Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co nie zmienia faktu, że we Włoszech tylko Milan! :)

Znakomite podsumowanie całej dyskusji :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, że we Włoszech tylko Milan! :)

Znakomite podsumowanie całej dyskusji :good:

Milan powiadasz

Wyjdą z grupy w LM ???

Pewnie drugie miejsce się da się zająć ?

Opublikowano
  • Autor

Wyjdą z pierwszego miejsca :naughty:

Opublikowano

Wyjdą z pierwszego miejsca :naughty:

:no:
Opublikowano

Wyjdą z pierwszego miejsca :naughty:

jarko, czyś ty :drunk: ????

Opublikowano

Milan wyjdzie z grupy spokojnie ale z 2giego miejsca :cool1:

Vidal - to będzie absolutnie jeden z najlepszych Defensywnych Pomocników na świecie. Jeśli już nim nie jest.

:polew: :polew: :polew: :polew: no najlepszy jest ... z pewnoscia :decayed:

Wiesz o ilu juz takich najlepszych na swiecie slyszalem? a sie potem okazuje ze koles pogra dobrze 1 sezon i na tym sie konczy :> .

Opublikowano

-makaveli- pochwal się kogo Z chce sprowadzić do ataku :?: :read:

Opublikowano

-makaveli- pochwal się kogo Z chce sprowadzić do ataku :?: :read:

wiem że już kupili :gwizdanie:
Nowym piłkarzem bydgoskiego Zawiszy został ostatnio testowany w klubie, były napastnik Dolcana Ząbki jak i Górnika Zabrze Tomasz Chałas.
[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 10:33_________________________________________________http://www.magazynpilkarski.pl/pilka-nozna/105531-w-lechu-ich-nie-chca-trafia-do-zawiszy.html
Opublikowano

jak AcM nikogo dziś nie dokupi to dopa blada z tego będzie, a Juve niech odda Pirlo. Jak można takiego chopa się pozbyć ! wiadomo chodzi o ojro, ale toż to symbol klubu i i cały czas trzyma poziom. Ja wieże w Cassano, zawsze chciałem żeby grał u nas, niech się w końcu przebudzi facet, widziałbym jeszcze Balotelliego. :facepalm: , po co trzymać takich drwali jak Ambro czy Gattuso

Opublikowano

jak AcM nikogo dziś nie dokupi to dopa blada z tego będzie, a Juve niech odda Pirlo. Jak można takiego chopa się pozbyć ! wiadomo chodzi o ojro, ale toż to symbol klubu i i cały czas trzyma poziom. Ja wieże w Cassano, zawsze chciałem żeby grał u nas, niech się w końcu przebudzi facet, widziałbym jeszcze Balotelliego. :facepalm: , po co trzymać takich drwali jak Ambro czy Gattuso

masz na myśli tego półgłówka z Man City ? :polew:

Opublikowano

:good: tego właśnie, koleś przypadł mi do gustu :kox: wiem że kiedyś będzie najlepszy, i mam nadzieję że będzie to już w AcM

cyt.:" Być może czeka nas zaskakująca wymiana zawodników na linii Mediolan-Turyn. Przedmiotem tej transakcji mają stać się Daniele Bonera i Amauri " http://www.acmilan.com.pl/?id=20170

Opublikowano

:good: tego właśnie, koleś przypadł mi do gustu :kox:

cyt.:" Być może czeka nas zaskakująca wymiana zawodników na linii Mediolan-Turyn. Przedmiotem tej transakcji mają stać się Daniele Bonera i Amauri " http://www.acmilan.com.pl/?id=20170

ten koleś może czasem potrafi strzelić bramkę, ale w życiu bym takiego półgłówka nie chciał w drużynie :gwizdanie:

Opublikowano

tez jestem zly ze zalowali kasy zarowno na Aguero jak i Rossiego bo to sa pilkarze najwyzszej klasy i do tego mlodzi,Conte mnie strasznie denerwuje ta jego wizja zespolu :wallbash: Bastos pilkarz znany i b.dobry i chcial do nas przyjsc ale nie Conte go nie chce,czasem mam wrazenie ze on zrobil transfery takie chyba jak chcial zrobic w Sienie :blink: Who The f*ck is Giaccherini??

zapomniales dodac na plus wykupienie Matriego :wink4: ale po hu... wykupili Motte? :blink: Storari jak broni to broni b.dobrze a Buffon nie moze odnalezc dawnej formy,tak samo bylo z Del Piero jak wrocil po pol roku to juz nie byl on...mam nadzieje ze nie bedzie tak z F Q

Zapomniałem o Matrim, który się sprawdził w Juve

oc16dLwTDiQ

akcja Vidal -> Matri :naughty::decayed:.

Trzeba mieć nadzieje, żeby Fabio Q wrócił do formy z przed kontuzji :).

Juve też mógł kupić Honde. Bardzo dobry piłkarz, który wyrażał chęć przejścia do Juve, ale Conte go nie widział w Juve.

Conte za bardzo eksperymentuje z taktyką... Sam nie wie czego chce. W Juve przydał by się taki Guus Hiddink albo nawet Dan Petrescu, który już trenował Wisłę Kraków. Piłkarze mieli ostry zapierdziel na treningach. Nie podobało im się to. Poszli się poskarżyć Cupiałowi i go zwolnili..., a później awansował z Unirei Urziceni do Ligi Mistrzów :kox::naughty:.

