Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No chętnie bym się wybrał... :rolleyes:

ja akurat tam nie :wink4: ale troche juz tych stadionow widzialem i niestety Nasze nowe odstaja lata swietlne :decayed:

Mi to akurat wsio rybka jaki stadion - stary, nowy, nowoczesny...

Najważniejsze żeby duży i jakiś fajny meczyk przy komplecie na trybunach :kox:

Real, Barca wiadomo, ale gdzie indziej też jest ciekawie...

Mediolan, Neapol... Turcy czy Chorwaci mają fajne klimaty, żywioł na trybunach :naughty:

Nie wspominając już o Am. Południowej :kox:

LLEGAN LOS BORRACHOS DEL TABLON VS BOCA JUNIORS LA 12 SUPERCLASICO 2005

U Nas buduje się jakieś tam obiekciki... Mam tylko nadzieję że na Narodowym będzie podobnie jak na Śląskim :rolleyes:

EDYTA Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 13:15

:kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wallbash:

:good::kox:

Opublikowano

Napisz że Barca ma za krótką ławkę,...

...a raczej błąd trenera że nie ma dla nich odpowiednich zmienników...

A może gorsza siła rażenia Barcy w tym meczu to wynik dobrej taktyki i gry Realu...

True :tongue4:

Opublikowano

Śląsk i Wisła - ogląda ktoś? :)

Opublikowano
  • Autor

Śląsk i Wisła - ogląda ktoś? :)

dr. House jest na TVP HD :decayed:

Opublikowano

Śląsk i Wisła - ogląda ktoś? :)

dr. House jest na TVP HD :decayed:

:facepalm: kibic od siedmiu boleści :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

kibic sribic :kox:

Opublikowano

Śląsk i Wisła - ogląda ktoś? :)

dr. House jest na TVP HD :decayed:

ja oglądam Pierwszą Miłość na Polsat2 :polew:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

Śląsk i Wisła - ogląda ktoś? :)

już 2:0 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czyżby Śląsk wychodził z dołka :mysli:

Opublikowano

Czyżby Śląsk wychodził z dołka :mysli:

Posiadanie piłki 80% Wisła więc nie wiem czy to wychodzenie z dołka. Śląsk gra ultradefensywnie, strzelił pierwszą bramkę z przypadku i cofnął się do obrony. Teraz 2 bramka z kontry i Wisła pokarana za brak konsekwencji :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A co Wy tak na to posiadanie piłki patrzycie :mysli:

Opublikowano

A co Wy tak na to posiadanie piłki patrzycie :mysli:

:polew:

Opublikowano

A co Wy tak na to posiadanie piłki patrzycie :mysli:

No bo to moim zdaniem świadczy o tym kto prowadzi mecz, Śląsk nie może nawet akcji wyprowadzić bo nie ma piłki. Cały czas Wisła rozgrywa akcje. Ale fakt jest taki że Lenczyk dobrze dostosował taktykę do obecnej dyspozycji Wisły i teraz zbiera żniwo w postaci 2 bramkowego prowadzenia, tutaj już zdecydowała konsekwencja taktyczna :rolleyes:

Opublikowano

najważniejszy jest wynik, jakim sposobem to jeden ch** :decayed: byle by fair play :wink4:

Opublikowano

najważniejszy jest wynik, jakim sposobem to jeden ch** :decayed: byle by fair play :wink4:

No jasne że wynik ale mecz wyglądał jak wczorajszy Barcelona - Real. Barca przy piłce a i tak przegrała :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A co Wy tak na to posiadanie piłki patrzycie :mysli:

No bo to moim zdaniem świadczy o tym kto prowadzi mecz, Śląsk nie może nawet akcji wyprowadzić bo nie ma piłki. Cały czas Wisła rozgrywa akcje. Ale fakt jest taki że Lenczyk dobrze dostosował taktykę do obecnej dyspozycji Wisły i teraz zbiera żniwo w postaci 2 bramkowego prowadzenia, tutaj już zdecydowała konsekwencja taktyczna :rolleyes:

No to jak to jest...

Śląsk przyjmuje taką taktykę pozwalając Wiśle grać piłką, strzela dwie bramki i wygrywa mecz...

No to kto jest w końcu lepszym :mysli:

Ten co ma lepszą taktykę i strzela więcej bramek czy ten co ma więcej w posiadaniu piłkę :rolleyes:

Opublikowano

ten co wygrywa mecz jest lepszy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.