Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądałem teraz skrót drugiej połowy, no ręce opadają a mógł być historyczny wynik i to jeszcze na nowym stadionie przed euro :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale ogólnie rzecz biorąc dobry mecz był, nie ma czego żałować a interwencja Szczęsnego :shocked::kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hity meczu :kox:

- szalik łączony Polski-Niemiec z logo PZPN

- kibic z początku meczu z popcornem i colą

- GRAMY U SIEBIE POLACY GRAMY U SIEBIE

- rozcinane flagi ze względu na długość

Opublikowano

Jak dla mnie zagrali na full. ciekawe że Smuda dałby im się opierd... na boisku, jedynie czego zbrakło to adrenaliny że jest coś do stracenia, a to ma też duży wpływ na mecz

Opublikowano

Mam nadzieje, że to był ostatni mecz Głowackiego i Wawrzyniaka w kadrze :hi:. Głowacki nie pierwszy raz zawalił bramkę Polsce i Wiśle (jak w niej jeszcze grał).

Pamiętam jak Polska wygrała z Włochami 3:1 bodajże w 2004 roku :mysli:. Jak kuzynowi o tym powiedziałem to nie dowierzał.

Znowu była wielka radość i później totalne rozczarowanie. Mam nadzieje, że Smuda wyciągnie z tego wnioski i opierdzieli tych którzy zawinili...

Opublikowano
  • Autor

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

Opublikowano

Polska nie musi wygrywać Euro, niech tylko będzie w pierwszej 20 rankingu światowego po turnieju :)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:31_________________________________________________

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

w Legii też całkiem sobie radzi
Opublikowano

Jak byśmy wygrali z Niemcami to by trąbili. "Pierwsza historyczna wygrana Polski z Niemcami" itp.

Chyba mecze Polski z Anglią i Niemcami wzbudzają największe emocje :naughty::decayed:. Dla Nas Polaków mecze z tymi drużynami to coś więcej niż tylko mecz :>.

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

Wawrzyniak wpadł w poślizg w nieodpowiednim momencie... Pewnie miał założone ujowe "ogumienie". Jakoś nie pewnie grał w tym meczu, może się polepszy. Zobaczymy co w kolejnym meczu pokaże. Co do Głowackiego to się zgadzasz ze mną? Pozytywnie mnie zaskoczył Damian Perquis :good:.

Opublikowano

gdyby za Peszko grał Obraniak :wink4:

Opublikowano

Polska nie musi wygrywać Euro, niech tylko będzie w pierwszej 20 rankingu światowego po turnieju :)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:31_________________________________________________

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

w Legii też całkiem sobie radzi

Byliśmy nawet na 16 miejscu :gwizdanie:

Opublikowano

no i się utrzymać trzeba jeszcze :wink4:

Opublikowano

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

Właśnie, mnie zastanawia jedna kwestia.

Czemu nikt nigdy na poważnie nie dał szansy moim zdaniem najlepszemu lewemu obrońcy w polskiej lidze - Tomkowi Brzyskiemu?

Chłop ma dobrą wydolność, solidny drybling + bardzo dobre crossy.

Jedynym jego problemem są niestety dość częste urazy.

Opublikowano
  • Autor

gdyby za Peszko grał Obraniak :wink4:

Miał grać, ale Niemcy to oprotestowali bo dostał czerwień z Meksykiem...

Odnośnie Głowackiego to mamy jakieś chyba uwielbienie do seniorów w obronie... Żewłakow, Bosacki teraz Głowacki... Kogo innego byś tam wstawił ? Glik, Sadlok ? Jodłowiec i Dudka lepsi są jak grają w pomocy :mysli:

Opublikowano

Bardzo ciekawa recenzja.

Mocno nas faworyzująca nawet.

Widać w Bułgarii chyba jesteśmy lubiani :)

Opublikowano
  • Autor

Czemu nikt nigdy na poważnie nie dał szansy moim zdaniem najlepszemu lewemu obrońcy w polskiej lidze - Tomkowi Brzyskiemu?

Chłop ma dobrą wydolność, solidny drybling + bardzo dobre crossy.

Jedynym jego problemem są niestety dość częste urazy.

Ja nie wiem, ale widziałem go w kilku meczach i aż tak mi nie przypadła do gustu jego gra...

Może akurat widziałem te słabsze spotkania :mysli:

Opublikowano

gdyby za Peszko grał Obraniak :wink4:

Miał grać, ale Niemcy to oprotestowali bo dostał czerwień z Meksykiem...

Odnośnie Głowackiego to mamy jakieś chyba uwielbienie do seniorów w obronie... Żewłakow, Bosacki teraz Głowacki... Kogo innego byś tam wstawił ? Glik, Sadlok ? Jodłowiec i Dudka lepsi są jak grają w pomocy :mysli:

brakło Głowy w końcówce drugiej połowy
Opublikowano

Czemu nikt nigdy na poważnie nie dał szansy moim zdaniem najlepszemu lewemu obrońcy w polskiej lidze - Tomkowi Brzyskiemu?

Chłop ma dobrą wydolność, solidny drybling + bardzo dobre crossy.

Jedynym jego problemem są niestety dość częste urazy.

Ja nie wiem, ale widziałem go w kilku meczach i aż tak mi nie przypadła do gustu jego gra...

Może akurat widziałem te słabsze spotkania :mysli:

Powiem Ci tak, nie widziałem ani razu by zagrał słabe spotkanie.

Jeśli tylko nie będzie kontuzjowany (...), a będziesz miał okazję oglądać Polonię, przyjrzyj się jego grze.

Najlepiej w kilku meczach, aby mieć wykrystalizowany pogląd.

Swego czasu w Ruchu spisywał się naprawdę świetnie - myślę, że Stanley może potwierdzić :wink4:

Opublikowano

"Juventus Turyn ma nowy stadion za 122 mln euro, Juventus Arena powstała na miejscu Stadio delle Alpi i dla porównania kosztowała nieco mniej niż stadion ... Wisły Kraków".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.