Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keita został bo jest ulubieńcem Guardioli :kox: nie wnikam...:decayed:

Real chce Maicona ale nikt z was nie wie że Sergio Ramosa chcą się pozbyć bo po co go dwóch dobrych obrońców?

Barcelona jest gotowa wyłożyć za niego 30mln ale czy warto kupić tego pascia? :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keita został bo jest ulubieńcem Guardioli :kox: nie wnikam...:decayed:

Real chce Maicona ale nikt z was nie wie że Sergio Ramosa chcą się pozbyć bo po co go dwóch dobrych obrońców?

Barcelona jest gotowa wyłożyć za niego 30mln ale czy warto kupić tego pascia? :kox:

Cos opowiadasz ztym Ramosem ... przeciez Ramos moze grac jako srodkowy obronca , i tak zapewne bedzie gral jak kupia Maicona , nie ma mozliwosci zeby Ramos trafil do Barcelony - dziwi mnie ze wto wierzysz :wink4:

Tak wogole to moze warto sie zainteresowac spowrotem Robinho ...tyle ze nie wiem czy on pasuje do Barcelony ... ze swoim dziecinnym podejsciem do zycia...

Opublikowano

o Ramosie Darek Szpakowski mówił podczas jednego meczu, też w to nie wierzę, a jakby nawet to będzie miał przejebhane jak niegdyś Luis Figo :kox:

Peace

A Robinho nie chce widzieć w Barcelonie, chyba że w szkołce juniorów :decayed:

Opublikowano

Darek Szpakowski mówił podczas jednego meczu

Darek czyta pudelka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

btw...

Toure sie pozegnal !!

GRATULUJE HOLANDI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Real :thumbdown: :thumbdown: :

Tak, tak...

Kibicowi Barcelony ciężko jest przełknąć to co robi Real :naughty:

Ja tam w nich wierze, a Murinho to idealny dla nich trener :cool1:

Wiem, wiem oni chcieli by wszystko kupić - ja nie mam nic przeciw :kox:

Czekam tylko na odrodzenie Kaki :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę Jarko że się nie będziemy lubić :kox:

Opublikowano

ja mam nadzieje ze Real nic nie wygra w tym sezonie wtedy jest szansa ze wywala Mourinho,bo jezeli zostanie na kolejny sezon wtedy moze byc nie dobrze,w 2 sezonie inter wygral Lm.a sklad Real ma mocny :gwizdanie:

szkoda ze Silva poszedl do City-mam nadzieje ze bedzie zalowal.

Opublikowano

poszedł za pieniędzmi :kox:

W tym sezonie city będzie mocne na bank :decayed:

Opublikowano

Chygrynski pozegnal sie z barca... transfer roku hehehe sprzedali go na rok do Barcy za 25 teraz odbieraja go za 15 eheheh ... Kurde.. bezsens.

Jest szansa ze Ibra pojdzie w piz*u :decayed: .

Opublikowano

dziwisz się? jak on grał :polew:

Ibra...ja bym go zostawił ponieważ to ppiłkarz nieprzewidywalny

Ciekawe kogo kupią w miejsce Czychry? :naughty:

Opublikowano

nie dziwie sie tylko uwazam to za beznadziejny ruch Guardioli ... jak mozna bylo wogole sciagac to prochno on do setki biega wolniej niz ja :decayed:

Opublikowano

Arek nie napalal bym sie poki co na Forlana...Krasic tez mial przejsc a widzisz jak wyszlo.ja te newsy czytam ale ciesze sie dopiero jak sa oficjalne info :) Juve zdecydowanie potrzebuje lewego obroncy,skrzydlowego i napastnika

Opublikowano

...a może jednak :przebiegly::evil: :gwizdanie:... Nie obwijając w bawełnę... Amauri i Iaquinta to drewniacy... Iaquinta nic szczególnego nie pokazał na MŚ w RPA 2010. Ja bym widział w Juve Fabio Quagliarelle.

Diego Forlan byłby dużym wzmocnieniem ataku Juve :naughty::kox::decayed:.

Opublikowano

Adriano z Sevilli już w Barcelonie :) jeszcze czekam aż przejdzie Javi Martinez i Fabregas może zostać w Londynie.

Opublikowano

swietnie ze Barca kupila Davida Ville :good: chlopak ma teraz zyciowa forme :naughty:

Opublikowano
  • Autor

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ranking-iffhs-polska-ekstraklasa-gorsza-od-ligi-bo,1,3326639,wiadomosc.html

Wyżej od polskiej ligi oceniono rozgrywki w takich krajach jak Syria, Wietnam, Cypr, Gruzja, Libia czy Botswana.

:kox::polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

poziom polskich druzyn w europejskich pucharach od wielu lat to dno,co roku dostajemy z nieznanymi druzynami i Ci trampkarze zarabiaja taka kase ze to sie w glowie nie miesci :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.