Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzył mnie Małecki, lubie go ale to co wczoraj pokazał to wiocha mnożona razy buractwo. Swoją grą osłabił Wisełkę. Na plus Iliev, Melikson i Chavez. No i ten nowy koleś z Lincester - Lamey. Reszta słabo, zawiodłem sie ale licze na zwyżke formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

Najlepszy był początek transmisji :polew: jak flagi kibiców zasłaniały kamery :wallbash:

najlepsze było jak steward 2 razy z plaskacza dostał :polew: :polew: :polew: :polew: i ta jego mina zdziwiona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o kur*wa ale to było dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jazda po tUSKU też mi się podobała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet policja nie wiedziała co robić na na rynku było więcej kibiców i zaczeli śpiewać.

A temu stewardowi sie należało :D po co brudne łapska kładł na fladze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Inspektor, powiem Ci tak...

Jedz se chłopie do tej barcelony choćby stopem wybierz a nie pier%## jak potłuczony, a od Wisły to 2 ch^je w bok i sie odstosunkuj.

Zobaczymy jak se pójdziesz na mecz, i zobaczysz całą to barce, ja byłem i szału nie ma. A kibicem Barcy nie jestem. d*py mi nie urwało, wole naszą marną ligę, przynajmnie ci ciary po plecach przejdą jak ryknie cały stadion. I na temat Wisły najlepiej sie nie wypowiadaj bo zaczynasz mnie wkur$#@@ !!

1. Piszesz jakbym Bóg wie jak Wisłę obraził a tego nie zrobiłęm więc daj na luz

2. Dużo razy tutaj pisałęm, że Wisłą gra najlepszą piłkę w Polsce na ten moment to kur#@$ tego akurat nie zapamiętałeś :wink4:

3. Nie jadę na Camp Nou, żeby oglądać kibiców bo przecież to jest oczywiste, że w PL są najlepsi :gwizdanie:

On pewnie nawet na Lechu nigdy nie był :kox::polew: :polew: :polew:

:ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był początek transmisji :polew: jak flagi kibiców zasłaniały kamery :wallbash:

najlepsze było jak steward 2 razy z plaskacza dostał :polew: :polew: :polew: :polew: i ta jego mina zdziwiona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o kur*wa ale to było dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jazda po tUSKU też mi się podobała :kox:

Cooo? Nie widziałem tego :no::polew:

Wkurzył mnie Małecki, lubie go ale to co wczoraj pokazał to wiocha mnożona razy buractwo. Swoją grą osłabił Wisełkę. Na plus Iliev, Melikson i Chavez. No i ten nowy koleś z Lincester - Lamey. Reszta słabo, zawiodłem sie ale licze na zwyżke formy

Rzeczywiście Małecki gwiazdorzył wczoraj niemiłosiernie :thumbdown: Chavez miał kilka delikatnie mówiąc niefortunnych podań :wink4: Iliev był najlepszym zawodnikiem do spółki z Meliksonem, Sobolewski też przyzwoicie zagrał no i bramkarz wyłapał co trzeba, oby w Krakowie było łatwiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 11:20_________________________________________________

"Ponad dwa miliony euro kwoty transferowej, ok. 300 tys. euro rocznie dla zawodnika? Włoskie media coraz częściej piszą o możliwym transferze Ariela Borysiuka z Legii do Udinese."

mam nadzieję, że nie dojdzie do transferu, pewnie stało by się z nim to samo, co z Matusiakiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 11:20_________________________________________________BTW

http://www.sport.pl/pilka/5,82408,9945425,Copa_America__Goraco_na_trybunach_podczas_meczu_Paragwaj.html?i=11 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udine dostało 27 mln Euro gotówy i dostanie może 15mln zmiennych za Sancheza to teraz będzie szaleć i się wzmacniać :naughty:

trudno nazwać by było transfer Borysiuka wzmocnieniem :gwizdanie:

moim zdaniem jeszcze rok czy dwa powinien w legii pograć, jest za słaby na serie A :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latynoski... Jeden z moich ulubionych gatunków kobiet :kox:

Zaraz po Azjatkach i Szwedkach :decayed:

BTW Po Argentynie również i Brazylia coś zagrała. Popis strzelecki Pato i Neymara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latynoski... Jeden z moich ulubionych gatunków kobiet :kox:

Zaraz po Azjatkach i Szwedkach :decayed:

BTW Po Argentynie również i Brazylia coś zagrała. Popis strzelecki Pato i Neymara :good:

widzę, że lubisz skrajności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś transmisja Śląsk Wrocław - Dundee United ?

polsat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk zagrał bardzo przyzwoicie.

Na tle słabych Szkotów to wręcz bardzo dobrze.

Wyglądało to dokładnie tak, jak mówiłem jakieś 2-3 tygodnie temu czyli że Śląsk absolutnie nie stoi na stracone pozycji, a ba, jest nawet faworytem (słowa sprzed kilku dni).

Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
I liga z udziałem kibiców przyjezdnych

Dzisiaj odbyło się zwyczajne walne zebranie członków Piłkarskiej Ligi Polskiej. Wśród podjętych decyzji jedną z najważniejszych była ta dotycząca przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych w I lidze w sezonie rozgrywkowym 2011/2012.