Krasić zapowiadał się na godnego następce Pavla Nedveda, a teraz gra bardzo słabo... Jedynie z wyglądu jest do niego podobny.

L. Bonucci bardzo nie pewnie. Robi głupie błędy w obroni. Dzisiaj ostatni dzień mercato. Może jeszcze ktoś przyjdzie... :hi:.

Opublikowano

Podobno Balotelli odchodzi z City. :slina:

Opublikowano

Milan wyjdzie z grupy spokojnie ale z 2giego miejsca :cool1:

Vidal - to będzie absolutnie jeden z najlepszych Defensywnych Pomocników na świecie. Jeśli już nim nie jest.

:polew: :polew: :polew: :polew: no najlepszy jest ... z pewnoscia :decayed:

Wiesz o ilu juz takich najlepszych na swiecie slyszalem? a sie potem okazuje ze koles pogra dobrze 1 sezon i na tym sie konczy :> .

Czy widziałeś go chociaż raz?

Wiesz w ogóle jakiej on jest narodowości, bez szukania w googlu?

Wiesz gdzie grał wcześniej?

Razem z Sissoko z Tuluzy, Rodwellem z Evertonu za rok-dwa to będzie absolutna czołówka Def. Pomocników na świecie.

Ale co ja Ci będę tłumaczył. Pewnie po raz pierwszy czytasz takie nazwiska...

Zobaczymy gdzie za ten rok, dwa będzie Vidal i może sobie przypomnisz, to, co tu pisałem.

Opublikowano

Milan wyjdzie z grupy spokojnie ale z 2giego miejsca :cool1:

Vidal - to będzie absolutnie jeden z najlepszych Defensywnych Pomocników na świecie. Jeśli już nim nie jest.

:polew: :polew: :polew: :polew: no najlepszy jest ... z pewnoscia :decayed:

Wiesz o ilu juz takich najlepszych na swiecie slyszalem? a sie potem okazuje ze koles pogra dobrze 1 sezon i na tym sie konczy :> .

Czy widziałeś go chociaż raz?

Wiesz w ogóle jakiej on jest narodowości, bez szukania w googlu?

Wiesz gdzie grał wcześniej?

Razem z Sissoko z Tuluzy, Rodwellem z Evertonu za rok-dwa to będzie absolutna czołówka Def. Pomocników na świecie.

Ale co ja Ci będę tłumaczył. Pewnie po raz pierwszy czytasz takie nazwiska...

Zobaczymy gdzie za ten rok, dwa będzie Vidal i może sobie przypomnisz, to, co tu pisałem.

:good:

polecam zagrać w FM'a dla lepszego poznania rynku kopania :>

Opublikowano

Zobaczymy gdzie za ten rok, dwa będzie Vidal i może sobie przypomnisz, to, co tu pisałem.

:gwizdanie: Pozyjemy zobaczymy , moze bedzie najlepszy a moze bedzie jak 90% tych najlepszych co co roku maja byc na szczycie . :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Milan wyjdzie z grupy spokojnie ale z 2giego miejsca :cool1:

Vidal - to będzie absolutnie jeden z najlepszych Defensywnych Pomocników na świecie. Jeśli już nim nie jest.

:polew: :polew: :polew: :polew: no najlepszy jest ... z pewnoscia :decayed:

Wiesz o ilu juz takich najlepszych na swiecie slyszalem? a sie potem okazuje ze koles pogra dobrze 1 sezon i na tym sie konczy :> .

Czy widziałeś go chociaż raz?

Wiesz w ogóle jakiej on jest narodowości, bez szukania w googlu?

Wiesz gdzie grał wcześniej?

Razem z Sissoko z Tuluzy, Rodwellem z Evertonu za rok-dwa to będzie absolutna czołówka Def. Pomocników na świecie.

Ale co ja Ci będę tłumaczył. Pewnie po raz pierwszy czytasz takie nazwiska...

Zobaczymy gdzie za ten rok, dwa będzie Vidal i może sobie przypomnisz, to, co tu pisałem.

:good:

polecam zagrać w FM'a dla lepszego poznania rynku kopania :>

FM to jedno.

Druga kwestia to generalne zainteresowanie piłką w stopniu trochę rozleglejszym niż Barcelona/Real lub Wisła/Legia/Lech.

A trzecia to oglądanie dużej ilości meczy i czytanie neta, nie tylko tego polskiego.[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 13:03_________________________________________________Do Arsenalu ma się przenieść M'Vila - kolejny chłopak, który ma szansę grać na poziomie Vieiry za jego najlepszych lat.

Pewnie taki też ma pomysł Wenger na niego.

Opublikowano

nie od dziś wiadomo że szperacze talentów także korzystają z ogromnej bazy danych Fm'a

Opublikowano

Apropos naszej ligi, info od zwykle dobrze "osadzonego" znajomego.

Za 2.2 mln euro Stilić w Wolfsburgu - co mnie akurat dziwi. Magath narzeka, że Klich jest źle przygotowany fizycznie. A Stilić niby od razu się nadaje do twardej gry w Bundeslidze?

Dzisiaj jeszcze do Cracovii ma przyjść 3 piłkarzy. Kahlon z Maccabi na wypożyczenie na rok z opcją pierwokupu, Czeski obrońca Cmovs z NEC Nijmegen (reprezentant kolejnych grup młodzieżowych naszych sąsiadów) i jeszcze jeden ofensywny pomocnik rodem z Afryki Północnej z paszportem francuskim. W tym ostatnim przypadku póki co konkretnego nazwiska nie mam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.