Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic ciekawego :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tego meczu nie powinien przegapic zaden fan Milanu :cool1:

Opublikowano

Czyli ja mogę :kox)

Opublikowano

Ogląda ktoś Bełchatów - Podbeskidzie?

75 minuta i 6:0 :kox: :kox:

4 asysty Kosowskiego i 3 bramki Popka po rzutach rożnych :kox: :kox:

Generalnie - parodia :polew:

Opublikowano

Nawet fajny meczyk. Ta 7 tez ładna, szkoda, ze nie uznana

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale to była anty-defensywa przy stałych fragmentach gry.

GKS dochodził do strzału po KAŻDYM kornerze.

Na 7 rożnych 4 bramki (tak naprawdę 5, bo sędzia jednego nie uznał jak zauważyłeś).

To jest lepsza skuteczność niż wiele drużyn ma przy karnych :polew: :polew:

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale to była anty-defensywa przy stałych fragmentach gry.

GKS dochodził do strzału po KAŻDYM kornerze.

Na 7 rożnych 4 bramki (tak naprawdę 5, bo sędzia jednego nie uznał jak zauważyłeś).

To jest lepsza skuteczność niż wiele drużyn ma przy karnych :polew: :polew:

jak narazie Bielszczanie są I kandydatem do spadku, jak u siebie nie będą zdobywać punktów walką, to za długo w ekstraklasie nie pograją :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 15:46_________________________________________________a Popek - lewy obrońca - 3 bramki :)

Opublikowano

Jaka bramka w meczu Jaga - Lechia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hahahahahahahahahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Opowiadaj :)

Opublikowano

Włącz wieczorem jakiś magazyn piłkarski :)

W skrócie:

Rzut rożny dla Lechii, piłka na krótki słupek, potem przedłużona na dalszy. Trafia do Lukjanovsa na 2gim metrze przed bramką. Ten się wywraca i piłka ląduje gdzieś między jego brzuchem i nogami obrońcy Jagi. Lukjanovs próbuje wstać i kopać piłkę. W tym samym czasie kopie go i futbolówkę obrońca Jagi a Sandomierski tańczy na linii i patrzy. W końcu Lukjanovsowi udaje się wstać i wpycha piłkę do bramki, pomimo rozpaczliwej interwencji Sandomierskiego :kox: :kox:

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale to była anty-defensywa przy stałych fragmentach gry.

GKS dochodził do strzału po KAŻDYM kornerze.

Na 7 rożnych 4 bramki (tak naprawdę 5, bo sędzia jednego nie uznał jak zauważyłeś).

To jest lepsza skuteczność niż wiele drużyn ma przy karnych :polew: :polew:

Owszem ale jak wiesz bolączką naszych kopaczy jest brak skuteczności. Ostatni wyraźny przykład to Śląsk.

W pierwszej połowie GKS był gorszy w statystykach a wygrywał 3:0.

I tak powinno być. Masz okazję to "wal ile wlezie"

PS

Jaga 1:1 Lechia

Opublikowano

:naughty: no i mam Superpuchar :naughty:

to pokaż :tongue4:

przecież oni grali w Pekinie, kogo to interesuje :cool1::decayed:

Opublikowano

89 min. Franek na 2:1.

No i chyba bramka kolejki będzie. za***iście to zrobił.

Opublikowano

89 min. Franek na 2:1.

No i chyba bramka kolejki będzie. za***iście to zrobił.

klasa :kox:

Opublikowano

a o której jutro ManU-ManC o tarcze wie ktoś?

Opublikowano

a o której jutro ManU-ManC o tarcze wie ktoś?

O 14:30 grają

Historia vs Petrodolary :kox::naughty::decayed:.

Ciekawe kto wygra :mysli:. Mam nadzieje, że Man Utd :good:.

Opublikowano

eee tam ManC ich rozgromi czekamy teraz tylko na Sneijdera i będzie git :kox:

Opublikowano

:notworthy:Biton' 64 1:1 POL:WIS

Będą z niego ludzie :good::decayed:.

Jeszcze jedna na 1:2 :). Może się uda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.