Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od jutra (niestety dzisiaj nie mam czasu) ruszamy z typerem :hi:

jako że jesteśmy polakami to w typerze będzie głównie polska liga Ekstraklasa i I liga (tabele i wyniki będą regularnie w głównym poście) :decayed:

zagraniczne też będą ale w mniejszym stopniu

jakies sugestie?? :mysli:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od jutra (niestety dzisiaj nie mam czasu) ruszamy z typerem :hi:

jako że jesteśmy polakami to w typerze będzie głównie polska liga Ekstraklasa i I liga (tabele i wyniki będą regularnie w głównym poście) :decayed:

zagraniczne też będą ale w mniejszym stopniu

jakies sugestie?? :mysli:

jestem za :naughty: nasza kopana + wybrane mecze lig europejskich :)

Opublikowano

może nawet wszystkie mecze Ekstraklasy i I ligi + najciekawsze z europy :mysli:

Opublikowano

Z lig zagranicznych dawajcie tylko mecze wyrównane :kox:

Opublikowano

1 lige tez tylko najciekawsze.

Opublikowano

Też uważam, że chyba jednak najciekawiej będzie (z całym szacunkiem Makaveli), jeśli będzie możliwość typowania wszystkich meczów Ekstraklasy i wybranych (2-3) I ligi.

Do tego najciekawsze mecze z Europy.

Najciekawsze, mam na myśli nie tylko spotkania z ligi Włoskiej, Angielskiej itp. , ale także jakieś klasyki typu : Celtic-Rangers, Benfica-Porto, Crvena-Partizan, CSKA-Spartak i temu podobne :)

Swoją drogą, pierwsze mecze naszej ligi to będzie niezła loteria :)

Można w zasadzie wziąć kostkę w dłoń i rzucać ;)

Opublikowano

W tym roku będę mistrzem :kox:

Opublikowano

Niezły młyn - Maciej Dąbrowski w Olimpii Grudziądz :shocked:

Makaveli - co Ty na to :gwizdanie: :gwizdanie: ?

Opublikowano

W tym roku będę mistrzem :kox:

miszczem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale mamy pierwszego posta :kox:

Opublikowano

Pierwsza rzecz która Ci wyszła :)

Opublikowano
  • Autor

Nie mnie, to ten leszcz z Bydgoszczy :kox::polew:

Zaraz to jakoś poukładam żeby nie było tyle przewijania :cool1:

Opublikowano

Jarek i leszczu z Bydgoszczy może by tak obecna ligę Typera wyzerować żeby był ład, skład i porządek od nowego sezonu? Bo jak będziemy to kontynuować to się zrobić bałagan jak na rondzie/skrzyżowaniu w Bydgoszczy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przecież leszczu pisał że nie ma czasu teraz i zajmie sie tym na dniach :gwizdanie:

Ja zaraz spadam na sparing i do roboty później. Ogarnąłem pierwszego posta, więcej dzisiaj już nie dam rady...

Opublikowano

jarko, malina :good::notworthy:

Opublikowano

Niezły młyn - Maciej Dąbrowski w Olimpii Grudziądz :shocked:

Makaveli - co Ty na to :gwizdanie: :gwizdanie: ?

był chytry na kase i odmówił Osuchowi....nie udało Mu się w drużynach z Ekstraklasy.... i podkulonym ogonem poszedł do Olimpii :thumbdown: a mógł grać w Zawiszy ,pewnie teraz żałuje :thumbdown:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

leszcz z Bydgoszczy :kox::polew:

masz w łeb :angry:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

leszczu z Bydgoszczy

i Ty też masz w łeb :angry:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________

leszczu

i znowu masz w łeb :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:39_________________________________________________Zawisza 1-1 Sandencja :decayed:

a prowadzili, Ekwueme w między czasie trafił w słupek :confused4:

Opublikowano

Cracovia pokonana :gwizdanie:

Cracovia - Ruch Chorzów 1-2 (0-0)

1-0 – Dudzic, 50 min (głową)

1-1 – Abbott, 55 min

1-2 – Piech, 61 min

Opublikowano

http://www.itv24.com.pl/film/1488/zawisza_-_sandecja_bramki_11/

strzał Ekwueme w słupek piękny .... szkoda że nie wpadło :kox:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:57_________________________________________________

Też uważam, że chyba jednak najciekawiej będzie (z całym szacunkiem Makaveli), jeśli będzie możliwość typowania wszystkich meczów Ekstraklasy i wybranych (2-3) I ligi.

spoko :good:
Opublikowano

Cracovia pokonana :gwizdanie:

Cracovia - Ruch Chorzów 1-2 (0-0)

1-0 – Dudzic, 50 min (głową)

1-1 – Abbott, 55 min

1-2 – Piech, 61 min

I należy dodać - zasłużenie pokonana.

Ruch był na pewno zespołem lepszym.

Wiedzieli co mają grać, w przeciwieństwie do nas.

Bardzo wysoki i agresywny pressing.

My przez pierwsze 15 minut pierwszej i drugiej połowy jak dzieci we mgle (chociaż o dziwo to my wyszliśmy jako pierwsi na prowadzenie).

Ogólnie: kilka pozytywów jest, ale w jest cholerę też spraw do poprawy.

I klasowy rozgrywający (ofensywny pomocnik, mediapunta, zwał jak zwał) potrzebny od zaraz.

Opublikowano
:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.