Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dokładnie. Z tym że w tym meczu te karne to masakra jakaś, obie drużyny beznadziejnie je wykonywały, z tym że Paragwajowi więcej wpadło.

Nas trener uczył karnych to sie strzela nisko przy słupku ze zwodem i sie kieruje piłkę obserwując bramkarza.

A nie jakieś górne piłki czy na środek bramki, choć wiadomo że takie też czasami wpadają.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po meczu trener Brazylii powiedział:

"przecież nic się nie stało"

:kox:

Opublikowano

No dokładnie. Z tym że w tym meczu te karne to masakra jakaś, obie drużyny beznadziejnie je wykonywały, z tym że Paragwajowi więcej wpadło.

Nas trener uczył karnych to sie strzela nisko przy słupku ze zwodem i sie kieruje piłkę obserwując bramkarza.

A nie jakieś górne piłki czy na środek bramki, choć wiadomo że takie też czasami wpadają.

Masz dużo racji, wszyscy strzelali karne beznadziejne, te 2 co wpadły były tez zle strzelone, takie półgórne piłki jak najbardziej w zasięgu bramkarza, może rzeczywiście coś z tym boiskiem było nie halo :mysli:

Widząc sytuacje jakie zmarnowała Brazylia nie szkoda mi ich, nie lubię jak wygrywają faworyci :decayed:

Opublikowano

Oby po tym blamażu Mano Menezes pożegnał się z posadą. Od początku nie ma zbytniego pomysłu na tą drużyne. Czemu nie powołał Kaki, Marcelo ?? Przynajmniej by karne strzeliil :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Oby po tym blamażu Mano Menezes pożegnał się z posadą. Od początku nie ma zbytniego pomysłu na tą drużyne. Czemu nie powołał Kaki, Marcelo ?? Przynajmniej by karne strzeliil :naughty: :naughty: :naughty:

Karne to loteria najlepsi mogą przestrzelić :gwizdanie:

Opublikowano

Jaka loteria ? Karne są elementem gry w piłkę.

Nie porównuj tego do losowania czy rzucania monetą :D

Opublikowano

Jaka loteria ? Karne są elementem gry w piłkę.

Nie porównuj tego do losowania czy rzucania monetą :D

Nie o to mi chodziło, Ty strzelasz 10 na 10? :wink4: gram już trochę w piłkę i wiem co znaczy przestrzelić karnego :naughty::decayed:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 08:10_________________________________________________Tak się strzela karne :polew:

http://ofsajd.onet.pl/newsy/szalenstwo-strzelil-karnego-pieta-zobacz-wideo,1,4796169,artykul.html

Link ze spotów Krakowskich :wink4:

Opublikowano

OK można karnego nie strzelić. Ale różnicą jest nie strzelenie karnego a walnięcie w kosmos. Poza tym widać było u nich strach w oczach - to ma być reprezentacja Brazylii? Przykład Freda, przecież jak on brał rozbieg to już było widać że nie ma pomysłu na to jak tego karnego wykonać...

Opublikowano
Bałtyk Koszalin - Zawisza odwołujemy wyjazd

Jutro mieliśmy jechać na pierwszy, wyjazdowy mecz, na Puchar Polski do Koszalina. Niestety mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności - po opinii tzw. bydgoskiej policji, która jak widać przejmuje na siebie kolejne odpowiedzialne zadanie - organizację meczy Pucharu Polski. Ponieważ jak wspomnieliśmy mecz jest bez udziału publiczności - ODWOŁUJEMY WYJAZD. Nie ma sensu jechać, bo jutro w Koszalinie będzie więcej mundurowych niż podczas wizyt papieskich, a dawać się spisywać tylko za to, że ma się bydgoską rejestrację mija się z celem.

Jak po raz kolejny widać, to nie kibice są problemem w tym kraju, ale niekompetentne i chyba nie chcące się przepracowywać służby.

psy je*ane k*rwy pi*rdolone

nienawidze tych gnoi !!!

Opublikowano

Zdecydowanie nie zgadzam się z ostatnim zdaniem przytoczonego przez Ciebie fragmentu.

Właśnie widać, że to kibice są głównym problemem, a policja po prostu "należycie wykonuje swoje obowiązki", o które to tak apelowali nasi rządzący.

Opublikowano

Zdecydowanie nie zgadzam się z ostatnim zdaniem przytoczonego przez Ciebie fragmentu.

Właśnie widać, że to kibice są głównym problemem, a policja po prostu "należycie wykonuje swoje obowiązki", o które to tak apelowali nasi rządzący.

chodzi w tym zdaniu o to że nasze wspaniałe służby (k*rwy) są tak leniwe że wolą odwołać przyjazd kibiców gości żeby nie musieć eskortować i pilnować :cool1:

poprostu gnojom się nie chce i wykorzystują do tego "pozwolenie" matoła tUSKA

Opublikowano
  • Autor

Płaczecie jak panienki zamiast jechać :kox:

A tak to wyglądało kiedyś :naughty: :naughty: :naughty:

28kpnaa.jpg

Opublikowano

Wisła do przerwy 0-0

Opublikowano

po przerwie wciąż 0-0 :polew:

Opublikowano

2-0 :decayed:

:good: teraz Litex Łowecz i po tym meczu będzie wiadomo w jakiej formie jest Wisła :good:

Opublikowano
  • Autor

Pierwsza połowa strasznie toporna... niby przewaga Wisły, ale Skonto w każdej chwili jedną akcją mogło zdobyć bramkę...

Druga połowa już znacznie lepsza i bezdyskusyjne zwycięstwo :gwizdanie:

po przerwie wciąż 0-0 :polew:

Pamietaj, mecz zawsze ma dwie połowy :cool1:

Opublikowano

Była jakaś transmisja?

Opublikowano

Była jakaś transmisja?

Polsat Sport :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Była jakaś transmisja?

Na TV Barcelona :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.