Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

puścili jakieś kebabowe pieśni żeby ich zagłuszyć :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 17:42_________________________________________________za chwilę start ekstraklasy :kox:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 17:53_________________________________________________Póki co Lech nie istnieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________3 minuty i 2:0 dla lecha :gwizdanie:

Opublikowano

To sobie Kolejorz pogrywa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

k**wa tak czekałem na tą ekstraklase i Sobie przegapiłem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wynik kosmos :kox:

Gdzie Sagan, gdzie Mięciel :?::!:

Opublikowano

Wątpie żeby turcy aż tak przestarszyli sie dopingu w Warszawie.

Przecież w lidze też grają z mocnymi ekipami a Turcy to raczej żywiołowi kibole

Tatangalar-Bizim için ölümüne saldır Sakarya

Opublikowano
  • Autor

Wątpie żeby turcy aż tak przestarszyli sie dopingu w Warszawie.

Przecież w lidze też grają z mocnymi ekipami a Turcy to raczej żywiołowi kibole.

Dokładnie ( w końcu się zgadzamy ) :kox:

Żyleta od najleszpych ekip Tureckich mogłaby się sporo nauczyć :wink4:

BTW W Wiśle go nie chcieli to :naughty:

http://futbol.org.pl/news,24744.html

Opublikowano

jak Lech mógł tak rozjechać łódzkich Braci :disgust:

btw ciekawe gdzie trafi Smolarek,który rozwązał kontrakt z Polonią :mysli:

wydaje mi się że wróci do Holandii :gwizdanie:

Opublikowano

Myślałem że zakończył kariere, ze względu na tą kontuzję.

Później próbował sił jako skaut. Ciekawe ile mu dają za tą III ligę, że sie skusił jeszcze pokopać ?

Opublikowano

Myślałem że zakończył kariere, ze względu na tą kontuzję.

Później próbował sił jako skaut. Ciekawe ile mu dają za tą III ligę, że sie skusił jeszcze pokopać ?

dla forsy wszystko :rolleyes:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 19:55_________________________________________________
Słynny brazylijski piłkarz Ronaldo będzie losował grupy eliminacji mistrzostw świata 2014 na kontynencie europejskim podczas sobotniej ceremonii w Rio de Janeiro (początek o godz. 20.00 czasu polskiego).

:naughty:
Opublikowano

Też przegapiłem start ligi.

Wynik miażdzy jaja.

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że zakończył kariere, ze względu na tą kontuzję.

Później próbował sił jako skaut. Ciekawe ile mu dają za tą III ligę, że sie skusił jeszcze pokopać ?

dla forsy wszystko :rolleyes:

Ten poziom ligowy to typowa emerytura, na pewno nie dla forsy...

5tyś. zł miesięcznie na tym poziomie to baaaardzo dużo, wątpię żeby więcej dostał. Dla takiego grajka to żadna kasa...

Opublikowano

Myślałem że zakończył kariere, ze względu na tą kontuzję.

Później próbował sił jako skaut. Ciekawe ile mu dają za tą III ligę, że sie skusił jeszcze pokopać ?

dla forsy wszystko :rolleyes:

Ten poziom ligowy to typowa emerytura, na pewno nie dla forsy...

5tyś. zł miesięcznie na tym poziomie to baaaardzo dużo, wątpię żeby więcej dostał. Dla takiego grajka to żadna kasa...

nie filozofuj :tongue4:
Opublikowano

Wiślackie skyboxowe promo

Opublikowano
  • Autor

btw ciekawe gdzie trafi Smolarek,który rozwązał kontrakt z Polonią :mysli:

wydaje mi się że wróci do Holandii :gwizdanie:

Stawiam że do Lechii :rolleyes:

Opublikowano

Jak wam sie podoba nowa oprawa graficzna canal + podczas transmisji ?

Mi jakoś dziwnie sie to ogląda.

Opublikowano

Jak wam sie podoba nowa oprawa graficzna canal + podczas transmisji ?

Mi jakoś dziwnie sie to ogląda.

jeszcze okazji nie miałem zobaczyć
Opublikowano
  • Autor

Jak wam sie podoba nowa oprawa graficzna canal + podczas transmisji ?

Mi jakoś dziwnie sie to ogląda.

Bardzo fajna :good:

Opublikowano

Jak wam sie podoba nowa oprawa graficzna canal + podczas transmisji ?

Mi jakoś dziwnie sie to ogląda.

To nie jest oprawa Canal+

To jest oprawa ligi jako takiej.

Taka samo wszystko wygląda na Polsacie.

Co do meczu ŁKS-Lech.

Przez pierwsze 20 minut lepsi łodzianie.

Potem Lech zrobił 4 akcje i strzelił 3 bramki.

Od tego momentu gra na luzie (bardzo mądra) i dorzucone jeszcze 2 bramki w II połowie.

Teraz mecz Polonia-Lechia i lekka przewaga Czarnych Koszul.

Opublikowano

Kto oglądał bramy Lecha ? Bo ponoć z kontrowersyjnych sytuacji ?

Co do oprawy graficznej to od razu mi coś nie pasowało bo to nie w stylu C+.

"Nowością są stałe godziny ligowych potyczek - w piątki o 18 i 20.30, w soboty o 13.30, 15.45 i 18, w niedziele o 14.30 i 17, a w poniedziałki o 18.30."

sporo oglądania, tylko że na bank wszystkiego sie nie da rady obejrzeć :D

http://mlodziantv.hpu.pl/viewpage.php?page_id=2

Opublikowano

Kto ogląda Polonie z Lechią? Ładnie Polonia gra :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.