Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

it must be fair play :evil:

Na Wrocław z Nimi :evil:

Gmoch trenerem Panathinaikosu Ateny :laghing2:

przecież on nie potrafi dobrze akcji w tv przedstawić (razem z Engelem) a co dopiero prowadzić drużyne :polew:

Czytałem już wczoraj...

Widocznie Grecy lepiej się na jego warsztacie poznali :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i grać za tydzień z Barceloną :decayed::polew::kox:

Żuchwa całkiem mu opadnie :decayed:

Opublikowano

Parodia Gmocha

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:10_________________________________________________

Gmoch trenerem Panathinaikosu Ateny :laghing2:

przecież on nie potrafi dobrze akcji w tv przedstawić (razem z Engelem)

bo to miszcze som :kox:

Opublikowano

Smuda nie lepszy, gówno nie wyniki... :gwizdanie: - "potrzebuje czasu". Szkoda, że zwolnili Beenhakkera (PZPN nie dał mu wolnej ręki tylko ciągle się wpieprzał w jego pracę) i Petrescu (treningi dla piłkarzy były "za ciężkie". Nie podobało się, że muszą zapier, to poszli do prezesa poskarżyć się :polew::wallbash:). Wystarczy cofnąć się do zeszłego sezonu LM co zrobił z Unriceą... Ci trenerzy dali by coś polskiej piłce, a tak to stoimy w miejscu od kilku lat, jeszcze chwila i Azerbejdżan Nas przegoni... :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:13_________________________________________________

rQuwsSzIXx8

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już podobno czekają za nami na nasze potknięcie :kox:

Opublikowano

Czy jutro będzie wpier z WKS o godz 20:30? :mysli::polew:

Za czasów Beenhakkera były powody do dumy. Mecz z Portugalią wygranym u siebie 2:1 i remis 2:2, wygrana z Czechami 2:1 czy historyczny awans do ME 2008.

Dla przypomnienia tych lepszych czasów dla polskie piłki:

6jKzZ3fFXgM

9TqOkPwNqmY

R4YnGF2AYME

_P9zD31FbPU

:good:

Opublikowano

analyza akcji

:polew:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________

Czy jutro będzie wpier z WKS o godz 20:30? :mysli::polew:

mało powiedziane

za naszymi babanami będą rzucać :polew:

Opublikowano

Ale Jacek nas do 5 miejsca w mundialu doprowadził. Oby Smuda nie był gorszy ...

Opublikowano

Ale Jacek nas do 5 miejsca w mundialu doprowadził

prapradziadek coś mi opowiadał....myślalem że ściemnia :laghing2:
Opublikowano

Gmoch w atenach ma duzo osiagniec i kazdy o tym pameita :) poczytajcie torche

Opublikowano
  • Autor

Smuda nie lepszy, gówno nie wyniki... :gwizdanie: - "potrzebuje czasu". Szkoda, że zwolnili Beenhakkera (PZPN nie dał mu wolnej ręki tylko ciągle się wpieprzał w jego pracę) i Petrescu (treningi dla piłkarzy były "za ciężkie". Nie podobało się, że muszą zapier, to poszli do prezesa poskarżyć się :polew::wallbash:). Wystarczy cofnąć się do zeszłego sezonu LM co zrobił z Unriceą... Ci trenerzy dali by coś polskiej piłce, a tak to stoimy w miejscu od kilku lat, jeszcze chwila i Azerbejdżan Nas przegoni...

To jest coś o czym od dawna Wszystkim opowiadam...

Dlatego też tak mi zależy żeby Bakero sie udało, w Nim widzę takiego właśnie Petrescu :gwizdanie:

BTW meczyk z Portugalią, byłem tam :kox:

Opublikowano

jutro w WKS nie bedzie Gwiazdorów więc nie ma sie czym podniecać

i tak nie wynik jest najważniejszy :wink4:

Opublikowano

i tak nie wynik jest najważniejszy :wink4:

wszystko jest ważne...od stylu gry po wynik

w końcu to mają być przygotowania do EURO a nie zwykły mecz towarzyski :cool1:

Opublikowano

makaveli nie zaskoczyłeś, przytoczyłem wypowiedz Smudy :wink4: mnie śmieszy jego wypowiedz bo juz sie zasłania płaszczem ochronnym w razie przegranej

Opublikowano
  • Autor

A mnie tam wisi ten wynik...

Jak tylko euro dobrze zagrają to wszystko pójdzie w zapomnienie :)

Opublikowano

a jest w TV jakiś inny mecz (ciekawszy) ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jakby nie było to jego pupilek był kiedyś :rolleyes:

a jest w TV jakiś inny mecz (ciekawszy) ? :mysli:

NIE MA :evil:

Opublikowano
"On jest Kolumbijczykiem. Nie jest w taki sposób związany z Polską jak choćby Ludovic Obraniak. O jego powołaniu do reprezentacji możecie zapomnieć" - twierdził Smuda

"Niemcy mają Cacau, to i my możemy zdobywać piłkarzy, a co?" - stwierdził szkoleniowiec Biało-Czerwonych. W grudniu Arboleda ma złożyć dokumenty, by uzyskać polski paszport. "Jeśli tylko to zrobi i go otrzyma, jego gra w moim zespole jest tematem otwartym" - wyjaśnił Smuda

jednak Franz jest jak chorągiewka :gwizdanie:

Arboleda patrząc jak walczy o podwyżke w Lechu na pewno skusi sie na dodatkowy zarobek.

i kolejna afera :wallbash:

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,WKS-zaplaci-kare,wid,12857677,wiadomosc.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.