Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uzupełniłem wyniki, wrzuciłem nowy - niezwykle emocjonujący :kox: - zestawik.

Jeszcze tylko punkty do podliczenia, ale to już na drugim kompie muszę...

co Ty, w NASA pracujesz ? :mysli: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:48_________________________________________________

wrzuciłem nowy - niezwykle emocjonujący :kox: - zestawik.

derbowy zestawik :kox:

:thumbup:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Haha po wczorajszym jednym piwku to prawie wyglądam teraz jakbym z NASA był :decayed:

DERBY :kox:

Cracovia Kraków - Wisła Kraków na te się wybieram...

Górnik Zabrze - Polonia Bytom

Real Madrid - Atl. Madrid

Lazio - AS Roma

i kilka niezłych szlagierków :kox:

Opublikowano
:good: :good:
Opublikowano

Ogląda uż ktoś studio przed meczem Lech - MC? :gwizdanie: Trybuny jeszcze niezapełnione. :disgust:

Opublikowano

Kur... miałem być na meczu lecha ale wyc**ja.li nas z biletami :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja też nie jestem dzisiaj na meczu ... w TV dopiero widzę jak stadion dobrze się prezentuje :kox: :kox:

Opublikowano

Trzymamy kciuki za Lecha :naughty:

Rudnevs od 1. minuty :good:

Opublikowano

Trzymamy kciuki za Lecha :naughty:

Rudnevs od 1. minuty :good:

:good: :good:
Opublikowano
  • Autor

Kutwa, j**any polsat :wallbash:

Na kanale Polsat Sport HD nadają mecz siatkówki kobiet Kanady z kimś tam, a mecz Lecha puścili na jakimś badziewnym polsat futbol :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Strach pomyśleć co by było jakby prawa do ekstraklasy wygrali :disgust:

C+ RZĄDZI :good: :good: :good:

Opublikowano

GOOOLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

ładnie mecz się zapowiada :kox:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

widzę orgazm :wink4:

Opublikowano

Ja pier.... :D

Brawo LECH !!!! :good: :good: :good:

Chłopaki, nie spier... tego, kufa...

Opublikowano

na razie wynik :kox:

sędzia znudził końcówke połowy :disgust:

Opublikowano

Dobra Panowie, zaczyna się...

Opublikowano

i niech zwycięży

:kox::kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox::kox:

:kox::kox::kox::kox::kox:

:kox::kox: :kox: :kox::kox::kox: :kox: :kox:

:kox::kox::kox::kox::kox:

:kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No ja jestem z Łodzi, ale kibicuje Kolejorzowi z całego serca !!! :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Kuuurrrrrr..... :disgust:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________Ebany Adebayor...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.