Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas podobno Lech ma grać rewanż w Bydgoszczy na stadionie Zawiszy :mysli:

mówią w Poznaniu coś o tym??

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BTW

ja nie cierpię makaronów :thumbdown:

:wink4:

Opublikowano

BTW

ja nie cierpię makaronów :thumbdown:

makaron jest dobry na masę :polew:

:wink4:

Opublikowano

ja nie cierpię makaronów

jak im nie wstyd tak symulować-świat patrzył :decayed:

Opublikowano

Madas podobno Lech ma grać rewanż w Bydgoszczy na stadionie Zawiszy :mysli:

mówią w Poznaniu coś o tym??

no jest głośno iż panowie z UEFA nie chcą dopuścić do gry na Bułgarskiej :thumbdown: :thumbdown: ale damy radę .... :)
Opublikowano

Madas podobno Lech ma grać rewanż w Bydgoszczy na stadionie Zawiszy :mysli:

mówią w Poznaniu coś o tym??

no jest głośno iż panowie z UEFA nie chcą dopuścić do gry na Bułgarskiej :thumbdown: :thumbdown: ale damy radę .... :)

oby :)

mecze na Bułgarskiej mogą być ciekawe... byle by "trawę gryźli" w każdym meczu, przez 90 minut :kox:

Opublikowano

A kto się wybiera do nas 24.?? Wiem, że będzie ciekawie :naughty:

Opublikowano

Madas podobno Lech ma grać rewanż w Bydgoszczy na stadionie Zawiszy :mysli:

mówią w Poznaniu coś o tym??

no jest głośno iż panowie z UEFA nie chcą dopuścić do gry na Bułgarskiej :thumbdown: :thumbdown: ale damy radę .... :)

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100917/PILKA40/665993500 :good:
Opublikowano

A kto się wybiera do nas 24.?? Wiem, że będzie ciekawie :naughty:

ja przyjezdzam z bratem do Poznania jest okazja zobaczyc juve moj klub od ok 15 lat :) ale bede siedzial z kibicami Legii bo podobno maja przyjechac nic nie mam do Lecha ale nie chce podskoczyc jak Juve strzeli bedac na trybunie Lecha :decayed:

Opublikowano

ale bede siedzial z kibicami Legii bo podobno maja przyjechac

pozostawi to bez komentarza :polew:

Opublikowano

dziwne podejście ... bo ja jestem kibicem Lecha od dziecka i nie tylko kibicem .... ale jak gra Polski zespół w europejskich pucharach to zawsze będę kibicował polskiej drużynie czy to będzie Wisła Legia czy też Zagłębie .... i dlatego w Polsce jest jak jest :wink4:

Opublikowano

Adas widziales to...

:kox:

0:53 :decayed::polew:

Opublikowano

dziwne podejście ... bo ja jestem kibicem Lecha od dziecka i nie tylko kibicem .... ale jak gra Polski zespół w europejskich pucharach to zawsze będę kibicował polskiej drużynie czy to będzie Wisła Legia czy też Zagłębie .... i dlatego w Polsce jest jak jest :wink4:

kolega ma podobny problem do transwestyty :polew:

trans chce być kobietą ale musi być w ciele faceta....kolega chce byc włochem ale musi żyć w pl :polew:

David tylko jaja sobie robie :wink4: ... ale cos w tym jest prawdy :naughty:

Opublikowano

Adas widziales to...

:kox:

0:53 :decayed::polew:

ostatnia przyśpiewka kultowa na polskich stadionach :polew:

brakowało jeszcze: PZPN, PZPN, je*ać, je*ać PZPN :polew:

Opublikowano

dziwne podejście ... bo ja jestem kibicem Lecha od dziecka i nie tylko kibicem .... ale jak gra Polski zespół w europejskich pucharach to zawsze będę kibicował polskiej drużynie czy to będzie Wisła Legia czy też Zagłębie .... i dlatego w Polsce jest jak jest :wink4:

Ty jestes kibicem Lecha a jestem kibicem Juventusu i co w tym dziwnego ? upodobalem sobie zagraniczna druzyne i tyle.

dziwne podejście ... bo ja jestem kibicem Lecha od dziecka i nie tylko kibicem .... ale jak gra Polski zespół w europejskich pucharach to zawsze będę kibicował polskiej drużynie czy to będzie Wisła Legia czy też Zagłębie .... i dlatego w Polsce jest jak jest :wink4:

kolega ma podobny problem do transwestyty :polew:

trans chce być kobietą ale musi być w ciele faceta....kolega chce byc włochem ale musi żyć w pl :polew:

David tylko jaja sobie robie :wink4: ... ale cos w tym jest prawdy :naughty:

wlochem nie chce byc ale we Wloszech moglym mieszkac fajny klimat :beach:

ciekawe mecze sie szykuja w weekend man-liv atl-fcb :good:

Opublikowano

udało się coś trafić w końcu :dance:

Opublikowano

udało się coś trafić w końcu :dance:

wyszedłeś na prowadzenie .... ja tez powoli straty odrabiam ... ale ciężko czasem trafić :)
Opublikowano
  • Autor

No nie ma lekko, staram się nie wrzucać pewniaków :naughty:

Opublikowano

No nie ma lekko, staram się nie wrzucać pewniaków :naughty:

dobrze jest mi się podoba zestawienie .... tylko w ostatnim jednej pary w ogóle nie kojarzyłem - nawet kraju :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.