Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobra, wcisnąłem terminarz jeszcze :kox:

gdzie bo chyba mam pi*de na oczach :blink:

I to jaką wielką :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra, wcisnąłem terminarz jeszcze :kox:

gdzie bo chyba mam pi*de na oczach :blink:

I to jaką wielką :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaahhhhhhhaaaaaaa trzeba kliknąć w napis "terminarz" :polew:
Opublikowano
  • Autor

Opcja dla bystrych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra, wcisnąłem terminarz jeszcze :kox:

gdzie bo chyba mam pi*de na oczach :blink:

I to jaką wielką :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaahhhhhhhaaaaaaa trzeba kliknąć w napis "terminarz" :polew:

z Jarka cfffany lisss :decayed:

Opublikowano

z Jarka cfffany lisss :decayed:

cfany ale płochliwy :polew:
Opublikowano
  • Autor

Robicie OT :przebiegly:

Milan chce Fabregasa podkupić :naughty:

Opublikowano

Milan chce Fabregasa podkupić :naughty:

nie mają szans z hiszpańskimi "gigantami" :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Barca się na Sancheza spłukała, poza tym oni nie wydają kasy jak Real...

Milan zaoferował więcej, ale Barca idzie na pewniaka bo wie że Cesc chce u nich grać...

Zobaczymy :rolleyes:

To teraz będziesz kibic jak Inspektor - kapcie, pifko i tv :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

6,50 za bilet nie zapłacisz :?: Przecież to kasa dla klubu :blink:

Ja mam karnet a co mecz bilety kupuję :gwizdanie:

Opublikowano

6,50 za bilet nie zapłacisz :?: Przecież to kasa dla klubu :blink:

Ja mam karnet a co mecz bilety kupuję :gwizdanie:

dają to trzeba brać :kox:

a od zapełniania klubowej kasy jest Osuch i sponsorzy :decayed:

Opublikowano

Barca się na Sancheza spłukała, poza tym oni nie wydają kasy jak Real...

Milan zaoferował więcej, ale Barca idzie na pewniaka bo wie że Cesc chce u nich grać...

Zobaczymy :rolleyes:

To teraz będziesz kibic jak Inspektor - kapcie, pifko i tv :polew: :polew: :polew:

Jarek żarty żartami ale zaczynasz mnie wkurwiaac :naughty:

Opublikowano
Mecz w Łoweczu rozpocznie się o godz. 19.30. Niestety kibiców zwodzi cały czas Polsat, który najpierw zapowiedział transmisję w otwartym paśmie, a teraz chce mecz zakodować. Do obejrzenia będzie wyłącznie w Polsat Sport i Polsat Futbol.
ja obejrze :kox:
Opublikowano

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/

Będzie na zwykłym polsacie.

Takim mąceniem tylko prowadzają dezinformację ale pewnie chodzi im o rozgłos, wg zasady, nie ważne jak o tobie mówią, ważne że wogóle mówią. :wallbash:

Najwyżej sie kiepskich obejrzy a nie mecz :confused4:

Opublikowano

Taki apel do mieszkańców większych miast:

Jeśli macie możliwość, weźcie UPC.

Wtedy Was wszystko będzie walić (oprócz NSport itp.)

A jeszcze zapłacicie podobnie albo mniej niż w Cyfrze, Polsacie etc.

Opublikowano
  • Autor

Barca się na Sancheza spłukała, poza tym oni nie wydają kasy jak Real...

Milan zaoferował więcej, ale Barca idzie na pewniaka bo wie że Cesc chce u nich grać...

Zobaczymy :rolleyes:

To teraz będziesz kibic jak Inspektor - kapcie, pifko i tv :polew: :polew: :polew:

Jarek żarty żartami ale zaczynasz mnie wkurwiaac :naughty:

:kox:

edycja Dopisany: 26 Lipiec 2011, 18:31

Co oglądać :?:

Polsat Sport: Litex - Wisła czy Poslat Sport HD: Audi Cup Barca - Internacional ( właśnie Ci drudzy strzelili bramke na 1:1 ) :kox:

edycja Dopisany: 26 Lipiec 2011, 19:31

Lamey i Litex - Wisła 0-1 :kox:

Opublikowano

No i 1:1.

Ciekawe się zapowiada druga połowa.

Opublikowano
  • Autor

Ciężka będzie ta druga połowa :gwizdanie:

Opublikowano

znając życie po dwumeczu będzie tesk - "no niestety" :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________coraz więcej pozytywnych wiadomości w polskiej piłce ligowej :good:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,title,Solorz-ma-pomysl-na-wielki-Slask,wid,13629508,wiadomosc.html

niech jeszcze frajer donek i jeb*ne policyjne k*rwy odwalą się od kibiców :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.