Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zawisza po 7 kolejkach ponownie liderem I ligi :kox:

To nie moze być prawdą :shocked::blink::disgust::angry::wallbash::evil:

a jednak :cool1:
Opublikowano

:gwizdanie:

Widać różnice w wyszkoleniu... :gwizdanie:

Opublikowano

Zawisza po 7 kolejkach ponownie liderem I ligi :kox:

To nie moze być prawdą :shocked::blink::disgust::angry::wallbash::evil:

a jednak :cool1:

Pogoń na 2 :>

Opublikowano

Zawisza po 7 kolejkach ponownie liderem I ligi :kox:

To nie moze być prawdą :shocked::blink::disgust::angry::wallbash::evil:

a jednak :cool1:

Pogoń na 2 :>

gieksa druga od końca :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Arka jak słabiutko :gwizdanie:

Po Zawiszy to drugi klub, który zmienił praktycznie cały skład...

Tam jednak dobry trener póki co nie pomógł... Ciekawe czy się jeszcze podniosą :mysli:

Opublikowano

Arka była uważana razem z Wartą za pewniaków.....

Opublikowano
  • Autor

No i w dalszym ciągu mają jeszcze szansę awansować :rolleyes:

Opublikowano

Arka była uważana razem z Wartą za pewniaków.....

Nie ma co przewidywać bo to zwykłe wróżby. ( trza zapiąć VAG-a :polew: )

Do końca jeszcze duuużo kolejek. Zobaczymy po kilku wiosennych kolejkach co i jak :)

Opublikowano

mnie gieksy szkoda trochę :gwizdanie:

Opublikowano

mnie gieksy szkoda trochę :gwizdanie:

mi też :decayed:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 22:20_________________________________________________

mnie gieksy szkoda trochę :gwizdanie:

BTW

Te twoje spalanie w profilu, to tak na serio ? :mysli:

Opublikowano

powinna być tam t - mo[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 22:21_________________________________________________8 trasa, 12 miasto tak średnio

w piątek serie a rusza

Opublikowano

powinna być tam t - mo[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 22:21_________________________________________________8 trasa, 12 miasto tak średnio

w piątek serie a rusza

jak od mojego ojca toyota 2.0. :wink4:

Myślę, czy by w typerze nie wprowadzić czegoś takiego, że typujemy 3 pierwsze miejsca z kilku ciekawszych lig + ew zespoły do spadku.

Tylko, że do rozstrzygnięcia w uj czasu :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowanie bardziej bym wolał w ekstraklasie Gieksę jak jakieś wynalazki typu Piast, Polonia czy teraz Podbeskidzie :gwizdanie:

Opublikowano

Zdecydowanie bardziej bym wolał w ekstraklasie Gieksę jak jakieś wynalazki typu Piast, Polonia czy teraz Podbeskidzie :gwizdanie:

prawda :wink4:

pod względem opraw - zawsze w czołówce, w PL :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Niemniej jednak ekstraklasa Nam "normalnieje" powoli po kilku latach... Już tylko Podbeskidzie i Bełchatów zostały co odstają... Reszta ekip jak nie kibicowsko to sportowo ( Polonia ) nadrabia. Oby tylko Nieciecza nie awansowala :gwizdanie:

I liga już też mocna piłkarsko i ciekawa kibicowsko. Wiadomo, kilka śtrucli jest, ale pomału też dojdą do czegoś konkretnego :good:

Opublikowano

Niemniej jednak ekstraklasa Nam "normalnieje" powoli po kilku latach... Już tylko Podbeskidzie i Bełchatów zostały co odstają... Reszta ekip jak nie kibicowsko to sportowo ( Polonia ) nadrabia. Oby tylko Nieciecza nie awansowala :gwizdanie:

I liga już też mocna piłkarsko i ciekawa kibicowsko. Wiadomo, kilka śtrucli jest, ale pomału też dojdą do czegoś konkretnego :good:

aż mi się przypomniały czasy : Sokoła Pniewy, Groclinu, Amica W, Świt Nowy Dwór, KSZO,

było trochę tych "klubów" :wink4:

Opublikowano

U nas w Polsce wystarczy że jakiś klubik dostanie zamożnego sponsora, sprowadzi kilku niechcianych w innych klubach, i już biją się o ekstraklasę. A to powinno być od podstaw robione, szkółka, zaplecze, stadion prawdziwe inwestycje a nie tylko pokazać się zareklamować ehh ale to już wiadomo... trenerów zwalnia się po roku... itd. itp [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 23:02_________________________________________________

277023_185885066281_3507600_n.jpg Bez_tytu_u.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Nieciecza, Stróże, Łęczna, Ząbki, Polkowice - kibicowsko kiszka straszna... Świnoujście też bez rewelacji...

Grudziąc, Elbląg dla mnie są anonimowe, ale widać po frekwncji że coś się tam dzieje :good:

A w drugiej lidze takie potęgi jak Częstochowa, Tychy, Sosnowiec, Lublin, Rzeszów, Ostrowiec :gwizdanie:

Zaskakują Siedlce i Chojnice frekwencją, a ligę wyżej pchają się takie "potęgi jak Brzesko czy Bytów w autokarze Barcy :wallbash:

Opublikowano

Brawo Zawisza :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.