Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zapominajmy, że Milan to piłkarski Dom Spokojnej starości --> czytaj Maldini(ponad 40lat) Nesta :wink4:

to może i mnie wezmą za 10 lat :polew:

nie da rady bo jesteś PL :tongue4:

:bag:

byłbym chyba pierwszym polakiem w AC Milan :decayed:

PS. moge grać za darmo, dorobiłem już w naszej A-klasie :polew:

Drugim :naughty:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/wloska/news/polak-w-kadrze-ac-milan,1275844,102

ale jeszcze nie zagrał, mam szansę go wyprzedzić :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bravo milan

Opublikowano

Jarko musisz się podciągnąć bo zaraz następne mecze a już 2 zestawy będą do podliczenia .... jak coś to może ktoś z nas pomóc :)

Opublikowano

bravo milan

nie jestem kibicem tych zespołów, ale byłem pewny, że dzisiaj milan wygra :disgust: szkoda :gwizdanie:

Opublikowano

bravo milan

nie jestem kibicem tych zespołów, ale byłem pewny, że dzisiaj milan wygra :disgust: szkoda :gwizdanie:

Szkoda... :thumbdown:

Madas jak nastroje przed dzisiejszym meczem wśród kibiców? Mam nadzieję, że pełna mobilizacja mimo tych zmian trenerskich tuż przed pierwszym gwizdkiem? :kox:

Opublikowano

f*ck real wyrownal w ostatniej minucie :wallbash: cieszy porazka arsenalu :notworthy: zilina-marsylia 0:7 :blink:

dobrze ze chociaz jedna druzyna wloska wygrala Roma :good:

Opublikowano
  • Autor

bravo milan

Moje dwie ulubione drużyny... Miałem rozdarte serce :decayed:

Jarko musisz się podciągnąć bo zaraz następne mecze a już 2 zestawy będą do podliczenia .... jak coś to może ktoś z nas pomóc :)

Jasne, ostatnio przez gadżety mam trochę mniej czasu na LT i ten stan się raczej szybko nie zmieni.

Ktoś chętny do pomocy :?:

Opublikowano

jak nie znajdą się chętni to moge pomóc... i tak większość dnia spędzam na forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Liczyć i moderować posty potrafisz :?:

Opublikowano

liczyc do dwóch ...a fałszować posty też chyba potrafie :sarcastic:

nie no spoko dam rade :silacz: jeśli nie to wytre mleko spod nosa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zaraz to załatwię.

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

no to mamy chętnego i ja też mogę podmoderować,.... licze bardzo dobrze i myślę że przestoju nie będzie .... ale zestawy Jarko zostają dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

jeśli chcesz Madas to odstąpie fuche :cool1: nawet nie wiem ile za godzine płacą :mysli:

Opublikowano

jeśli chcesz Madas to odstąpie fuche :cool1: nawet nie wiem ile za godzine płacą :mysli:

nie nie spokojnie ... ja mogę Wam pomagać z partyzanta ... też mam tu dużo fuch na forum ... nie Jarek ? :naughty:
Opublikowano

ok więc na bank podejmuje robote :cygaro:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:24_________________________________________________Jarko a nie myślałeś żeby usuwać posty z przedawnionymi wynikami i zostawiać tylko kolejke ostatnia i aktualną :mysli:

ułatwiłoby to chyba wszystkim poruszanie sie po typerze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeśli chcesz Madas to odstąpie fuche :cool1: nawet nie wiem ile za godzine płacą :mysli:

nie nie spokojnie ... ja mogę Wam pomagać z partyzanta ... też mam tu dużo fuch na forum ... nie Jarek ? :naughty:

:wink4:

Zostawmy też coś dla różowych :naughty:

EDIT Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:28

Jarko a nie myślałeś żeby usuwać posty z przedawnionymi wynikami i zostawiać tylko kolejke ostatnia i aktualną :mysli:

ułatwiłoby to chyba wszystkim poruszanie sie po typerze :naughty:

Może i by ułatwiło tylko też byś stracił dostęp do tych wyników, jakby np ktoś chciał Sobie sprawdzić po dwóch tygodniach :mysli:

Bardziej bym się skłaniał skasować po rundzie jak zaczniemy wiosnę od zera :)

Opublikowano

racja,w razie reklamacji jest dowód :good:

Opublikowano
  • Autor

Uzupełniłem wyniki, wrzuciłem nowy - niezwykle emocjonujący :kox: - zestawik.

Jeszcze tylko punkty do podliczenia, ale to już na drugim kompie muszę...

Opublikowano

wrzuciłem nowy - niezwykle emocjonujący :kox: - zestawik.

derbowy zestawik :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.