Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

da radę (chyba) :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety wspaniała seria 15 zwycięstw z rzędu przerwana...tylko remis 1-1 :)

Opublikowano

bida :disgust: ważne żeby pokazali się z dobrej strony w środę

Opublikowano

niestety wspaniała seria 15 zwycięstw z rzędu przerwana...tylko remis 1-1 :)

16 nie 15. No moze nie bida ale roszady w skladzie daly o sobie znac + ...wirus FIFA niestety wciaz obecny. Mysle ze w srode bedzie juz lepiej, Barcelonie nigdy nie sluzyl luty/marzec i mecze po meczach reprezentacji (gra ich przeciez tam 7-8)

Opublikowano

ale Rooney wj*bał bramę :kox:

stadiony świata :naughty::kox: :gwizdanie: Manchester jest czerwony !!! :cool1:

Opublikowano

Barca zremisowala ale wazne ze rekord realu pobity :notworthy: a w srode barca w pelnym skladzie znowu pokaze arsenalowi gdzie jego miejsce w LM

Roma przegrala u siebie z Napoli

cieszy porazka City,mam nadzieje ze druzyny takie jak City i Chelsea nic nie wygraja w tym roku bo to teamy zbudowane za pieniadze inwestorow a najgorsze jest to przeplacanie za pilkarzy :thumbdown: real i barca tez przeplacaja sporo, liverpool tez przesadzil z tym carollem

Opublikowano

Barca zremisowala ale wazne ze rekord realu pobity :notworthy: a w srode barca w pelnym skladzie znowu pokaze arsenalowi gdzie jego miejsce w LM

Roma przegrala u siebie z Napoli

cieszy porazka City,mam nadzieje ze druzyny takie jak City i Chelsea nic nie wygraja w tym roku bo to teamy zbudowane za pieniadze inwestorow a najgorsze jest to przeplacanie za pilkarzy :thumbdown: real i barca tez przeplacaja sporo, liverpool tez przesadzil z tym carollem

dla mnie to jakiś absurd, kolo jeszcze nic w piłce nie osiągnął,

A Napoli pewnie zaszaleje, jak w zeszłym sezonie Sampdoria i tyle z tego będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Bravo Juve!! :kox:

Choc w koncowce mega fart, to jednak do przodu. Brawo Matri-moglo byc 3 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Milan idzie na mistrza :cool1:

Opublikowano

JUVE :notworthy:

Opublikowano

W zaległym meczu Romy z Interem remis i będzie :decayed:

Opublikowano

A nie wiem czy wiecie ale można już zakładać konta na stronie UEFA od 1 marca aplikacje po bilety ruszają.

Opublikowano

Ronaldo zakończył kariere sportową ;(

Opublikowano

To było do przewidzenia. Za niedługo pewnie Julio Cruz, Van Der Sar, Totti, Del Piero, Giggs, Scholes... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

To było do przewidzenia. Za niedługo pewnie Julio Cruz, Van Der Sar, Totti, Del Piero, Giggs, Scholes... :confused4:

Tylko tych trzech może tam w jakiś sposób ustawić się za Ronaldo :wink4:

Opublikowano

To było do przewidzenia. Za niedługo pewnie Julio Cruz, Van Der Sar, Totti, Del Piero, Giggs, Scholes... :confused4:

tak,tyle że Fenomeno zniszczyły kontuzje...co za tym poszło roztył się ;(

świat piłki bez Ronaldo to już nie to samo ;(

Opublikowano

tak,tyle że Fenomeno zniszczyły kontuzje...co za tym poszło roztył się ;(

chyba niedoczynnosc tarczycy i brazylijski styl zycia. Choc kontuzje tez go nie omijaly ale w ostatnich 4-5 latach spowodowane to bylo raczej jego nadwaga.

Opublikowano

tak,tyle że Fenomeno zniszczyły kontuzje...co za tym poszło roztył się ;(

chyba niedoczynnosc tarczycy i brazylijski styl zycia. Choc kontuzje tez go nie omijaly ale w ostatnich 4-5 latach spowodowane to bylo raczej jego nadwaga.

czytałem sporo na temat Ronaldo w życiu(mam nawet książke biograficzną) :cool1:

w czasach gry w PSV faszerowali Go sterydami na skutek czego jego organizm w szybkim tempie przybrał masy mięśniowej,czego w późniejszych latach nie wytrzymało Jego kolano (zbytnio nadwyrężane) :cool1:

transfer z Barcelony do Interu odbylł się na zasadzie pozyskania rynku w Brazylii przez firmę Pirelli,a najlepszy sposób na reklame to Ronaldo :cool1: w czasie gry w Interze wręcz wymuszano na nim występy w meczach przez sponsorów (Nike,Pirelli).

Konsekwencje takiego postępowania widać było w finale France'98 :cool1: w którym zresztą firma Nike wymusiła występ R9 mimo że nie był zdolny do gry :cool1:

A nadwaga jest efektem ciągłego przestoju (czyt. kontuzji) :cool1:

W skrócie to historia chłopaka z którego korporacje zrobiły maszynke do pieniędzy :confused4:

Opublikowano

hmm ja czytalem ostatnio ze zmaga sie z niedoczynnoscia tarczycy od 4 lat co za tym idzie spowolniony metabolizm a wiadomo do czego to prowadzi. Mysle ze jesli chodzi o ten Rynek Pirelli i Ronaldo to mocno naciagana historia... Gdyby Barcelona go nie sprzedala to pogral by jeszcze rok choc kulis tego transferu do konca nie znam

p.s od kiedy orgaznim sportowca w ciagu 3-4 miesiecy rozbratu z treningiem nabiera 10-12kg wiecej ??? nie znam takich sportowcow . Od tego jest dieta itp.Skoro normalny czlowiek moze trenowac a potem nie trenowac przez pol roku i stac z waga (mowie np o swoim przykladzie) to tym bardziej jego organizm gdyby bylo znim wszystko ok nie reagowalby nadwaga na kontuzje. Przeciez nad nimi stoi sztab ludzi bo placi sie im gaze przekraczajace wyobraznie normalnego czlowieka.

Opublikowano

większość co napisałem padło z ust samego zainteresowanego :cool1:

prawdy nigdy się nie dowiemy :confused4:

wiem że były procesy w sprawie wymuszenia przez Nike występu w finale France 98, zakończenia sprawy nie znam :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:42_________________________________________________

Mysle ze jesli chodzi o ten Rynek Pirelli i Ronaldo to mocno naciagana historia...

oto dlaczego potrzebowali Ronaldo :cool1:

3793773277_969ac947f2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.