Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że chociaż karę zapłacą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3:1 tym razem chyba wygrają :decayed:

Opublikowano

W końcu zagrali dobre spotkanie + ładne bramki :oklaski: :good:. Czas pokaże czy to nie był jedno razowy wyczyn...

Opublikowano

:oklaski: Polska :)

Opublikowano

Hiszpania chyba obnizyla loty w meczach towarzyskich... :)W grupie dobrze w friendly slabo (Argentyna, teraz Portugalia)

Opublikowano

Czy jutro będzie wpier z WKS o godz 20:30? :mysli::polew:

mało powiedziane

za naszymi babanami będą rzucać :polew:

Nie potraficie uwierzyć w Naszych... :gwizdanie:

A to dobrze płatne jest... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

szału nie ma :evil:

3-1 to nie wynik :tongue4:

nadal w nich nie wierze :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

POOOOOOOOOOOLSKAAAAAA BIAŁO CZERWONI POLSKAAAA BIAŁO CZERWONI :radocha:

Opublikowano

Polacy w końcu zagrali dynamiczną szybką piłke i nawet im te akcje wychodziły, ładny mecz :good: zaskoczyli mnie na plus zobaczymy co dalej

Opublikowano
  • Autor

Niedowiarki i napinacze :tongue4:

Ja wiedziałem że w końcu coś się zacznie dziać...

Franz nie taki zły a i grajków ma nawet niezłych do dyspozycji :naughty:

Opublikowano

spoko spoko do mistrzostwa świata daleko :cool1:

a pamietne 2-1 z Portugalią?? też każdy w chmurach był,2-1 z Walią/2-0 z Norwegią za Engela,itd??

to tylko przebłysk jak zawsze .... niedługo minie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale wtedy całe el. były dobre, mundial jedynie spaprali i niestety wszystko jebło...

Teraz jak się dobrze przygotują i na euro coś pograją to może być dobrze :)

Opublikowano

licze na wzmocnienie zza granicy...Arboleda,Hernani,podobno Roger Perejro wraca do formy

szkoda że Koscielny nie chce dla Nas grać,Seba Boenisch sie wyleczy i ekipa by była

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja liczę na Naszą młodzież...

Murawski, Lewandowski, Glik, Sadlok, Sobiech, Błaszczykowski, Brożek, Majewski, Mierzejewski :naughty:

Opublikowano

A ja liczę na Naszą młodzież...

Murawski, Lewandowski, Glik, Sadlok, Sobiech, Błaszczykowski, Brożek, Majewski, Mierzejewski :naughty:

Mlodzież? przeciez ten facet ma juz prawie 27 lat a nie mlodziez:)

Opublikowano

A ja liczę na Naszą młodzież...

Murawski, Lewandowski, Glik, Sadlok, Sobiech, Błaszczykowski, Brożek, Majewski, Mierzejewski :naughty:

Mlodzież? przeciez ten facet ma juz prawie 27 lat a nie mlodziez:)

No. no... :rant::wink4:

P.S. Chłopaki jak się zepną to może coś zagrają... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A ja liczę na Naszą młodzież...

Murawski, Lewandowski, Glik, Sadlok, Sobiech, Błaszczykowski, Brożek, Majewski, Mierzejewski :naughty:

Mlodzież? przeciez ten facet ma juz prawie 27 lat a nie mlodziez:)

No, na 9 nazwisk wyłapałeś rodzynka - gratki :good:

Opublikowano

Polonia Warszawa wkracza do walki o pozyskanie Arboledy :gwizdanie:

osobiście wolałbym żeby pozostał w Lechu :cool1: ....ale wiadomo że wszystko zależy od kasy :disgust:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 11:30_________________________________________________i kolejna gwiazdeczka w kadrze Smudy :gwizdanie:

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Smuda-jedzie-po-Damiena-Perquisa,wid,12870423,wiadomosc.html?ticaid=1b46c

Opublikowano

Ogląda ktoś Derby Londynu? :kox: Stan wiem, że ty Tak. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.