Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Real powinien sprzedac kilku grajków:

- Ronaldo

- Ozila

- X. Alonso

- Marcelo

- Casillasa

- Ramosa

- Di Marie

Wszystkich powinno rozlosować do ligi Koreańskiej a Cassillasa do Zawiszy :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:kox::polew: :polew: :polew:

Marcelo i Di Maria byliby mile widziani na Suchych Stawach :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew:

mój Pan Makaveli zaraz się wypowie :decayed:

Opublikowano

czemu to niby Real miałby pozbyć się Ronaldo :rolleyes:

a Cassillasa nie chce w [Z]etce ...mamy Swojego wychowanka Andrzeja Witana :cool1:

Opublikowano

czemu to niby Real miałby pozbyć się Ronaldo :rolleyes:

Ironia

a Cassillasa nie chce w [Z]etce ...mamy Swojego wychowanka Andrzeja Witana :cool1:

Lepszy od Ikera?? To do Reprezentacji z Nim :decayed:
Opublikowano
  • Autor

a Cassillasa nie chce w [Z]etce ...mamy Swojego wychowanka Andrzeja Witana :cool1:

Lepszy od Ikera?? To do Reprezentacji z Nim :decayed:

Od razu do Hiszpańskiej :kox:

Opublikowano

żeby nie było :wink4:

Opublikowano

I fajnie by było jakby w końcu Juve się odbiło :good: :good: :good: :good: :good:

Miło czytać taki komentarz od kibica Barcelony :hi:.

Juve w pojedynku z Realem w LM zawsze był górą.

Czuje, że sezon 2011/2012 może być przełomowy dla Juve i powrót na szczyt będzie kwestią czasu :przebiegly:.

Opublikowano
  • Autor

Juve w pojedynku z Realem w LM zawsze był górą.

Jaka riposta :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Juve w pojedynku z Realem w LM zawsze był górą.

Jaka riposta :kox::polew: :polew: :polew:

statystyki nie kłamią :naughty:

Opublikowano
  • Autor

http://niezalezna.pl/13076-geje-i-sld-o-stadionowym-faszyzmie

Boisko piłkarskie czy szatnia wyglądają jak miejsca, w których spotykają się wymuskani do granic absurdu homoseksualiści. Pocałunki po strzelonym golu, uściski, wspólne kąpiele pod prysznicami stwarzają specyficzne męsko-męskie relacje. Dotyczy to także ich fanów. Prawie wszyscy moi koledzy w podstawówce, ze mną włącznie, zamiast plakatów piosenkarek wieszali na ścianach półnagich, spoconych piłkarzy

:wallbash::sick3:

Chyba se powiesze jego plakat na ścianie... :blink:

Opublikowano

co za koleś :polew:

do młyna z nim :evil:

Opublikowano

poza J.Cesarem,Maiconem,Lucio,Robinho,D.Alvesem to same gamonie....jeszcze ew. Luizao :cool1:

nie to co kadra 1998/2002 :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
:thumbdown:
Opublikowano

poza J.Cesarem,Maiconem,Lucio,Robinho,D.Alvesem to same gamonie....jeszcze ew. Luizao :cool1:

nie to co kadra 1998/2002 :rolleyes:

Ile bym dał, żebyśmy my mieli takich gamoni :gwizdanie: :gwizdanie:

A czemu taka a nie inna gra?

Powód jest prosty:

Zmęczenie sezonem. Dopiero po CA większość piłkarzy dostanie jeszcze ok. tydzień, max. dwa wolnego.

Opublikowano

ciekawie by było :good:

tymbardziej że gościu jest "pozytywny" :good:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 07:43_________________________________________________poprostu żal.pl

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/grzegorz-lato-czuje-sie-jak-obywatel-drugiej-kateg,1,4788312,artykul.html[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:03_________________________________________________http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/osmy-dzien-tygodnia-olisadebe-i-smolarek-upadek-bo,1,4788474,wiadomosc.html

Opublikowano

Kibice Argentyny domagają się powrotu Diego Maradony:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kibice-argentyny-chca-powrotu-diego-maradony,1,4788628,wiadomosc.html

Nie dziwie się. Za czasów Maradony była rodzinna atmosfera w drużynie :hi:. Pamiętam to z MŚ 2010 w RPA :decayed:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.