Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Znowu Żewłakow wpisał się na listę strzelców :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jednocześnie prezes Polonii Warszawa zdradził, że kibice niedługo zostaną zaskoczeni innym transferem. - Jestem w trakcie dogrywania dużego transferu, napastnika z ligi włoskiej - mówi.

Jak myślicie, kto to będzie :naughty:

Aquafresca :mysli:

Eto'o :polew:

Opublikowano

Znowu Żewłakow wpisał się na listę strzelców :kox:

kuźwa, no właśnie :wallbash: Dobrze, ze to tylko sparingi.

Opublikowano

rano o 11 mecz :kox:

Zawisza - Górnik Wałbrzych :good:

ciekawe ilu z Górnika zgodowiczów przyjedzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przecież to sparing :rolleyes:

Opublikowano

słyszeliście o projekcie FIFA żeby mecze rozgrywać 3x30min :blink:

chodzi głównie o MŚ 2022 w Katarze gdzie temperatura dochodzi do 50 stopni :gwizdanie:

Opublikowano

cos było o tym, ale czy to jest dobry pomysł :mysli: mnie sie wydaje, ze taki sobie. Po drugie po ..... organizowac imprezy rangi mistrzowskiej w takich miejscach. Kasa się tylko liczy nic poza tym.

Opublikowano

Ja jestem za tym :good: napewno wpłynęło by to lepiej na wytrzymałość kondycyjną zawodników...i było by więcej czasu żeby iść po browara w przerwie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kup se więcej... Nie będziesz musiał za każdym razem do sklepu gonić :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jarek dostałeś PW?

Opublikowano
Kapitan mistrzów świata z 2006 roku Fabio Cannavaro ogłosił zakończenie kariery piłkarskiej. 37-letni Włoch ostatnio występował w klubie Al Ahli Dubaj.
szacun :notworthy::good:
Opublikowano

Nie zapomnę Cannavaro jak w pierwszym ligowym meczu barca - real za kadencji Guardioli spotkał się w locie ze słupkiem :decayed:

:good:

Opublikowano
To może być jedna z najgłośniejszych transakcji w okresie transferowym tego lata. Jak informuje serwis Goal.com, Real Madryt zaproponował Manchesterowi City 28 milionów euro Gonzalo Higuaína i Karima Benzemę za argentyńską gwiazdę - Carlosa Teveza.

a jeszcze niedawno tak chwalili Benzemę :gwizdanie:

tak traktowali są piłkarze u najbogatszych :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Jarek dostałeś PW?

Tak, ale nie odpisałem :decayed:

To może być jedna z najgłośniejszych transakcji w okresie transferowym tego lata. Jak informuje serwis Goal.com, Real Madryt zaproponował Manchesterowi City 28 milionów euro Gonzalo Higuaína i Karima Benzemę za argentyńską gwiazdę - Carlosa Teveza.

a jeszcze niedawno tak chwalili Benzemę :gwizdanie:

tak traktowali są piłkarze u najbogatszych :thumbdown:

Plotki ploteczki :naughty:

Opublikowano

Jarko chyba nie chciałbyś buntownika Teveza w Realu? :cool1:

A po drugie jego cechy to tylko waleczność i strzał :kox: i na tym koniec :naughty:

Igła jest lepszy od niego :wink4:

Opublikowano

Czyli Manchester City nie interesuje Aguero :gwizdanie:. Do Realu też nie przejdzie jak chcą Carlosa Teveza, ale to wszystko też mogą być plotki.

Na 99.9 % Aguero trafi do Juve :kox::decayed:.

Opublikowano

I fajnie by było jakby w końcu Juve się odbiło :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Jarko chyba nie chciałbyś buntownika Teveza w Realu? :cool1:

A po drugie jego cechy to tylko waleczność i strzał :kox: i na tym koniec :naughty:

Igła jest lepszy od niego :wink4:

Średnia ta wymiana dosyć mocno. Wolę tych dwóch niż jednego Teveza... :gwizdanie:

Ale to już nie mój problem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.