Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to że Barcelona wygra to było pewne i tak też postawiłem ale z Realem to było tak --- patyrze na wynik i się cieszę ... ale po jakimś czasie zaglądam do LIgi Typerów i patrze a obstawiłem na odwrót :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobaczymy co Lech pokaże? :kox::cool1: Ogląda ktoś? :evil:

Opublikowano

Zobaczymy co Lech pokaże? :kox::cool1: Ogląda ktoś? :evil:

naturalnie :naughty:

Opublikowano

Zobaczymy co Lech pokaże? :kox::cool1: Ogląda ktoś? :evil:

naturalnie :naughty:

Ale brama na 1:1... :kox: :kox: :kox: :kox: :slina: :slina:
Opublikowano

Zobaczymy co Lech pokaże? :kox::cool1: Ogląda ktoś? :evil:

naturalnie :naughty:

Ale brama na 1:1... :kox: :kox: :kox: :kox: :slina: :slina:

INJAC :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zobaczymy co Lech pokaże? :kox::cool1: Ogląda ktoś? :evil:

naturalnie :naughty:

Ale brama na 1:1... :kox: :kox: :kox: :kox: :slina: :slina:

INJAC :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Przechooj... :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 18:12_________________________________________________2:1 Lech... :gwizdanie: :kox:

Edit:

Już 3:1... :good:

4:1... :good:

qr** debile się napierdalają! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

**********

Górnik Zabrze 0:1 na Legii... :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 18:26_________________________________________________Górnik przegrywa już 2:1... Kilka minut i po Górniku.

Opublikowano

mecz ładny do momentu kontuzji Clebera.

Sprawa kiboli już mnie nawet nie śmieszy. Nowy stadion, nowe perspektywy itd a Mielcarski mówi, że kibole się leją, ochrona uciekła.... :shocked: Co to za ochrnona? Pewnie dziadki, laski i studenci chcący dorobić...

Byłem w życiu na wielu meczach, jeśli dochodzi do awantur, to jest to po kilkadziesiąt osób z każdej, ze stron. Nie rozumiem, jak można sobie z tym nie radzić na nowym stadionie, jak go budowali ?

Pozostaje dać Policji ostrą amunicję i będzie spokój.

Mam nadzieję, że pozostanie nam w pamięci: ładny mecz, piękna bramka i widowisko sportowe :)

Opublikowano

dajcei jakiś link do skrótu meczu :cool1:

Opublikowano

Dobrze Stan mówisz! Jak to ochrona uciekła... Jak to usłyszałem to zwariowałem! :shocked::wallbash:

I kontuzja Clebera... Miejmy nadzieję, że to tylko tak źle wyglądało. To chyba wtedy zaczęła się ta chooligańska walka - jak wyjeżdżali z Cleberem ze stadionu... Jakieś gwizdy i się zaczęło...:mysli:

Opublikowano

dajcei jakiś link do skrótu meczu :cool1:

chyba jeszcze nie ma, minęło 15 minut od końca meczu :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:33_________________________________________________

Dobrze Stan mówisz! Jak to ochrona uciekła... Jak to usłyszałem to zwariowałem! :shocked::wallbash:

I kontuzja Clebera... Miejmy nadzieję, że to tylko tak źle wyglądało. To chyba wtedy zaczęła się ta chooligańska walka - jak wyjeżdżali z Cleberem ze stadionu... Jakieś gwizdy i się zaczęło... :mysli:

oby nic mu sie nie stało, z kręgami jest przejebane :gwizdanie:

Opublikowano

chyba jeszcze nie ma, minęło 15 minut od końca meczu :polew:

ku***a wiem ale nie oglądałem a chętnie bym zobaczył :evil:

Opublikowano

Skyliner89 z kibicow juve na tym forum to tylko Ty i ja :confused4: reszta Barca lub real :gwizdanie: jakbys wrzucil filmiki tych druzyn mialbys pelno komentarzy

dla mnie piekne czasy zreszta juve zawsze sobie radzilo z realem jak i z hiszpanskimi druzynami

Opublikowano

Skyliner89 z kibicow juve na tym forum to tylko Ty i ja

Ja też Juve szanuje i jest u mnie nr II tuż za Barcą

dla mnie piekne czasy zreszta juve zawsze sobie radzilo z realem jak i z hiszpanskimi druzynami

no właśnie.... radziło :decayed:

Ale Del Pierun jest kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co do awantury to poczekajmy na relację madasa bo C+ już od jakiegoś czasu odciął się od tego typu wydarzeń trybunowych i tak naprawdę nie wiadomo do końca co się tam działo...

Kontuzja Clebera bardzo nie ciekawie wyglądała :confused4:

Opublikowano

Madas to pewnie tam był prowokatorem :kox::decayed:

Jarq Real wczora pokazał krzepe pod koniec oglądałeś?

Opublikowano

Co do awantury to poczekajmy na relację madasa bo C+ już od jakiegoś czasu odciął się od tego typu wydarzeń trybunowych i tak naprawdę nie wiadomo do końca co się tam działo...

Kontuzja Clebera bardzo nie ciekawie wyglądała :confused4:

No właśnie, nawet sekundy nie pokzali i może i dobrze... Madas powie co się działo. Miałem wrażenie, że zaczęło się to wtedy jak Cleber (oby był zdrów) złapał kontuzję... :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Jarq Real wczora pokazał krzepe pod koniec oglądałeś?

W week to u mnie kiepsko z czasem na oglądanie...

Nagram Sobie Sport+ i obejrzę skróty...

Co do awantury to poczekajmy na relację madasa bo C+ już od jakiegoś czasu odciął się od tego typu wydarzeń trybunowych i tak naprawdę nie wiadomo do końca co się tam działo...

Kontuzja Clebera bardzo nie ciekawie wyglądała :confused4:

No właśnie, nawet sekundy nie pokzali i może i dobrze... Madas powie co się działo. Miałem wrażenie, że zaczęło się to wtedy jak Cleber (oby był zdrów) złapał kontuzję... :mysli:

Odniosłem wrażenie że pierwsze gwizdy były skierowne w stronę organizatorów, że przez reklamy karetka nie mogła wjechać...Jak wyjeżdźali było podobnie...

Sama awantura wydaje mi się że nie miała żadnego związku z Cleberem, a może to ta przerwa w grze i chwilowa nuda...

Tam zapewne iskrzyło już od początku spotkania...

Opublikowano

Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) :decayed: sa tu jacys kibice Legii?

Opublikowano
  • Autor

Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) :decayed: sa tu jacys kibice Legii?

NIE :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) :decayed: sa tu jacys kibice Legii?

NIE :polew: :polew: :polew:

NIE

NIGDY :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.