zdarzało, więc kto wie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lech jest bez szans...

Abstrahując od LE to dzisiaj Jaga po ciekawym meczu pokonała Wisełkę, w końcu może będzie inaczej w naszej lidze niżeli co roku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lech jest bez szans...

Abstrahując od LE to dzisiaj Jaga po ciekawym meczu pokonała Wisełkę, w końcu może będzie inaczej w naszej lidze niżeli co roku :>

no mnie to raczej nie cieszy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lech jest bez szans...

Abstrahując od LE to dzisiaj Jaga po ciekawym meczu pokonała Wisełkę, w końcu może będzie inaczej w naszej lidze niżeli co roku :>

no mnie to raczej nie cieszy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ups...nie zauważyłem :tongue4: A co ja mam powiedzieć jak "mój" Piast spadł w tamtym sezonie do I ligi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lech jest bez szans...

Abstrahując od LE to dzisiaj Jaga po ciekawym meczu pokonała Wisełkę, w końcu może będzie inaczej w naszej lidze niżeli co roku :>

No tyle się zmieni że zamiast Ruchu mamy Jagę, która już w poprzednim sezonie całkiem nieźle grała... Jedyna tak naprawdę nowość to Polonia W. i fakt że nie 4 a 5 drużyn o mistrza powalczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła K. jak dobrze pójdzie to o utrzymanie zagra :gwizdanie:

Hehe dobre ale mało prawdopodobne ;) Obstawaim Jage w tym roku w pierwszej trójce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła K. jak dobrze pójdzie to o utrzymanie zagra :gwizdanie:

A ja uparcie jak mantre będę powtarzał...

Trzeci raz po czasie Petrescu, Skorży mam nadzieję że w końcu coś zaczną grać...

Potencjał mają naprawdę spory...

I dla jasności, twierdzę tak tylko i wyłącznie ze wzgęldu na trenera, bo wiadomo z avatara jakie me relacje do klubu z R22...

Maskaant, Bakero mam wielką nadzieję że wprowadzą do Naszej ligi nową jakość + Ulatowski, Probierz i Skorża to przyszłość Naszej póki co marnej kopanej...

Bo kto jak nie Oni wyciągną Nas z tego marazmu...

O kadrę się nie martwię, Euro sporo Nam pomaga w zaciągu zagranicznym. Obraniak, Boenisch i pewnie ktoś jeszcze - z Nimi Smuda na pewno zrobi fajną drużynę.

Wczoraj rewelacyjnie zagrał Grosicki i to jest kolejne światełko w tunelu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja bym stawiał na Polonię Warszawa...zreszta z tego co czytałem to ich jedyny cel, i w przypadku nie osiągnięcia go podobno nie dostaną premii.

Wisła ....hmmm....wyprzedała piłkarzy,zarobiła grube miliony(jak na pl realia),a zakupy zrobiła za grosze.nie wiem czy Cupiał (notabene mój szef :decayed: )nie chce w ten sposób odzyskac chociaż część pieniędzy zainwestowanych przez lata w WK.w razie blamażu na koniec sezonu z czystym sumieniem (i pełnym portfelem) powie ...."Panowie dziękuję za współprace"

a Lech jeszcze nie zakończyl przygód w Europie ,więc szans ligowych na razie nie oceniam.transfery tez nie powalily na kolana,ale pokazali że na boisku nie graja pieniądze w dwumeczu z Dnipro.

Legia to wieloletnie niespełnienie....jak będzie teraz?? szanse słabe (widac było to w derbach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła ....hmmm....wyprzedała piłkarzy,zarobiła grube miliony(jak na pl realia),a zakupy zrobiła za grosze.nie wiem czy Cupiał (notabene mój szef :decayed: )nie chce w ten sposób odzyskac chociaż część pieniędzy zainwestowanych przez lata w WK.w razie blamażu na koniec sezonu z czystym sumieniem (i pełnym portfelem) powie ...."Panowie dziękuję za współprace"

No trochę się mylisz...

Wisła tego typu politykę transferową prowadzi już od kilku lat.

Co roku sprzedają i nadal mają kogo sprzedawać...

Sprowadzają grajków za małą kasę - kilku nie wypali, a kilku sprzedają później ze sporym zyskiem :gwizdanie:

I nie jest wielką tajemnicą że Cupiał m.in. w ten sposób kasę odzyskuje.

Wiadomo też że mimo braku sukcesu po sezonie nie odejdzie bo tego długu jeszcze trochę jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest ta Wisła Kraków która wygrywała dajmy na to z Schalke :thumbdown:

w Polsce jest kilku no może kilkunastu piłkarzy którzy prezentują sobą jakiś poziom i tylko dzięki nim ta liga jest jeszcze w miare do oglądania :gwizdanie:

mam tylko nadzieje, że wreszcie nasza Reprezentacja będzie wygrywać w sparingach i ta druzyna zaprezentuje ,,w miare dobry poziom" na Euro :gwizdanie: bo jeśli nie to dam sobie spokój z kibicowaniem im... tak wiem nie jestem prawdziwym kibicem jeśli tak powiem...ale ten kto zna realia naszej piłki to może zgodzi się ze mna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...