Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

For Money :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

dla mnie jest świetnym trenerem, strategiem, dowódcą ( CHOCIAŻ NIE JESTEM FANEM REALU :cool1: )

"wychodząc na wojnę wolałbym mieć za sobą Mou niż wielu innych trenerów."

Dlaczego? potrafi zdjąć presję z zawodników, świetnie motywuje, z niejednego "leszcza" potrafi wydobyć 110% możliwosci itd itp

Nie będę się rozpisywał :gwizdanie:

A na tego typu filmiki szkodą prądu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze odnośnie tych Waszych rewelacji o "brutalnym" faulu Pepe...

Atak na nogi... Złośliwa gra... pierdolenie...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/real-barcelona-pepe-faulowal-daniego-alvesa-zobacz,1,4257263,wiadomosc.html

Zwykła męska gra, normalny atak na piłkę i nawet żółta się nie należała... :gwizdanie:

I żeby ostudzić Wasze zapędy od razu napiszę że nie, nie uważam aby to sędzia wypatrzył wynik meczu. Oczywiście ta decyzja miała wpływ na przebieg spotkania, ale to Real był słabszy o te właśnie dwie akcje Messiego i tyle w temacie...

AVE :evil:

Opublikowano

SKOŃCZCIE k**wa

Opublikowano
  • Autor

SKOŃCZCIE ku***

Sam se skończ :tongue4:

BTW Zaraz wrzucę jakiś nowy zestawik do LT :)

Opublikowano

Może i jest dobrym trenerem, ale nie lubię go. Dla Mourinho nie ma takiego słowa jak Fair Play... Nie chciałbym go w Juve.

Opublikowano

takich jak Pepe jest pełno :naughty:

Opublikowano

Tacy piłkarze powinni być srogo karani... albo kilku miesięczny staż w więzieniu może czegoś ich nauczy... :hi:.

Opublikowano

Nic się nie dzieje przypadkowo (To było ewidentnie zamierzone działanie). To, że leciał wyprostowaną nogą na Alvesa i nie trafił to powinien Alves się cieszyć. Jak by trafił to by było źle i złamanie gwarantowane. Według mnie czerwona jak najbardziej zasłużona... Tacy ludzie jak Pepe, Roy Keane itp. nigdy nie powinni grać w piłkę...

Opublikowano
  • Autor

widzialem to jeszcze wczoraj (tzn te zblizenia ) ze go nie trafil i nadal uwazam ze czerwo moglo zostac pokazane... GDZIE PILKA A GDZIE PEPE Z TAKIM WEJSCIEM, dobrze wiemy (przynajmniej ja ) ze Alves nie zostal trafiony ale nie wtym jest sens...chodzi o intencje , niektorzy tego nie rozumieja . Ciekawe co by na to powiedzial Wasilewski :gwizdanie:

No widzisz, albo i nie że Pepe trafił w piłkę...

Nie rozumiem Cię dlaczego go oskarżasz o złe intencje... Nawet po całej akcji widać że chłop walczył o piłkę i robił to przepisowo a jedynie zwykła błazenada Alvesa przerwała to całe zajście...

Ja tam nie widzę ani krzty złośliwości... Zdejmij w końcu te Barca-klapki i przypatrz się że gość cały czas patrzy się na piłkę i ją atakuje a nie nogi pajaca-alvesa :gwizdanie:

A porównywanie tego do faulu na Wasilewskim to... Widziałeś Ty w ogóle faul na Wasylu :?: :mysli:

EDYTA Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 00:34

Nic się nie dzieje przypadkowo (To było ewidentnie zamierzone działanie). To, że leciał wyprostowaną nogą na Alvesa i nie trafił to powinien Alves się cieszyć. Jak by trafił to by było źle i złamanie gwarantowane. Według mnie czerwona jak najbardziej zasłużona... Tacy ludzie jak Pepe, Roy Keane itp. nigdy nie powinni grać w piłkę...

Jakie ewidentnie zamierzone działanie, gdzie On leciał na nogi Alvesa :?:

Przecież po drodze była piłka... :gwizdanie:

Ale żeście się zawzięli :kox::polew:

Opublikowano

Dla przypomnienia. Cieszy to, że Wasyl wrócił do pełni zdrowia, po takiej koszmarnej kontuzji :good:.

4LoO7b27SkI

Opublikowano
  • Autor

Mogłeś wstawić jak pierwszą bramkę po kontuzji zdobywa a nie jak mu nogę łamią :gwizdanie:

Opublikowano

Prosze bardzo :decayed:

Rervuu1lvPo

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

Mogłeś wstawić jak pierwszą bramkę po kontuzji zdobywa a nie jak mu nogę łamią :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Za chwile początek spotkania Legii z Widzewem. Kolejny odcinek " Świętej Wojny "

Ciekawe czy Legia przełamie w końcu swoją niemoc ?

Jaki wynik stawiacie?

Pozdro!

Pawe(L)

Opublikowano

i co dalej ? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.