Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tylko dwa mecze i Liga M w Krakowie :slina:

jasne..przyjedzie taka Barca lub Real i bedzie 0-7 :decayed:

oj chcialbym zeby mieli Barce w grupie , chetnie bym pojechal nawet na oba mecze :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak bo raz wygraliście z Barcelona która grała w połowie rezerwowym składzie to się płaszczycie :kox:

Opublikowano

Jarko, czy Przytuła jest u Was grającym trenerem ? Nawet o tym nie wiedziałem :shocked:

Opublikowano

APOEL to nie jest wbrew pozorom taki łatwy i fajny rywal.

Niecałe 3 lata temu byli w LM, a ostatnio odpadli w IV rundzie el. LE z Getafe po wyrównanych bojach (0:1 i 0:0).

Podejrzewam, że z Meliksonem Wisła jest ciut lepsza piłkarsko (on robi zajebistą różnicę), ale do miana faworyta im daleko.

Moim zdaniem Cypryjczycy są drużyną ciut mocniejsza niż Malmo, BATE i Maccabi, ale słabsza od Kopenhagi i Dynama.

stanley - tak.

Krzysiek to wychowanek HKSu.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:40_________________________________________________Konferencja prasowa trenera Gaziantepsporu :kox: :kox:

Opublikowano

miał dużo do powiedzenia :polew:
Opublikowano

Wstyd Turasowi i tyle w tym temacie :gwizdanie:

Opublikowano

Faaaaajnie trafiła Legia :) :) :):good: :good: :good:

Śląsk - Rapid

Kurde, świetne pary.

Piłkarsko w obu przypadkach jest cień szansy a do tego super wyjazdy!

Opublikowano
  • Autor

Jarko, czy Przytuła jest u Was grającym trenerem ? Nawet o tym nie wiedziałem :shocked:

Na początku jak były problemy kadrowe to grał, ale od końca jesieni na boisku jako piłkarz już nie był...

Źle to wyglądało, Wszyscy sie bali i każda piłka do niego była grana..

Teraz już tylko jako trener...

Wkrótce gramy towarzysko z Hiszpanami i jest szansa że to będzie jego pożegnalny mecz :)

Opublikowano

Faaaaajnie trafiła Legia :) :) :):good: :good: :good:

Śląsk - Rapid

Kurde, świetne pary.

Piłkarsko w obu przypadkach jest cień szansy a do tego super wyjazdy!

Ja nie widze tak tego różowo, wiadomo mogli trafić gorzej ale Legia nie ma najmniejszych szans.

Podobna kadrowo Legia trafiła parę lat temu FK Moskwa i nie było o czym rozmawiać. Nawet nie podjęli walki. FK nie było wtedy mistrzem, nie było wicemistrzem, nie było nawet trzecie czy piąte, tylko chyba 15 w tym czasie. Spartak był w zeszłym roku w ćwierćfinale LE i jest potentatem finansowym.

Ja wiem, że to piłka i nigdy nikt nie jest bez szans, ale tutaj Legii będzie bardzo trudno i nawet autobus w bramce może nie pomóc.

Poprzedni przeciwnik, Gaziantep to drużyna która pierwszy czy 2gi raz wystawiła nosa poza swoją ligę, to drużyna nie ograna w pucharach. Spartak co roku gra w fazach grupowych a często dochodzi do 1/8 czy 1/4 finału. (Jedyny sezon przerwy to 2008 rok kiedy Sprtak w lidze był 8.)

Spartak to klub dużo bogatszy od Legii z masą Brazylijczyków na poziomie lepszym od Rogera i Edsona no i w pełni sezonu.

Ale fajnie jakby ich przeszli bo głupio dostawać bęcki od ruskich.

Opublikowano

Zagłębie vs. Lech 1:1

ładna brama Pawłowskiego :kox:

Opublikowano

Lech dał ciała

Opublikowano

Lech dał ciała

:disgust:
Opublikowano

Lech dał ciała

:disgust:

ten wynik był więcej jak pewny :naughty:

Opublikowano

Lech dużo słabszy jak tydzień temu? Brak skuteczności? Jak wyglądał meczyk bo nie oglądałem. :angry:

Opublikowano

w Moskwie już się boją :naughty:

Warszawski klub posiada wielką armię fanatycznych fanów. Podobnie jest w Moskwie i rywalizacja obu drużyn może doprowadzić do starć kibiców z Polski i Rosji - ostrzegają dziennikarze ze Wschodu. - Zagorzali fani Spartaka mogą pojawić się na stadionie Legii w imponującej liczbie, także niczego nie można być pewnym.

Opublikowano

Opublikowano

Jade zobaczyc PGE arena.Dzien otwarty jest.

Jakies fotki ktos chce??

Opublikowano

Chętne zobaczymy :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.