Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważne czy gralismy z pierwszą czy z drugą drużyną Niemiec. Istotny jest wynik, który pójdzie w swiat i tym bardziej szkoda, że nie udało sie nam pierwsze historyczne zwyciestwo nad Niemcami. Szkoda równiez ze duzy udział w stracie 2 bramki miał Wawrzyniak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Istotny jest wynik, który pójdzie w swiat

O to właśnie chodzi :good:

Słowacy przegrali, Ukraina również - ale ilu sprawdza kto jakim składem grał :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mają powód do zadowolenia z własnej kadry i z jej wyników ale wcale nie znaczy to, że muszą z pogardą traktować kibiców pokonanych drużyn.

Dla mnie zawsze będzie leżało na sercu hasło " Bij Niemca" i czy to będzie ich pierwszy czy dziesiaty skład, mało ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem teraz skrót drugiej połowy, no ręce opadają a mógł być historyczny wynik i to jeszcze na nowym stadionie przed euro :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale ogólnie rzecz biorąc dobry mecz był, nie ma czego żałować a interwencja Szczęsnego :shocked::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hity meczu :kox:

- szalik łączony Polski-Niemiec z logo PZPN

- kibic z początku meczu z popcornem i colą

- GRAMY U SIEBIE POLACY GRAMY U SIEBIE

- rozcinane flagi ze względu na długość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to był ostatni mecz Głowackiego i Wawrzyniaka w kadrze :hi:. Głowacki nie pierwszy raz zawalił bramkę Polsce i Wiśle (jak w niej jeszcze grał).

Pamiętam jak Polska wygrała z Włochami 3:1 bodajże w 2004 roku :mysli:. Jak kuzynowi o tym powiedziałem to nie dowierzał.

Znowu była wielka radość i później totalne rozczarowanie. Mam nadzieje, że Smuda wyciągnie z tego wnioski i opierdzieli tych którzy zawinili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie musi wygrywać Euro, niech tylko będzie w pierwszej 20 rankingu światowego po turnieju :)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:31_________________________________________________

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

w Legii też całkiem sobie radzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byśmy wygrali z Niemcami to by trąbili. "Pierwsza historyczna wygrana Polski z Niemcami" itp.

Chyba mecze Polski z Anglią i Niemcami wzbudzają największe emocje :naughty::decayed:. Dla Nas Polaków mecze z tymi drużynami to coś więcej niż tylko mecz :>.

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

Wawrzyniak wpadł w poślizg w nieodpowiednim momencie... Pewnie miał założone ujowe "ogumienie". Jakoś nie pewnie grał w tym meczu, może się polepszy. Zobaczymy co w kolejnym meczu pokaże. Co do Głowackiego to się zgadzasz ze mną? Pozytywnie mnie zaskoczył Damian Perquis :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie musi wygrywać Euro, niech tylko będzie w pierwszej 20 rankingu światowego po turnieju :)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:31_________________________________________________

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

w Legii też całkiem sobie radzi

Byliśmy nawet na 16 miejscu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawrzyniak był jednym z lepszych w meczu z Meksykiem... Czemu skreślasz go po jednym słabszym spotkaniu...?

Na tej pozycji nie mamy zbyt wielkiego pola manewru, dobrze by było Brożka sprawdzić. Szkoda że Gancarczyk obniżył loty, bo w Nim była nadzieja... Wiadomo jednak że na euro ta pozycja do Boenisha należy :)

Właśnie, mnie zastanawia jedna kwestia.

Czemu nikt nigdy na poważnie nie dał szansy moim zdaniem najlepszemu lewemu obrońcy w polskiej lidze - Tomkowi Brzyskiemu?

Chłop ma dobrą wydolność, solidny drybling + bardzo dobre crossy.

Jedynym jego problemem są niestety dość częste urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby za Peszko grał Obraniak :wink4:

Miał grać, ale Niemcy to oprotestowali bo dostał czerwień z Meksykiem...

Odnośnie Głowackiego to mamy jakieś chyba uwielbienie do seniorów w obronie... Żewłakow, Bosacki teraz Głowacki... Kogo innego byś tam wstawił ? Glik, Sadlok ? Jodłowiec i Dudka lepsi są jak grają w pomocy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa recenzja.

Mocno nas faworyzująca nawet.

Widać w Bułgarii chyba jesteśmy lubiani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nigdy na poważnie nie dał szansy moim zdaniem najlepszemu lewemu obrońcy w polskiej lidze - Tomkowi Brzyskiemu?

Chłop ma dobrą wydolność, solidny drybling + bardzo dobre crossy.

Jedynym jego problemem są niestety dość częste urazy.

Ja nie wiem, ale widziałem go w kilku meczach i aż tak mi nie przypadła do gustu jego gra...

Może akurat widziałem te słabsze spotkania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...