Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2:0 to najmniejszy wymiar kary była sytuacja 100% ale sędzia odgwizdał spalonego z kapelusza.Szkoda tylko Gikiewicza bo ma sezon z głowy po złamaniu kostki

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

2:0 to najmniejszy wymiar kary była sytuacja 100% ale sędzia odgwizdał spalonego z kapelusza.Szkoda tylko Gikiewicza bo ma sezon z głowy po złamaniu kostki

Wisła też miała Swoje okazje... :wink4:

A ta kontuzja Gikiewicza... :confused4:

Opublikowano

Wiśle zabrakło tylko boiskowego cwaniaczka takiego jak Frankowski może gdyby gral Genkow to mecz ułożył by się lepiej dla Wisełki

Opublikowano
  • Autor

Spójrz na posiadanie piłki, powinni wygrać :decayed:

Opublikowano

A co Wy tak na to posiadanie piłki patrzycie :mysli:

No bo to moim zdaniem świadczy o tym kto prowadzi mecz, Śląsk nie może nawet akcji wyprowadzić bo nie ma piłki. Cały czas Wisła rozgrywa akcje. Ale fakt jest taki że Lenczyk dobrze dostosował taktykę do obecnej dyspozycji Wisły i teraz zbiera żniwo w postaci 2 bramkowego prowadzenia, tutaj już zdecydowała konsekwencja taktyczna :rolleyes:

No to jak to jest...

Śląsk przyjmuje taką taktykę pozwalając Wiśle grać piłką, strzela dwie bramki i wygrywa mecz...

No to kto jest w końcu lepszym :mysli:

Ten co ma lepszą taktykę i strzela więcej bramek czy ten co ma więcej w posiadaniu piłkę :rolleyes:

i nic dodać nic ująć
Opublikowano
  • Autor

Ogląda ktoś MU vs Everton :?: :naughty:

Opublikowano

Ogląda ktoś MU vs Everton :?: :naughty:

Ja ogladalem.sredni meczale 3pkt sie licza.

Opublikowano
  • Autor

Końcówka fajna :wink4:

Opublikowano
171.gif
Opublikowano

Juventus = Tragedia :sick3::wallbash::kwasny::disgust::angry:. To co oni odpierdzielają woła o pomste do nieba. Wygrywać 2:0 dzięki bramkom Del Piero i dać sobie wbić bramkę w doliczonym czasie gry na 2:2..., a Pepe do wypierdzielenia... Dobrze, że tylko jest na wypożyczeniu. Dwa remisy, a powinni wygrać. O LM mogą zapomnieć... Jeszcze w sezonie 2009/2010 wygrywali z Realem w LM, a teraz ich Lech pokonuje w LE. Co robią w Juve tacy piłkarze jak Melo, Sorensen, Toni, Pepe? Po wymieniać kilku piłkarzy, trenera i może coś się ruszy..., bo aż przykro patrzeć co się dzieje z moim ukochanym klubem... ;(.

Opublikowano

Real idzie jak burza....złapali wiatr w żagiel

6-3 z Valencią na wyjeździe to już coś :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie ciekawie w środę :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

no nieźle ich zlali dobry mecz się zapowiada w środę

Opublikowano

Real to chyba najlepiej grajaca druzyna z kontry...ale to wsumie cechowalo kazdy zespol Mou. Obrona , przechwyt kontra :decayed:

Opublikowano

dla atrakcyjności pojedynków z Barceloną dobrze że Real się przebudził...będzie ostra walka :kox:

Opublikowano

Lubie Man Utd i chętnie widziałbym w Guardioli następce SAF, Mourinho już gdzieś się wypowiadał że nie wróci do Chelsea i też coś negatywnego mówił na temat Man City. Ciekawie zapowiada się rola następcy trenera Czerwonych Diabłów ;)

Opublikowano

A Fergusson kiedy odchodzi?

Wiadomo coś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.