Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) :decayed: sa tu jacys kibice Legii?

ja lubie (L) :good:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 852,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po kontuzji Clebera kibice Wisły zaczęli rozwalać co się da i rzucać gdzie się da ... kibice Lecha gwizdali w ich kierunku oraz w kierunku służb medycznych bo dawali ciała ....

bez komentarza ....

Opublikowano

jak na boisku nuda to trzeba sobie samemu atrakcje zorganizować :gwizdanie:

Opublikowano

Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) :decayed: sa tu jacys kibice Legii?

ja lubie (L) :good:

I tu tkwi twój problem bo my cię przez to nie lubimy :kox:

Opublikowano

Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) :decayed: sa tu jacys kibice Legii?

ja lubie (L) :good:

I tu tkwi twój problem bo my cię przez to nie lubimy :kox:

:baseball:
Opublikowano

po kontuzji Clebera kibice Wisły zaczęli rozwalać co się da i rzucać gdzie się da ... [...] bez komentarza ....

Jeden komentarz - debile! :wallbash: :wallbash:

Co do służb medycznych - to też tragedia żeby nie było wjazdu dla karetki! Stadion na EURO... :thumbdown:

Opublikowano

po kontuzji Clebera kibice Wisły zaczęli rozwalać co się da i rzucać gdzie się da ... [...] bez komentarza ....

Jeden komentarz - debile! :wallbash: :wallbash:

Co do służb medycznych - to też tragedia żeby nie było wjazdu dla karetki! Stadion na EURO... :thumbdown:

chyba mieli kłopot z przesunięcie banerów reklamowych, mogli wpuścić tam kilku kiboli to by zaraz baner usunęli :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Miałem "przyjemność" odwozić dzisiaj nad ranem kibiców Wisły - wrócili gdzieś około 5-6 rano.

Oczywiście zapytałem o ten cały incydent i... Więcej gadania jak to wszystko warte...

Tam jest podobno plexa i jedyne co to paskami ze spodni Sobie poprzerzucali i tyle.

Podobno Lechici po każdej bramce ich prowokowali :kox::polew:

EDIT Dopisany: 01 Listopad 2010, 12:09

Nowy zestawik w Lidze Typerów... LM i LE czekają :naughty:

Opublikowano

dzisiaj znowu mecze :kox:

szkoda, że nie mam Nki, znowu trzeba będzie patrzeć na jakieś tureckie kanały.... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Debilne z tą eNką :thumbdown:

Mogli by chociażby ten kanał sportowy na innych platformach udostępnić, nawet za jakąś tam opłatą...

Opublikowano

właśnie wróciłem z egiptu, tam to mają za***iście, w publicznej telewizji (taka nasza dwójka) dostępna dla wszystkich za darmo, leciały wszystkie mecze live, liga mistrzów, uefa, liga hiszpańska no full wszystkiego i to za free, przynajmniej się nie nudziłem wieczorami :cool1:

Opublikowano

właśnie wróciłem z egiptu, tam to mają za***iście, w publicznej telewizji (taka nasza dwójka) dostępna dla wszystkich za darmo, leciały wszystkie mecze live, liga mistrzów, uefa, liga hiszpańska no full wszystkiego i to za free, przynajmniej się nie nudziłem wieczorami :cool1:

za***iste wczasy :kox:

dla mnie idealne :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Barca idzie na remis :kox:

Opublikowano

macie jakieś namiary gdzie można mecza obejrzeć na cyfrze ?

Opublikowano

spoko spoko...

Wygrają :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________lepiej ligę typerów podlicz :)

Opublikowano
  • Autor

Na cyfrze raczej nie obejrzysz chyba że na jakiś obcojęzycznych kanałach...

Do LT zasiądę jutro bo na razie to czasu brak...

Ale Lyon daje doopy w Lizbonie... :thumbdown:

Opublikowano

a jutro Real poniesie klęskę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No raczej :kox:

Opublikowano

macie jakieś namiary gdzie można mecza obejrzeć na cyfrze ?

na 338 Tottenham - Inter

świetny mecz, a to jak G. Bale objeżdżał obrońców Interu :gwizdanie: jest chłopak w formie :kox:

widzę, że nikt nie trafił dokładnego wyniku tego meczu :rolleyes:

Opublikowano

ja byłem blisko :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.