Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Była transmisja na zwykłym polsacie a teraz rewanż dali na kodowanym. Widzisz różnice ? :wink4:

Ze 3 razy zmienili ramówkę żeby ostatecznie nie pokazać meczu.

Mam ich gdzieś, nie kupie specjalnie drugiego dekodera.

Właściwie kibic to chyba by musiał kupić 3 dekodery zeby wszystko zobaczyć. Całe szczeście preferuje oglądanie meczów na żywo.

Kumpel co ma Polsat akurat wyjechał na wakacje a wiekszość znajomych ma cyfre :confused4:

Pozostaje net albo bojkot polsatu

POLSAT 20:05 Szkoła uczuć Film obyczajowy

z pozdrowieniami dla prezesa polsatu :thumbdown:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Polsat Sport jest kodowany :mysli:

Ja mam podobne podejście do ITI i LM... Odkąd to przejeli i puszczaja tylko na tvn sport to nie interesuje się tymi rogrywkami...

Z Polsatem nie ma wiekszego problemu... Mając jeden dekoder mam C+ i Polsat :)

Opublikowano

No to albo masz kablówke albo z szarika jedziesz :D

Miałem kiedyś wszystko rozkodowane ale teraz jade na legalu, wyleczyłem sie z tego, choć musze przyznać to było moje hobby. Tylko wiecej czasu sie spedzało na rozkodowaniu niż na oglądaniu. Były czasy.

285343_1960015712633_1010001956_31707410_5062190_n.jpg

Opublikowano

mój syn w sobote na meczu będzie z piłkarzami Zawiszy za ręke na boisko wchodzić :kox:

dobrze że mecz jest na żywo w regionalnej tv to cała rodzinka zobaczy :kox:

a dzisiaj w sparingu młody strzelił brame :kox: jeszcze o nim usłyszycie :naughty:

Opublikowano

1107b710bc147e3egen.jpg

nasi są wszedzie :good:

c259a37deae62fbfgen.jpg

Opublikowano

mój syn w sobote na meczu będzie z piłkarzami Zawiszy za ręke na boisko wchodzić :kox:

dobrze że mecz jest na żywo w regionalnej tv to cała rodzinka zobaczy :kox:

a dzisiaj w sparingu młody strzelił brame :kox: jeszcze o nim usłyszycie :naughty:

:good:

1107b710bc147e3egen.jpg

nasi są wszedzie :good:

c259a37deae62fbfgen.jpg

Polski akcent jak już ktoś wyżej zauważył. :naughty:
Opublikowano

mój syn w sobote na meczu będzie z piłkarzami Zawiszy za ręke na boisko wchodzić :kox:

dobrze że mecz jest na żywo w regionalnej tv to cała rodzinka zobaczy :kox:

a dzisiaj w sparingu młody strzelił brame :kox: jeszcze o nim usłyszycie :naughty:

urosłes pewnie z dumy, z 10cm :decayed:, ale nie dziwię się :good:

Opublikowano

Chyba samobója :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to albo masz kablówke albo z szarika jedziesz :D

UPC :cwaniak1:

a dzisiaj w sparingu młody strzelił brame :kox: jeszcze o nim usłyszycie :naughty:

:good: Oby tylko nie poszedł w ślady taty :naughty:

Opublikowano

:good: Oby tylko nie poszedł w ślady taty :naughty:

grozisz mi ??!!

Grozisz mi ??

Opublikowano

No to zaczęli za***iście!!! :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Sam nagrywasz te filmiki :?: :kox:

Z czego to :?:

edycja Dopisany: 21 Lipiec 2011, 20:47

No to zaczęli za***iście!!! :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Kurde w kiblu byłem i aż dwie bramki przegapiłem :angry:

Opublikowano

Sam nagrywasz te filmiki :?: :kox:

Z czego to :?:

nie oglądałeś filmu "Job" ??

to jest też dobre :polew:

Opublikowano

Śląsk juz 2 w plecy. Nawet transmisji nie zdążyłem włączyć, przerwało mi i tylko wynik sie zmieniał, 1-0 i zaraz 2-0 :thumbdown:

Szybko pękli.

Mam nadzieje że więcej nie stracą i coś strzelą.

Opublikowano

:thumbdown:

jak nie bedą gryźć trawy to po śląsku, narazie grają jak panienki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :kox:

Opublikowano

gol :cool1:

Opublikowano

jest nadzieja :naughty:

Opublikowano

kibole Dundee ciency są jak barszcz

i leci "Jazda z K*rwami" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czemu te kamery się im tak trzęsą cały czas :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.