Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1:0 dla Man Utd :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

1:0 dla Legii :)

1:0 dla Man Utd :decayed:

:kox::polew:

Opublikowano

wynik trafiłem :gwizdanie:

ja też :naughty:

Opublikowano

Man Utd 1:1 :wallbash: jeszcze 20 min :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

wynik trafiłem :gwizdanie:

ja też :naughty:

Farciarze :tongue4:

BTW Powiem Wam że przy mocno słabym początku predendentów do mistrza Polski najlepiej wyszła Legia i myślę że śmiało o mistrza powalczy. Najpierw naprostowała Koronę, a teraz Jagę...

Rzekł bym jeszcze iż Wisła też może o ten tytuł powalczy, ale po tym co wczoraj widziałem to :thumbdown:

BTW 2 Niezła ekipa Jagi w stolicy :good:

Opublikowano

Legia - Jaga 2:0 (mój typ 2:1) :chytry:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:01_________________________________________________

W dziale "Sport , Hobby , Rozrywka" przydało by się jeszcze "wyjazdy" czy "wakacje" bo te watki też tam poleciały a nie ma to nic wspólnego z tytułem wątku :)

A tak w ogóle to według mnie niepotrzebny dział :no: :gwizdanie:

A tak w ogóle to według mnie niepotrzebny dział :no: :gwizdanie:

też tak myślę :nose:

Jarko kogoś trzeba byłoby "podszkolić" :gwizdanie:

:bicz:

Opublikowano
  • Autor

Ale bundesliga zapodała kiszke...

Bayern na remis... Mainz przegrało :gwizdanie:

Opublikowano

Legia :good::decayed:

Opublikowano

Legia na mistrza!!!:):decayed: przyznaje sie ze strasznie sie wkur***lem na ta druzyne na poczatku ale teraz jest szansa ze na koniec sezonu zaspiewamy wszyscy razem glosno Mistrzem Polski jest Legia!!!!! :naughty:

Opublikowano

Legia na mistrza!!!:):decayed: przyznaje sie ze strasznie sie wkur***lem na ta druzyne na poczatku ale teraz jest szansa ze na koniec sezonu zaspiewamy wszyscy razem glosno Mistrzem Polski jest Legia!!!!! :naughty:

:good:
Opublikowano

makaveli tego nam i innym kibicom zyczee! :kox:

Opublikowano

Legia - Jaga 2:0 (mój typ 2:1) :chytry:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:01_________________________________________________

W dziale "Sport , Hobby , Rozrywka" przydało by się jeszcze "wyjazdy" czy "wakacje" bo te watki też tam poleciały a nie ma to nic wspólnego z tytułem wątku :)

A tak w ogóle to według mnie niepotrzebny dział :no: :gwizdanie:

A tak w ogóle to według mnie niepotrzebny dział :no: :gwizdanie:

też tak myślę :nose:

Jarko kogoś trzeba byłoby "podszkolić" :gwizdanie:

:bicz:

proponuje przestrzelic im kolana - tak na początek :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 21:31_________________________________________________Man Utd w 90 minucie na 2:1 :blink:

:decayed:

Opublikowano

makaveli tego nam i innym kibicom zyczee! :kox:

żyleta jest tu :kox:

zresztą na moje to Lech i Legia powinny co roku mistrza i wicemistrza zdobywać na zmiane :cool1: reszta klubów wieje nudą :thumbdown:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________Celtic 9-0 Aberdeen :gwizdanie:

Opublikowano

Hannover 96 0:4 Borussia Dortmund:

XlB1A-7aFzc

Juventus Turyn 3:1 Cesena:

OtN6JuehkJc

Alex Del Piero - 31 min

jVOxG-ENB80

Fabio Quagliarella - 43 min

7cUE3d_8zIo

Vincenzo Iaquinta - 88 min

W lidze idzie im bardzo dobrze, a w LE nie bardzo... :confused4::mysli:.

Opublikowano
  • Autor

A Real już 1-0 prowadzi :gwizdanie:

Opublikowano

Ruch - Lech 1:0 :kox::dance:

to niebiescy u siebie leją całą polską "czołówkę" :decayed:

Opublikowano

A Real już 1-0 prowadzi :gwizdanie:

Ale jakim stylem wygrał :thumbdown:

Opublikowano

A Real już 1-0 prowadzi :gwizdanie:

Ale jakim stylem wygrał :thumbdown:

nie oglądałem meczu, ale to nie łyżwiarstwo figurowe, że liczy się styl :wink4:

chyba, że bramy były ze spalonego, strzelone ręką itp :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszą połowę oglądałem i było całkiem ciekawie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.