Decyzję podjęli jednogłośnie przedstawiciele wszystkich klubów (szesnastu) obecni na zebraniu.

:good:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 19:46_________________________________________________
Patrick Vieira zakończył piłkarską karierę
:notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk zagrał bardzo przyzwoicie.

Na tle słabych Szkotów to wręcz bardzo dobrze.

Wyglądało to dokładnie tak, jak mówiłem jakieś 2-3 tygodnie temu czyli że Śląsk absolutnie nie stoi na stracone pozycji, a ba, jest nawet faworytem (słowa sprzed kilku dni).

Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo.

Kurde, znowu nie dane mi było oglądać...

Śląsk się bardzo dobrze prezentował przed sezonem, bardzo mądre transfery. Wynik nie zaskakuje, aczkolwiek mam nadzieję że jednobramkowa przewaga wystarczy w rewanżu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk zagrał bardzo przyzwoicie.

Na tle słabych Szkotów to wręcz bardzo dobrze.

Wyglądało to dokładnie tak, jak mówiłem jakieś 2-3 tygodnie temu czyli że Śląsk absolutnie nie stoi na stracone pozycji, a ba, jest nawet faworytem (słowa sprzed kilku dni).

Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo.

Kurde, znowu nie dane mi było oglądać...

Śląsk się bardzo dobrze prezentował przed sezonem, bardzo mądre transfery. Wynik nie zaskakuje, aczkolwiek mam nadzieję że jednobramkowa przewaga wystarczy w rewanżu...

Wiem, że tych meczów nie można porównywać ale Śląsk zagrał lepiej niż wczoraj Wisła :good: Bardzo ładnie grali piłką, mieli też dużo szczęścia bo Szkoci mieli przynajmniej 2 setki, ale szczęście sprzyja lepszym :naughty:

Coś czuje ze Śląsk to będzie taki Lech tamtego sezonu :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde aż żałuję że nie oglądałem :disgust: No bo czemu grają o takiej durnej godzinie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tych meczów nie można porównywać ale Śląsk zagrał lepiej niż wczoraj Wisła :good: Bardzo ładnie grali piłką, mieli też dużo szczęścia bo Szkoci mieli przynajmniej 2 setki, ale szczęście sprzyja lepszym :naughty:

Coś czuje ze Śląsk to będzie taki Lech tamtego sezonu :gwizdanie: :kox:

Bez przesady, jakby WKS awansował do fazy grupowej LE to już byłby wielki sukces.

Apropos Wisły jeszcze, jak przejdą Skonto (niestety nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej), to przy ewentualnym zwycięstwie w III rundzie el. LM już na pewno są przynajmniej w rozgrywkach grupowych LE. A to z pewnością byłby dla Białej Gwiazdy duży sukces. W awans do samych elitarnych rozgrywek kompletnie nie wierzę.

Reasumując, moim zdaniem, jeśli Wisła przejdzie III rundę el. LM to będzie najdłużej grającym polskim zespołem w europejskich pucharach w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk zagrał bardzo przyzwoicie.

Na tle słabych Szkotów to wręcz bardzo dobrze.

Wyglądało to dokładnie tak, jak mówiłem jakieś 2-3 tygodnie temu czyli że Śląsk absolutnie nie stoi na stracone pozycji, a ba, jest nawet faworytem (słowa sprzed kilku dni).

Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo.

Kurde, znowu nie dane mi było oglądać...

Śląsk się bardzo dobrze prezentował przed sezonem, bardzo mądre transfery. Wynik nie zaskakuje, aczkolwiek mam nadzieję że jednobramkowa przewaga wystarczy w rewanżu...

Wiem, że tych meczów nie można porównywać ale Śląsk zagrał lepiej niż wczoraj Wisła :good: Bardzo ładnie grali piłką, mieli też dużo szczęścia bo Szkoci mieli przynajmniej 2 setki, ale szczęście sprzyja lepszym :naughty:

Coś czuje ze Śląsk to będzie taki Lech tamtego sezonu :gwizdanie: :kox:

Zgadzam się, że Śląsk zagrał lepiej niż wczoraj Wisła :hi:. Mam nadzieje, że na R22 zagrają lepiej :good:.

Jutro losowanie o 12:00 III rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wisła po wyeliminowaniu Skonto Rygi może trafić na zwycięzce jednego z pięciu meczów:

FC Mogren (Czarnogóra) – Liteks Łowecz (Bułgaria) 1:2

Slovan Bratysława (Słowacja) – Toboł Kostanaj (Kazachstan) 2:0

NK Maribor (Słowenia) – Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 2:0

Bangor City FC (Walia) – HJK Helsinki (Finlandia) 0:3

Shamrock Rovers FC (Irlandia) – FC Flora Tallin (Estonia) 1:0

Jak by nie patrzeć zespoły nie są z górnej półki, ale jak pokazała Jagiellonia w meczu z Irtyszem Pawłodar wszystko jest możliwe. Trzeba mieć nadzieję, że Wisła wygra na R22, ze Skonto w ładnym stylu, a rywala w III rundzie przejdzie bez problemu. łatwiejszej drogi Wisła do tej pory nie miała, więc szanse trzeba wykorzystać, bo inaczej będzie tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...