Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A miałeś jakieś wątpliwości :?:

To już wiadome od kilku dobrych kolejek...

Miałem nadzieję :>

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Lepiej że Wisła majstrem niż Skorżowa Legia :sick3:

W Legii brakuje tego czego Wisła nie miała przez kilka lat, a teraz w końcu już ma.

Chodzi mi o odpowiedni sztab szkoleniowy. Nie tylko Skorża zawiódł, przede wszystkim Jóźwiak i mnóstwo złych transferów.

Opublikowano

Widząc taką Wisłę czuje, że w końcu do Ligi Mistrzów się dostaną :naughty:

Opublikowano

Widząc taką Wisłę czuje, że w końcu do Ligi Mistrzów się dostaną :naughty:

:no:

oby, zawsze to polski team :naughty:

Opublikowano

Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.

Opublikowano

Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.

tam potrzeba pięciu konkretnych chłopa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :rolleyes:

Podobno mają być tam spore zmiany jeszcze w składzie, drużyna jest już i tak mocno przemeblowana...

Na Naszą ligę wystarcza, chociaż i tak trzeba wziąć pod uwagę iż ten sezon jest wyjątkowo słaby piłkarsko...

Na pewno największe wzmocnienie Wisły to odejście braci Brożków :naughty:

Opublikowano

Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.

tam potrzeba pięciu konkretnych chłopa :wink4:

Rooney, Vidic, Cassillas, Xavi, Messi i wystarczy :good:

:polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 22:23_________________________________________________

Na pewno największe wzmocnienie Wisły to odejście braci Brożków :naughty:

Co to to napewno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.

Roszady w składzie to nie zawsze wzmocnienia... Taki Genkov nie od razu grał dobrze, teraz to super snajper.

Lecha budowano kilka lat na LM i pograli coś w LE, zobaczymy jak Wisła sobie poradzi.

Opublikowano

Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.

jak nie przed to zaraz po...

niestety tak polityka polskich klubów

Opublikowano

Na pewno największe wzmocnienie Wisły to odejście braci Brożków :naughty

+ odejście M. Pawełka i mają się na zakończenie tego sezonu pożegnać się m.in. z W. Łobodzińskim, M. Żurawskim, N. Boukharim. [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 22:31_________________________________________________

Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.

jak nie przed to zaraz po...

niestety tak polityka polskich klubów

Nie sądzę

Nie wiadomo co będzie z Riosem i Sivakovem. Rios jest wypożyczony z River Plate i żądają za niego 1 mln euro, a Sivakov jest wypożyczony z Cagliari. Ja bym dał szanse obu tym piłkarzom, ale wątpię żeby po sezonie wykupili Riosa czy Sivakova...

Opublikowano
  • Autor

Pablo Alvarez też dobrze grał i mógł zostać...

Opublikowano

Cupiał znowu nam (robolom telefoniki) premie zabierze żeby kopaczom wynagrodzić mistrzostwo :kwasny:

Opublikowano

ruszyła l.angielska

będzie dużo bramek, bo kilka drużyn walczy o utrzymanie :kox:

Opublikowano

Nie wiem jak na dzisiaj sytuacja wygląda w Premier League ale 3 kolejki w tył pierwsze 6 drużyn grało o LM a reszta broniła się przed spadkiem :kox:

Opublikowano

coś ten Kuszczak dzisiaj niepewny :thumbdown:

Opublikowano

W finale LM niech zagra i wygra dla Barcy mecz :decayed::kox:

Opublikowano

Ta wojna nigdy się nie skończy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.