Piłka nożna

jarko

Barca przegrywa ale się chyba ogarnie... :gwizdanie: :wink4:

gdzie ogladasz

canal + :)

:(

• Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Kamyk

• stanley

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

niestety wspaniała seria 15 zwycięstw z rzędu przerwana...tylko remis 1-1 :)

niestety wspaniała seria 15 zwycięstw z rzędu przerwana...tylko remis 1-1 :)

16 nie 15. No moze nie bida ale roszady w skladzie daly o sobie znac + ...wirus FIFA niestety wciaz obecny. Mysle ze w srode bedzie juz lepiej, Barcelonie nigdy nie sluzyl luty/marzec i mecze po meczach reprezentacji (gra ich przeciez tam 7-8)

Barca zremisowala ale wazne ze rekord realu pobity :notworthy: a w srode barca w pelnym skladzie znowu pokaze arsenalowi gdzie jego miejsce w LM

Roma przegrala u siebie z Napoli

cieszy porazka City,mam nadzieje ze druzyny takie jak City i Chelsea nic nie wygraja w tym roku bo to teamy zbudowane za pieniadze inwestorow a najgorsze jest to przeplacanie za pilkarzy :thumbdown: real i barca tez przeplacaja sporo, liverpool tez przesadzil z tym carollem

Roma przegrala u siebie z Napoli

dla mnie to jakiś absurd, kolo jeszcze nic w piłce nie osiągnął,

A Napoli pewnie zaszaleje, jak w zeszłym sezonie Sampdoria i tyle z tego będzie :gwizdanie:

A nie wiem czy wiecie ale można już zakładać konta na stronie UEFA od 1 marca aplikacje po bilety ruszają.

To było do przewidzenia. Za niedługo pewnie Julio Cruz, Van Der Sar, Totti, Del Piero, Giggs, Scholes... :confused4:

Tylko tych trzech może tam w jakiś sposób ustawić się za Ronaldo :wink4:

Gość -makaveli-

świat piłki bez Ronaldo to już nie to samo ;(

tak,tyle że Fenomeno zniszczyły kontuzje...co za tym poszło roztył się ;(

chyba niedoczynnosc tarczycy i brazylijski styl zycia. Choc kontuzje tez go nie omijaly ale w ostatnich 4-5 latach spowodowane to bylo raczej jego nadwaga.

Gość -makaveli-

tak,tyle że Fenomeno zniszczyły kontuzje...co za tym poszło roztył się ;(

czytałem sporo na temat Ronaldo w życiu(mam nawet książke biograficzną) :cool1:

w czasach gry w PSV faszerowali Go sterydami na skutek czego jego organizm w szybkim tempie przybrał masy mięśniowej,czego w późniejszych latach nie wytrzymało Jego kolano (zbytnio nadwyrężane) :cool1:

transfer z Barcelony do Interu odbylł się na zasadzie pozyskania rynku w Brazylii przez firmę Pirelli,a najlepszy sposób na reklame to Ronaldo :cool1: w czasie gry w Interze wręcz wymuszano na nim występy w meczach przez sponsorów (Nike,Pirelli).

Konsekwencje takiego postępowania widać było w finale France'98 :cool1: w którym zresztą firma Nike wymusiła występ R9 mimo że nie był zdolny do gry :cool1:

A nadwaga jest efektem ciągłego przestoju (czyt. kontuzji) :cool1:

W skrócie to historia chłopaka z którego korporacje zrobiły maszynke do pieniędzy :confused4:

hmm ja czytalem ostatnio ze zmaga sie z niedoczynnoscia tarczycy od 4 lat co za tym idzie spowolniony metabolizm a wiadomo do czego to prowadzi. Mysle ze jesli chodzi o ten Rynek Pirelli i Ronaldo to mocno naciagana historia... Gdyby Barcelona go nie sprzedala to pogral by jeszcze rok choc kulis tego transferu do konca nie znam

p.s od kiedy orgaznim sportowca w ciagu 3-4 miesiecy rozbratu z treningiem nabiera 10-12kg wiecej ??? nie znam takich sportowcow . Od tego jest dieta itp.Skoro normalny czlowiek moze trenowac a potem nie trenowac przez pol roku i stac z waga (mowie np o swoim przykladzie) to tym bardziej jego organizm gdyby bylo znim wszystko ok nie reagowalby nadwaga na kontuzje. Przeciez nad nimi stoi sztab ludzi bo placi sie im gaze przekraczajace wyobraznie normalnego czlowieka.