Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i dobrze, bo piję od wczoraj - w końcu będę ojcem, a to zobowiązuje :decayed:

GRATY :good:

też piłem do upadłego jak młody się rodził :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i dobrze, bo piję od wczoraj - w końcu będę ojcem, a to zobowiązuje :decayed:

GRATY :good:

też piłem do upadłego jak młody się rodził :decayed:

za jakieś 8 miesięcy też się napiję

.... dzięki, na zimowym opijemy :kox:

Opublikowano

1.FC Nuernberg - Borussia Dortmund 0:2 (0:1)

Mats Hummels 23min, Robert Lewandowski 88min

:oklaski:

Opublikowano

1.FC Nuernberg - Borussia Dortmund 0:2 (0:1)

Mats Hummels 23min, Robert Lewandowski 88min

:oklaski:

:good: Lewy strzela tam już w każdym meczu. :good:
Opublikowano

1.FC Nuernberg - Borussia Dortmund 0:2 (0:1)

Mats Hummels 23min, Robert Lewandowski 88min

:oklaski:

:good: Lewy strzela tam już w każdym meczu. :good:

oglądałem ten mecz było go ciągle widać,zmarnował kilka świetnych sytuacji,dobrze,że w końcówce strzelił :good:

ogólnie dobry mecz Polaków.

Widziałem też,kawałek meczu Fiorentiny. Boruc wyciągnął przynajmniej dwie stówki :shocked:

Widać,że ma formę szkoda,że jakoś mu z reprezentacją nie wychodzi.

Opublikowano

Forza Juve :notworthy: Skyliner gdzie Ty? :naughty:

Opublikowano

Jestem :decayed:. Pięknie Juve :kox:.

Mam nadzieje, że wykupią Fabio Quagliarelle bo obecnie jest na wypożyczeniu.

VZm8lDlN4n4

Opublikowano

ten filmik co wrzuciles to bez jednej bramki :decayed: nie ma na 3-1 :gwizdanie:

wykupic trzeba Quagliarelle i Aquilaniego :good: i moze Pepe bo ostatnio gra coraz lepiej :naughty:

Opublikowano

Wyglada na to ze Andres Iniesta dostanie zlota pilke :decayed: :decayed: ,

szkoda ze nie Xavi , bo ten bardziej na nia zasluzyl pozatym moze juz nie miec szans jej otrzymac , a bylaby to wisienka na torcie jego dokonan , bez watpienia najlepszy rozgrywajacy swiata (dla niedowiarkow proponuje wlaczyc np. mecz z Realem :tongue4: )

Opublikowano

tez uwazam ze Xavi bardziej zasluzyl na zlota pilke :good: ,Iniesta moze dostac ze ten gol w finale Mistrzostw. Xavi na chwile obecna najlepszy dla mnie srodkowy pomocnik ofensywny-swietnie potrafi trzymac pilke,dokladnie podania,swietna gra z 1 pilki,oczy dookola glowy :good: mam jego koszulke żółtą :evil:

Opublikowano

ten filmik co wrzuciles to bez jednej bramki :decayed: nie ma na 3-1 :gwizdanie:

wykupic trzeba Quagliarelle i Aquilaniego :good: i moze Pepe bo ostatnio gra coraz lepiej :naughty:

Najlepiej wykupić wszystkich 3 + kupić Neymara albo Edina Dzeko :evil:.

Zgadzam się z Wami. Złotą Piłkę powinien dostać Xavi :decayed:. Iniesta dostanie ja prędzej czy później :hi:, a Xavi może nie zdąrzyć :confused4:.

Opublikowano
  • Autor

madas, makav - zajmijcie się póki co ligą typerów, bo ja to nawet nie mam czasu nowych zestawień układać :disgust:

Może po nowym roku się trochę rozejdzie, albo po 8 stycznia - po turnieju kibiców...

Opublikowano



:good:
Opublikowano

Zostanie?

Opublikowano

myśle że odejdzie....bo Lech ma marne szanse na gre w europejskich pucharach w przyszłym sezonie,bo w Swoich wypowiedziach podkreślał że chodzi o kase ,a to nie problem dla innych

Opublikowano

Dla Lecha strzelał i strzela dużo ważnych goli. Takiego obrońce będzie bardzo trudno zastąpić. Także według mnie powinni go zatrzymać za wszelką cene.

Opublikowano

malpa powinna sie cieszyc ze kase zarabia a nie :thumbdown: zauwazylem ze pilakarze z Afryki i Brazyli sa strasznie lakomi na kase....Adebayor,bracia Toure,Eto,Dani Alves czesto z pilkarzami z tych krajow sa problemy zeby przedluzyc kontrakt

Opublikowano

malpa powinna sie cieszyc ze kase zarabia a nie :thumbdown: zauwazylem ze pilakarze z Afryki i Brazyli sa strasznie lakomi na kase....Adebayor,bracia Toure,Eto,Dani Alves czesto z pilkarzami z tych krajow sa problemy zeby przedluzyc kontrakt

:shocked::wtf::wallbash:
Opublikowano

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/niemiecka/news/faul-rodem-z-horroru-kosc-pekla-jak-zapalka,1568130

murzyna powinni za to co najmniej zdyskwalifikować do końca sezonu.... albo przepuścić przez komin :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.