Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jan Tomaszewski jest znany głównie z tego, że jest znany :decayed:

i ile się nie mylę, to sukcesów trenerskich chyba nie miał żadnych, pamiętam, że w Widzewie to zawodnicy w ogóle nie chcieli grać jak on został trenerem.

Problem jednak w tym, że przedstawia często brutalną prawdę, wręcz w sposób dobitny.

Krytykuje PZPN jednocześnie piastując tam funkcje, wylewa brudy na reprezentację proponując z kosmosu wzięte rozwiązania...

Panu Janu czasami palma odbija, lecz moim skromnym zdaniem jest potrzebny w środowisku piłkarskim, bo mówi to - o czym inni woleli by przemilczeć :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good: ale trzeba dzielić przez pół to co mówi :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie no Tomaszewski z reguły to pi...li jak potłuczony...

Nie byłem zwolennikiem Franza i dalej nie jestem, ale skoro większość naroda chciała to nie rozumiem czemu go teraz zwalniać...

Nie dał rady Janas, Engel i super Leo...

Niech Smuda dalej robi swoje, może osiągnie sukces i z grupy uda mu się wyjść.

Eliminacji już na pewno nie przegra :lol1:

Opublikowano

zaden trener nie pomoze....z gowna zlota nie ulepisz :D

chyba ze wszyscy sie zrzucimy na Mourinho,Fergusona,Capello lub Hiddinka

Opublikowano

Co nam z trenera jak pilkarzy nie mamy same Rasiaki u nas graja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to co sie tego biednego Franza trzepiacie :lol1:

Opublikowano

No to co sie tego biednego Franza trzepiacie :lol1:

Franz musi mieć czas,

a po nim już tylko kogoś z młodej myśli trenerskiej widzę,

precz z grzybnią i pleśnią :evil:

Opublikowano
  • Autor

a po nim już tylko kogoś z młodej myśli trenerskiej widzę,

Ulatowski, Probierz, Skorża :naughty:

Opublikowano

bez piłkarzy przez duże P nie tych patałachów to mogą sobie w nosie podłubać i tyle :cool1:

Opublikowano

Guardiola niech przyjdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tyle że Nam by się trenerzy w klubach przydali lepsi.

Takich Bakero Nam więcej trzeba :naughty:

Opublikowano

moich dwóch kolegów z eurosportu (w tym jeden klubowy :naughty: ) byli sprawdzić jak radzą sobie nasi piłkarze :decayed:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/bundesliga/2010-2011/2-dni-w-borussii_sto2433460/story.shtml

Opublikowano
  • Autor

"To dlaczego, k..., nie mówicie po polsku?"

:lol1:

Opublikowano

Barca dała wczoraj szkołę Sevilli :kox:

Tak dalej :good:

Messi to jest k**wa gość :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

6028730bd052f959e4d2362de34846f1,46,1.jpg

Opublikowano

taa a wejdź sobie na oficjalną stronę ozila i zobacz co napisał...że wołał przejść do Barcy bo to jego ulubiony klub

J

e@#ć Real :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No Barca ma grupe że masakra :naughty:

Grupa G najlepsza :kox:

Opublikowano

juventus sprzedal Diego f*ck :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.