Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może w końcu coś się ruszy :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

juventus sprzedal Diego f*ck :wallbash:

i remis na dzień dobry :naughty:

w tym roku wielki powrót Milanu na tron :kox:

Opublikowano

Real też się nie popisał na starcie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przecież juve przegrało 0 1 Jarko

Opublikowano
  • Autor

Real też się nie popisał na starcie :naughty: :naughty:

Ciężko żeby przy takich roszadach od kopa ruszyli...

Barcelona też jakiś czas rozkręcała maszynkę, a teraz tylko trybiki wymieniają na sprawniejsze.

Trza im dać trochę czasu a myślę że będzie :kox:

Przecież juve przegrało 0 1 Jarko

Jeden pieron :tongue4:

Opublikowano

jestem ciekawy Juve - KKS :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jestem ciekawy Juve - KKS :naughty:

Rozmiarów porażki :?: :naughty:

Opublikowano

zobaczymy :gwizdanie:, m.city i salzburg do ogrania

Opublikowano

Lech ich pojedzie

Opublikowano

zobaczymy :gwizdanie:, m.city i salzburg do ogrania

:polew: :polew: to pojechałeś, widziałeś jakiś ostatni mecz m.city ???
Opublikowano

widziałem ich mecz z grocklinem

Opublikowano
  • Autor

widziałem ich mecz z grocklinem

:good::decayed:

Opublikowano

widziałem ich mecz z grocklinem

:polew:

ale Milan na koniec wyskoczyl z transferami :gwizdanie: a Barca zrobila 2 dobre transfery i tyle wystarcza :good:

dobrze ze Real juz stracil 2 pkt do Barcy na koncu kazdy punkt sie moze liczyc

Opublikowano

Milan kupuje samych popapranćow, ibra nigdy nie powinien trafić do Barcy, kałamaga :kox: mi to szkoda Eto'o ;)

Villa:eto:messi dali by wszystkim radę :)

Opublikowano

Ibra powinien trafić do Barcy , ale pod warunkiem że prezentował by się tak samo jak w interze ;)

Robinho za bezcen do Milanu :cool1: jak dla mnie dobry transfer , szkoda tylko że włosi nie kupują nikogo na obronę :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

widziałem ich mecz z grocklinem

to tamtego city już nie ma, jest inne i nie do ogrania :evil:
Opublikowano

Do ogrania :)

Opublikowano
  • Autor

Do ogrania :)

Ale nie przez tak słabo grającego Lecha :wink4:

Opublikowano

Do ogrania :)

Ale nie przez tak słabo grającego Lecha :wink4:

dokładnie :good:
Opublikowano
  • Autor

Od meczu z Groclinem się troszkę zmieniło...

Wystarczy czasami trochę gazety poczytać :gwizdanie:

Ot taki mały przykład:

Jedynym klubem, który rzeczywiście szalał tego lata, był Manchester City. Arabskich szejków kryzys nie dotknął, kupowali więc takie gwiazdy jak David Silva, Yaya Toure, Mario Balotelli czy James Milner.

żródło: Kryzys na europejskim rynku transferowym

Każdy inny wynik jak porażka Lecha w meczach z MC i Juve trzeba będzie traktować niestety jako sporą niespodziankę...

Na którą zapewne większość z Nas ma tu nadzieję...

Ostatni rywal jest jak najbardziej w zasięgu Kolejorza, ekipa pokroju Dnipra.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.